Jak se naučit tančit Hip Hop

Hip-Hop tanec odkazuje na volný styl. Jeho tanečník vystupuje převážně na ulici a vyjadřuje svou individualitu. Data herce jsou důležitá. Musíte být schopni přitáhnout pozornost publika, způsobit přilnavost a úsměv. Naučte se tančit hip hop doma. To bude popsáno v tomto článku.

Důležitá pravidla

1. I s dovednostmi v jiných typech tance by měla být hip-hopu věnována pozornost několikrát týdně. Školení lze provádět pomocí video tutoriálů. Doporučuje se, abyste si před zrcadlem vylepšili své dovednosti. V první řadě je třeba studovat základy a teprve poté přejít na složitější materiál.

2. Chcete-li se naučit tančit, musíte rozvíjet své vlastní hudební uši. Musíte být schopni zachytit určité basy.

3. Je nutné prostudovat jednoduché techniky pletení a tance. Na improvizaci se můžete spolehnout. Je pravda, že bez počátečního školení nebude fungovat dobře.

4. Musíte se naučit vyjadřovat se tancem.

5. Po zaškolení základů se doporučuje vytvořit si vlastní způsob provedení, „porušování pravidel.

6. Hip-hop je pohyblivá nádrž, takže musíte být ve tvaru.

7. Existují dvě hlavní hnutí - „Kach“ a „Krok“. Doporučuje se, aby jeden z nich začal studovat tanec.

Základní pohyby

1. Nohy jsou sestaveny, pak je právo odsunuto stranou. Ponožka by v tomto případě měla být venku. Pravá ruka se zvedne, koleno, které se nachází na stejné straně, se ohýbá. Váha je přenášena na něj.Zvednuté rameno klesá na úroveň ramene. Musíte se ujistit, že vaše nohy jsou pevně přitlačeny k podlaze. Pak se pouzdro otočí doleva. Pravá noha je položena na ponožce. Levý kolen se ohýbá. Pak se pravá noha narovná a váha těla se přesune na opačnou stranu. Tělo se ohýbá trochu dozadu a provádí vlnu těla. Ruce se stáhnou dolů, špičky prstů se natáhnou k podlaze.

2. Nohy jsou nastaveny na šířku ramen. Nohy jsou pevně přitlačeny k podlaze a mírně ohýbají kolena. Prsty pravé ruky se rozevřou, dlaň je upevněna na hrudi. Cicot je umístěn rovnoběžně s podlahou. Tělo těla se ohýbá dozadu, pánev je hozena dopředu. Otočení je provedeno doprava a pak doleva. V této době se ruce sklouznou na těle, od hrudníku k pasu. Potom je pánev vyhozena dopředu.

3. Pravá noha se zvedne na stranu tak, aby stehno bylo rovnoběžné s podlahou. Ruce vznikají v pozici "student za stolem". Tělo se ohýbá dopředu, pravá noha opravuje. Tam je skok, a poté, co vlna je vykonána tělem. Ruce jsou zkřížené na hrudi.