Jak se zbavit švábů navždy je nejlepším prostředkem


Nejlepší účinný prostředek pro domácí šváby domácí v bytě je ...

V každém domě nebo apartmánu jsou švábi nežádoucími hosty. Přítomnost tohoto hmyzu samozřejmě nepodporuje příjemné bydlení. Naštěstí díky mnohaletým zkušenostem v boji proti švábům v bytě a domě je jich poměrně málo. V článku se budeme zabývat hlavními metodami a pravidly pro boj s tímto hmyzem. Můžete také potřebovat návod, jak se vypořádat s plísní na stěnách bytu nebo houby.

Obsah
  1. Jak stáhnout šváby z bytu?
  2. Účinné lidové prostředky z švábů
  3. Nejlepší, rychlý a účinný způsob, jak se zbavit černých švábů v bytě

Jak stáhnout šváby z bytu?

U švábů je voda mnohem důležitější než potrava. Když je místnost ponořena ve tmě, švábi hledají především zdroj vody, kapky na podlaze, umyvadlo, toaletu. V případech, kdy hmyz jedl jed, ale poté, co měl čas pít vodu, nebude umírat. Výsledek. Kuchyně během boje proti těmto hmyzům by měla být udržována v dokonalé čistotě. Zvláštní pozornost je třeba věnovat povrchům, měly by být vždy suché. Mimochodem, bez jídla švábů může žít dost dlouho. I když opustíte byt na několik týdnů, a odnést všechny zásoby potravin, neočekávejte, že během tohoto období hmyz zmizí.

Na jednom prvku je postaveno mnoho metod boje proti švábům v bytě. InV případě infekce i jednoho švába, když se vrátí do hnízda, infikuje ostatní. Na tomto principu je z těchto hmyzu spousta peněz. Tato stvoření jsou velmi zajímavá. Jsou to vždy velmi zajímavé nové příjemné vůně.

Jak se zbavit švábů navždy a rychle, s ohledem na tyto zvláštnosti? Chcete-li začít, zvažte "lidové" prostředky a metody boje proti těmto hmyzem. Je třeba poznamenat, že tyto metody jsou velmi účinné, ale pro jejich realizaci trvá 3-4 týdny. Teprve potom je třeba počkat na výsledky.

Účinné lidové prostředky z švábů

\ t

Lidé, kteří po mnoho let žijí ve společných bytech a ubytovnách, a kde je problém švábů, jsou velmi relevantní, bylo zjištěno, že se tento hmyz velmi bojí kyseliny borité.Kyselina boritánezabíjí okamžitě hmyz. Ale když se ho dotknou, cítí se velmi svědivě a bolestivě a nakonec se utopí. Jeden šváb se svými kníry předává kyselinám svým příbuzným, kteří také začínají cítit tento nepříjemný pocit. Chcete-li tuto metodu implementovat, stačí si v lékárně koupit kyselinu boritou a ošetřit ji všemi povrchy, kde jsou švábi nejčastější. Patří mezi ně vodní zdroje, větrací otvory, sokly a další. místa hromadění hmyzu. Kyselina boritá není škodlivá pro lidi a domácí zvířata. Takže se nemůžete bát domácích zvířat.

Jak již bylo uvedeno, švábi jsou velmi zajímaví. Tato kvalita může být také použita k boji proti nim. Nejprve je třeba vařit brambory a vejce. Pak tyto komponentymíchá se a přidá se kyselina boritá. V důsledku toho byste měli dostat hustou hmotu. Z této hmoty je nutné kopírovat malé kuličky. Když koule vyschnou, rozložte je po celém domě nebo bytě. Zejména věnujte pozornost koupelně a kuchyni. Dejte koule do míst, kde jsou švábi nejčastěji. Například, v kuchyni, stojí za to dát je do popelnice. V koupelně, v blízkosti toalety. Ve dne můžete čistit kuličky, protože můžete omylem vstoupit a rozdrtit je. A ve dne nejsou švábi příliš aktivní. Ale v noci je musíte složit zpět.

Jak funguje tento lidový způsob, jak se zbavit švábů?

Vůně jídla odtrhne vůni kyseliny borité a hmyz určitě narazí na návnadu. Stojí za to se dotknout návnady jejich kníry a šváb je odsouzen k záhubě. Navíc po návratu do hnízda napadá i další "příbuzné". Čím zajímavější "brouci" se vejdou do kuliček, tím rychleji se kyselina boritá rozšíří a švábi budou zničeni. Jakmile jsou švábi vyvedeni ven, doporučuje se nechat pár míčků v místech, kde by s nikým nezasahovali. Například na skříňkách. Nelze vyloučit, že se k vám mohou dostat sousední švábi.

Nejlepší, rychlý a efektivní způsob, jak se zbavit černých švábů v bytě

Existuje mnohomnoho připravených prostředků na boj proti švábům , které fungují rychle a efektivně. Stojí za zmínku, že chemikálie musí být velmi přesné. Po použití je přetrvávající zápach.To platí zejména pro postřikovače. Kromě toho, některé prostředky mohou být škodlivé pro domácí zvířata a lidi. Volba prostředků pro boj proti švábům by proto měla být ošetřena s velkou opatrností. A nezapomeňte si přečíst pokyny a dodržovat všechna doporučení pro používání těchto peněz.

Zde jsou uvedeny následující typy prostředků proti švábům, které lze zakoupit v obchodech:

Gely z švábů.Jsou prodávány v injekčních stříkačkách. Gely se nanášejí na povrch malými kapkami ve vzdálenosti asi 10 centimetrů od sebe po obvodu místnosti. Pro léčbu bytu nebo domu, v závislosti na jejich oblasti, můžete potřebovat několik stříkaček s gely. Tento jed funguje dobře.

Velmi oblíbeným prostředkem boje proti hmyzu jsou taképasti z švábů . Past je malá kulatá krabička, která má několik otvorů pro vstup hmyzu. Uvnitř krabice je jed. Jakmile je infikován, šváb se vrací do hnízda a infikuje další hmyz.

Domy z švábů . Jsou to malé lepenkové krabice ve tvaru domu. Uvnitř domu je návnada pro švába a lepicí pásku. Vůně nástrahy je láká do domu, kde jsou přilepeny ke stěnám domu. Druh lepené na stěny domu příbuzných, v žádném případě nevyděsí nový hmyz.

Také poměrně běžnéaerosoly z švábů . Spreje se stříkají místy jejich shluků, dveří, soklů, trhlin. Je nutné čas od času měnit aerosoly. Jak si na to postupně zvyknouna jeden aerosol a jeho aplikace se stává neúčinnou.

Velmi populární a levné prostředky jsoukřída ze švábů . Křída je ošetřena sokly, štěrbinami, dveřmi a tak dále. místa hromadění hmyzu. Doporučuje se zpracovávat jednou týdně.

Jednou z nejspolehlivějších a nejrychlejších metod boje proti domácím švábům a jejich odstraňování jevýzva ke zvláštní službě . Každá z těchto služeb má vlastní metody kontroly hmyzu. Provádí důkladné a seriózní zacházení s areálem. Každá taková společnost poskytuje záruku za své služby.

Turgáni nejenže způsobují znechucení a kazí estetiku domu nebo bytu, ale jsou také pečovateli nebezpečných nemocí. Samozřejmě, že boj proti nim není o těch jednoduchých. Ale najdete ten, který vám pomůže zbavit se švábů navždy se všemi navrženými metodami a nejúčinnějšími prostředky. Zůstaňte na místě vše pro opravu bytu na vlastní pěst!