Jak rychle změnit /aktualizovat interiér bytu vlastníma rukama?

Pro kardinální a rychlou změnu nebo renovaci interiéru v bytě nemusíte nutně provádět opravy. Existují i ​​další, jednodušší způsoby, které pomohou doslova za pár dní ozdobit a změnit interiér nepoznání. Podívejme se na malé triky.

Obsah
  1. Položte koberec na podlahu
  2. Rychle ozdobte okna a dveře v bytě
  3. Zařízení pro napínací stropy
  4. Vyrábíme panel v obývacím pokoji
  5. Obnovte nábytek - nosíme kryty
  6. Věnujeme pozornost podrobnostem

Na podlahu položte koberec

Není třeba čekat na neúčinnost podlahové krytiny. Položte koberec vlastníma rukama a otočte svůj interiér. A jeho široký sortiment, velký výběr textur a barev, který vám umožní vybrat si jakýkoliv interiérový styl.

Nejodolnější a zároveň měkký je považován za koberec vyrobený z polyamidu (nylonu). Jeho funkční období je 10-15 let. Pro ty, kteří dávají přednost přírodním materiálům, však bude pokrytí Suzale vhodnější.

Prodávajícím se doporučuje, aby pečlivě změřili prostory před nákupem, pak vypočítali její plochu a přidali zásoby ve výši 10-15%. Toto množství materiálu umožní nejen brát v úvahu všechny rohy na palubě, ale i zásoby materiálu zůstanou v případě "provozní výměny".

Je také nezbytné pečovat o podklad pod kobercem. Pro vytvoření ochranného tlumení a vyrovnání podlahy je nezbytné. Pokud je v místnosti hodně těžkého nábytku, pakDbejte na podlahovou krytinu z koberce. Není nutné zakrýt celé patro, je možné pouze na problémových místech.

Okna a dveře rychle ozdobíte v bytě

Nespěchejte si kupovat nové záclony. Lze udělat mnohem zajímavější interiér, zcela se zbavit záclon. A místo toho zavěste rolety nebo žaluzie. Budete překvapeni, jak prostorný tento byt vypadá. Nezapomeňte na barvy, které jsou kombinovány v interiéru místnosti, děláme pečlivý výběr.

Vnitřní dveře se skleněnými vložkami mohou být snadno a rychle transformovány, aniž by jim byly poškozeny. Pokud se budete držet skleněného elektrostatického vzoru, pak dojde k dobré imitaci barevného skla. Tímto způsobem budeme rychle aktualizovat všechny dveře a okna v bytě.

Stropní zařízení

V případě, že by v některém z místností ztratil svůj vzhled, není nutné lopatu jeho bělení nebo lepení tapet. Bude to trvat hodně času, a touha změnit interiér se promění v opravdovou opravu.

Je mnohem rychlejší a snazší objednávat napínací stropy. Posádka kvalifikovaných pracovníků ji bude instalovat doslova za 3-4 hodiny, je to mnohem rychlejší, než instalace zavěšeného stropu s sádrokartonem vlastními rukama. Stále budete muset zvolit správnou barvu a materiál stropu napětí. Jen ujistěte se, že zjistíte, zda vybraný materiál je "pocení" - některé modely napěťových stropů kondenzují vlhkost, což se může ukázat jako nepříjemné překvapení.

Vyrábíme panel v obývacím pokoji

Aby nedošlo ke změně tapety v obývacím pokoji nebo v okně,Je lepší držet se taktiky rušivých manévrů. Nejznámějším místem bude hlavní, spravedlivá stěna místnosti. Snažte se ji co nejvíce uvolnit z nábytku. To bude dobré místo pro "program nehtů". Například, fototapety, autorova mozaika, vyrobená vlastníma rukama nebo sada dekorativních panelů vyrobených pro starožitné fresky nebo jednoduše se vzorem.

Osvěžovací nábytek - obaly

Pokud čalouněný nábytek ztratil svůj původní vzhled, není nutné provést zúžení nábytku. Obrátí se na kulatý součet a bude dlouhou dobu tažen.

Rychlejší a levnější „restaurování“ nábytku s hotovými kryty. Změřte nábytek a bezpečně jděte do obchodu pro nové "oblečení". Není to děsivé, pokud jsou kryty o něco větší a budou vypadat dobře. A hlavní úkol, který se rozhodnete: rychle změnit interiér místnosti a okamžitě se změní.

Věnujeme pozornost detailům

Udělali jste tolik a stále ještě něco chybí uvnitř místnosti? Pak se opatrně podívejte, možná vám chybí detaily, které dodají interiéru úplnosti. Například, barevné přehozy a polštáře pomůže "oživit" i ty nejobvyklejší pohovky. Nebo úplnost interiéru doplní složitá dekorativní obrazovka. Možná budete muset podívat na osvětlení v interiéru, zvednout lampy. Nebo prostě nestačí květiny. V zásadě se to děje za pár dní vlastníma rukama.