Jak se vrátit domů


Jak pokrýt dům vlečkou.

Je-li práce na obložení fasády - vlečka - krásná, nebudete projíždět uvnitř domu. Dům již nebude zapotřebí ani Ukrajinou, ani jinými prostředky. Vlečka nebude peeling, škrábání, není pokryta mechem a nehnije. Cope s fasádou čelí žádné. Vyžaduje se pouze zkušenost s prací s domácími nástroji. Vše se děje snadno a velmi rychle. Prvotnost spojování panelů učinila obklad zajímavým a pohodlným. Podívejme se, jak zakrýt vlečku domu.

1. Připravte fasádu: vyjměte ji z nepotřebných předmětů. Odstraňte vše, co narazí na zeď a zabrání vám, abyste se připojili. Mohou to být keře, stromy, odtoky, lucerny a tak dále.

Jehla je vyžadována ve všech oblastech instalace vlečky. Včetně oken, kolem dveří, v rozích.

2. Mezi deskami držte vzdálenost asi 40 cm. Pokud je ve vaší oblasti silný vítr, pak 20 cm. Stiskněte hřebíky nebo připevněte šrouby ke zdi.

3. Pokud zvolíte horizontální vlečku, zvedněte desky vertikálně. A naopak. I když jsou svislé panely instalovány velmi zřídka.

4. Kolem otvorů dveří a oken používejte šortky kolmé k hlavní síti.

Síto je tedy instalováno na lištu. To vše začíná instalací startovacího pásu. Umístěte ho vodorovně po obvodu budovy. Pak se všechny spoje mohou překrývat. To bude užitečné v profilu H. A v rozích potřebujete buď vnitřek, nebošikovný koutek.

5. Po pomocných profilech začněte montovat hlavní panely. Spodní okraje těchto panelů zasuňte do zámkových lišt startovacích pásů. Přilepte hrany ke zdi (dlažba) s hřebíky z hliníku se širokými klobouky.

Hřebíky musí být hodnoceny striktně uprostřed drážek, vzdálenost mezi nehty od 200 do 500 sm. V závislosti na větru ve vaší oblasti.

6. Pokuste se panely umístit přímo bez napětí. Nenechte se pokorit v budoucnosti.
Před finální instalací panelu dokončete profil. Proto je výsledný panel oříznut na požadovanou šířku a zasunut do konečného profilu.

Co bych si měl pamatovat, abych řádně pokryl dům vlečkou?

1. Nezasahujte do hřebu, dokud se nezastaví. Mezi kapotou a hřebíkem ponechte 1 cm. Horizontální obklady by se měly snadno pohybovat.

2. Neupírejte hřebíky z přední strany panelu!

2. Když chcete udělat žaluzie, otevřete otvory v panelech o 5 mm více než upevňovací šrouby.