Jak se vypořádat s plísní, plísní a plísní na stěnách bytu, odstranění prostředků


Boj proti plísním, plísním a plísním na stěnách v bytě. Nástroje pro efektivní odstranění.

Na omítce a tapetách se nacházely černé skvrny, od stěn, které ho nesly, stejně jako u školní tkaniny, a vypadalo to takhle nechutně. Nastal čas vyhlásit válku; vyhrnout rukávy a přesunout nábytek. Boj s plísní a plísní v bytě není jednorázový obchod a málokdy se vyskytuje bez porušení obvyklého pořadí věcí.

Obsah
  1. Jak se zbavit plísní a plísní na stěnách - příčiny vzniku
  2. Bojujeme s plísní v bytě
  3. Efektivní prostředek odstraňování forem na stěnách:

Jak se zbavit plísní a plísní na stěnách - příčiny vzniku

Nejprve byste měli určit možné příčiny plísně. Protože s vědomím zdroje problému, můžete následně zabránit výskytu plísní. První pravděpodobnou příčinou plísně je nadměrná vlhkost. To je důležité zejména v chladném období, kdy bude na oknech kondenzace. Vlhkost, která se hromadí na parapetu, vyplňuje praskliny a spoje, zatímco se vypařuje - padá na svahy a okraje stěn. Kromě toho může vzhled houby přispět k nerovnoměrnému ohřevu, špatné ventilaci a dokonce i nadměrnému množství domácích rostlin nebo akvárií.

Proto je nejprve nezbytné poskytnout soubor opatření k odstranění výše uvedených nevýhod a teprve poté bojovat proti plísním, plísním a plísním na stěnách a stropech bytu nebo domu. A první věc, kterou musíte udělat, je zajistit volný oběh vzduchuv místech, kde se forma objevila: tlačit nábytek od stěn a pravidelně větrat místnost. Doporučujeme otevírat okna několikrát denně, pět minut. To je důležité zejména při ručním mytí nebo při delším vaření.

V období zimy a podzimu je nezbytné zajistit, aby teplo z topných těles bylo volně přístupné do oken. Možná to bude muset udělat malá okna na oknech. Pokud se forma objevila v kuchyni nebo v koupelně, pak je nejprve nutné zkontrolovat fungování digestoří a nenechávat po dlouhou dobu zavřené dveře koupelny. Pokud jde o elektrické extrakty, v přítomnosti takového extraktu se důrazně doporučuje uspořádat další větrací otvor.

Začneme bojovat s plísní v bytě

Boj s plísní na stěnách je obtížný, obtížný a ne vždy končí bezpodmínečnou kapitulací. Nicméně, ne všechno je tak špatné. Je nutné pouze pečlivě zjistit možné příčiny vzniku plísňové plísně a nastínit další akční plán.

Nejprve musíte určit velikost "zóny porážky". Pokud se jedná o malou plochu stěny nebo sklonu okna, můžete jej omezit na ošetření peroxidem vodíku nebo skusem. Jako levný způsob boje lze použít na všechny známé "prádlo" nebo "Domestos". To jsou nejjednodušší prostředky na stěnách.

Kromě toho jsou populární ve vodě rozpustné sloučeniny a antiseptika, s lakovým benzínem nebo terpentýnem. Někdy dělá odstraněníhouby ze stěn pomocí kreosotu nebo roztoku síranu měďnatého, ale v poslední době jsou tyto metody považovány za neúčinné.

Pokud nic nepomohlo a houba se znovu objevila, je třeba přijmout rozhodnější opatření. Už je to jednoduché provedení.

Účinný prostředek pro odstraňování forem na stěnách:

Především je nutné zaschlou plochu zaschnout. S velkým ohniskem porážky budete možná muset celou stěnu osušit. Chcete-li to provést, odeberte tapetu. Poté, použijte kovový kartáč nebo kartáč k čištění kovu, k odstranění formy na všech místech, kde se objevil. Pečlivě jej vyčistěte a celý proces neopakujte. Pokud je sádrové omítky někdy uvolněno nebo otíráno - bude nutné vyčistit stěnu na zemi, projít celou postiženou zónou.

Až po důkladném čištění může dojít k vysušení stěny. Pro tento účel buď pájecí lampu (je třeba pamatovat na požární bezpečnost) nebo stavební vysoušeč vlasů.

Dále je možné začít zpracovávat zeď antiseptickým nebo jiným speciálním složením, které ničí houby a bakterie, a jejich volba je poměrně široká. Pokud se stěny očistí od omítky úplně, pak můžete strávit širší rozsah prací, aby se odstranila houba.

Nejprve odstraňte formu na zdi. Poté se podklad opatří hlubokým pronikáním s antiseptickými vlastnostmi. Poté připravte hydroizolační směs (připravenou z hydroizolace)směs) a válečkem nebo štětcem, naneste na zeď a zajistěte tak ochranu proti vlhkosti. Potom je nutné stěnu znovu brousit základním nátěrem hlubokého proniknutí a pak začít stylus.

Jak je patrné z výše uvedeného, ​​boj proti plísním je ze své podstaty komplexem prací a opatření, jejichž realizace mu umožňuje úspěšně se s tímto problémem vypořádat.

Zejména pro staveniště http://sdelalremont.ru