Jak postavit garáž vlastníma rukama? Plán technických prací

Pokud jde o garáže, je v první řadě spojena s úložným prostorem pro auto, sekačku nebo kolo. Kromě toho,garážje skvělé místo pro ukládání různých nástrojů.

Obecně může vykonávat mnoho dalších funkcí. Dobře promyšlený design bude mít mnoho výhod, kromě místa, kde můžete zaparkovat auto, a také mnohem snazší, než stavět koupel s vlastními rukama, takže se s tím pojďme dál.


Jak postavit garáž vlastníma rukama - instrukce krok za krokem.

1.První etapa- od jejího vývoje a ve skutečnosti začíná výstavba garáže, stejně jako jakékoli jiné zařízení. To znamená, že musíte určit velikost a funkci garáže. Někdo staví pouze garáž a někdo potřebuje inspekci.

Je také žádoucí, aby byl stroj určen pro různé práce. Návrh je však zpravidla na papíře, mnoho z nich vytváří projekt ve 3D na počítači.

2. Druhá etapa - rozdělení do terénu. K tomu budete potřebovat několik kolíků v délce 40 cm, těžké kladivo nebo kladivem, svinovací metr a nylonový kabel (30-40 metrů).

3. Další etapou výstavby je provedení zemních prací. Již po nich můžete jít k nadaci. Zvažte možnost jednoduchou a poměrně levnou - základem betonu.

Je to docela jednoduché provést: v příkopu je sutinový kámen položen do řad, každý řádek je naplněn roztokem.

Je vhodné věnovat zvláštní pozornost izolaci a izolaci základu. Nezapomeňte, že základ je základem garáže.Takže, přijďte se vším vážně, protože na tom bude záviset garáž.

4.Čtvrtá etapa- nyní se zabýváme instalací garážových vrat a montáží stěn. T. k. Vrata budou ve zdivu zpevněna, je nutné je instalovat před stavbou zdí.

Vrata musí být instalována svisle (použijte úroveň pro ovládání).

Poté, co jsou instalovány, můžete jít na zeď pokládka - dát strusku bloku jednoduché řetězové zdivo. Mělo by začít od rohů. Pokrytí garáže bude střecha, takže se musíte postarat o svah pro odvod vody.

5.Pátá etapa- nyní můžete jít na podlahu. Instaluje se zpravidla na úrovni víčka nebo o něco vyšší. V jeho roli bude potěr z betonu (8-10 cm).

6. Šestá etapa - poslední etapa výstavby garáže - je úprava a izolace stěn. Veškeré zpracování je, že je nutné otřít stěny roztokem, omítkou a bělícím prostředkem.

Další obtížnou otázkou je zahřívání garáže. V zimě nelze prakticky žádné oteplování ušetřit bez instalace alespoň jednoduché varianty topení.

A přesto, jak by mělo, teplá garáž s malými kamny může plně podporovat vysokou teplotu.

Nakonec, v garáži v zimním období +5 - již poměrně pohodlná teplota. A izolace garáže může být vyrobena z pěnových desek (jejich tloušťka je 5 cm), nebo použijte polotuhé desky z minerální vlny s následující omítkou.

Samozřejmě, pokud to prostředky dovolí, můžeteizolovat podlahu v garáži.

Významnou roli hraje také zlepšení garáže. Zavěšení polic pod nářadí, můžete si udělat lavičku pro odpočinek.


Jak postavit garáž vlastníma rukama? Samozřejmě je to snadné, ale ještě jednodušší na objednání

7. Sedmá etapa - můžete také postavit kovovou garáž. Atraktivita železných garáží je dána tím, že ve srovnání s kamenem jsou levnější a hlavní - jejich instalace se provádí, i když ne najednou, ale spíše rychle.

Standardní kovové garáže jsou v prodeji a s největší pravděpodobností jsou ve vašem městě obchody, kde si je můžete zakoupit, v extrémním případě si můžete objednat internetový obchod.

Hotová garáž jde velmi rychle, ale můžete se dozvědět, jak to udělat s instrukcemi dodanými se soupravou.

Příprava místa a nadace, podobně, nebere spoustu času a samozřejmě je předepsána v přiloženém návodu.

Je těžké postavit garáž s kovovými madly, protože klíčové práce jsou prováděny za účasti profesionálního svářeče, ale samotná technologie je jednoduchá.