Jak plemeno stříbrný dort - vaření stříbrné poháry

Obsah:

 • Příprava barviva
 • \ t
 • Tajemství popularity
 • Stříbrná žárovka je hliníkový prášek nebo jemný prášek, který přidává povlak, na který je nanesen, charakterizovaný leskem oceli. Ačkoliv je název materiálu velmi výmluvný, nemá to nic společného se stříbrem. Grindel je rozdělen do dvou kategorií: PAP-1 a PAP-2. První kategorie se od druhé liší tím, že má větší kovové částice. Tento faktor však nemá vliv na kvalitu zředěné stříbrné žárovky. Pokud správně spojíte prášek s lakem nebo sušením, objeví se barva výrazného kovového odstínu.

  Pokud se prášek zředí speciálním tepelně odolným lakem, pak se objeví směs odolná vůči teplu.

  Připravený stříbrný náramek

  V obchodech, samozřejmě, prodal hotový stříbrný náramek, ale pokud máte pochybnosti o složení, je lepší koupit prášek a zjistit, jak rozdělit stříbrný náramek sami.

  Příprava barvicí směsi

  \ t

  Vlastnosti stříbrných náramků

  K prvnímu rozředění stříbrné střely PAP-1 je nutné nalijte do nádoby pro míchání 2 dílů prášku. Poté se přidává do 5 dílů laku se zkratkou BT-577. Směs by měla být homogenní.

  Když mícháte stříbro a lak v poměru 2 až 5, dostanete pastovou směs. Pro zředění je třeba použít terpentýn, rozpouštědla nebo rozpouštědlo.

  V procesu šlechtění materiálu PAP-2 na 1 porci stříbřitě listy 3-4 díly laku. V tomto případě lze namísto laku použít syntetický materiálsušicí olej (použití bource morušového s olivami přírodního původu není přijatelné). Směs musí být vyrovnána. Pro tento účel je nejlepší použít stavební míchačku.

  Syntetická olejnatá semena

  Při ředění stříbrných náramků bílým lakem, rozpouštědlem nebo terpentýnem je nutné přidat prostředek v souladu s metodou aplikace materiálu. Pro barvení paintballem se tedy rozpouštědlo přidává 1 až 1. Pro lakování válečkem nebo kartáčem 2 až 1. To znamená, že rozpouštědlo musí být menší.

  Příprava stříbrných náramků

  Stříbrný náramek může být skladován v hermeticky uzavřené nádobě při kladné teplotě připravené k použití a může být skladován přibližně 6 měsíců. V každém případě před promícháním důkladně promíchejte.

  Tajemství popularity

  Malba stříbřením

  Společnost Silverblock si dlouhodobě získala popularitu na trhu. Materiál se osvědčil na nejvýhodnější straně. Co je pozoruhodné?

 • Barva hedvábí bude dodatečnou vrstvou "kůže" pro povrch, který bude s ní pokryt. Při aplikaci tvoří úhlednou, tenkou a rovnoměrnou vrstvu, která odráží strukturu povrchu.
 • Stříbrná žárovka má relativně dlouhou životnost: ve vodě do 3 let, pod širým nebem po dobu 7 let a v uzavřeném prostoru a ještě více.
 • Materiál není neprůhledný, je dostatečně pevný a stabilní. Nevýhoda: nátěr je obtížné odstranit, pokud je to nutné.
 • Stříbrná kulka není kašovitá, takže se aplikuje nejen na kov, ale také na beton,strom
 • Spolehlivě chrání povrch před korozí.
 • Materiál je netoxický, relativně rychle schne, nebojí se vysokých teplot.
 • Barva se ukáže být stříbrná, pokud trochu experimentovat, pak můžete dosáhnout několika odstínů kovu. Pro tento účel se používají speciální pigmenty.
 • Pozor! Stříbrná kulka je výbušná!

  Perlové hedvábí je výbušné, což je jeho významný mínus. Z tohoto důvodu uchovávejte na suchém místě, v hermeticky uzavřené nádobě a mimo elektrické spotřebiče a oheň. Musí být chráněn před přímými paprsky slunce. Subjekty, které snadno absorbují vůni, včetně jídla, by měly od materiálu odcházet.

  Průmysl nátěrových hmot a laků nabízí prášek, který přidává zvláštní nečistoty, které ho činí nehořlavým.

  Nemíchejte prášek s olejovými nebo alkydovými barvami. Stříbrná žárovka nemůže být ani nanesena na povrch, natřena těmito kompozicemi. Nelze ho aplikovat ani na povrch, dříve nezakrytý nátěry NBH a nitroamelem. Stříbrná žárovka se váže k tomuto typu povrchu a brzy zmizí, může se dokonce červenat. Proto musí být výše uvedené kompozice před nanesením na stříbřitě zcela odstraněny z povrchu.

  Teď už víš, co dělat pro stříbro. Po těchto jednoduchých tipech můžete bez problémů zředit stříbrný náramek a dát ho na povrch betonu, kovu nebo dřeva.