Jak si vybrat cvičení pro domácnost

Vlastník a muž v domě vždycky chce, aby nástroje byly přítel, a ach tak trapné a zdráhají jít na souseda nebo přítele, a požádat o zapůjčení nářadí. Vzhledem k tomu dříve či později přijde doba, kdy obdrží plat rozhodnout: koupit elektrický, po hodině prozkoumat všechny možnosti nabízejí sednout k počítači a pilně hodinu, pak obdzvonyuyesh málo přátel - stavitelé, a pochopit, že volba elektrické sv není jednoduché řešení.

Obsah
  1. Jak si vybrat vrtačku Home
  2. Nákup elektrických vrtaček v supermarketech a obchodech.
  3. Nákup elektrické vrtačky přes internetový obchod
  4. Prohlédněte si ty nejlepší možnosti elektrické vrtačky
  5. Šroubovák Skil 6005 AC
  6. Příklepová vrtačka Black & Co. Decker KR 70 LDT
  7. Příklepová vrtačka Sparky BUR 150CET
  8. Závěry a přezkum cvičení.

Jak si vybrat vrták pro dům

- První verze vrtáku Skil 6005 AU

Za druhé možnost vrtání Black & Co. Decker KR 70 LDT

- Třetí možností je Sparky BUR 150CET

.

- Shrnutí

K dnešnímu dni nasycené tržní nástroje tak, aby se potenciální kupující, bez speciálních dovedností a vzdělání, aby se tou správnou volbou bez cizí pomoci, je nemožné. Dokonce i v chudém městě pultech obchodů mají několik druhů stejném přístroji. Po návštěvě trhu, uvidíte mnoho modelů a nástrojů tolik názorů a podnětů prodejců hvalyaschyh zboží. Co říci o specializovaných obchodechcenter, supermarketů nebo internetových obchodů. Co dělat s jednoduchým kupujícím, jak si vybrat?

Navrhuji zvážit nejoptimálnější variantu na příkladu konkrétních modelů. Ihned se domluvím, že jsme do tohoto seznamu nezahrnuli baterie s pevným šroubovákem. Vzhledem k tomu, že jsou nejen drahé, ale také krátkodobé, je vlastnost každé baterie v omezené životnosti. A jejich vydělané peníze každý kupující chce utratit pouze za spolehlivý nástroj. První uchazeč o pomoc v záležitostech domácností, zvažovat šok vrtákSkil 6005 AU.Druhé místo cti, váš pomocník, dejte šokový vrtákBlack & Decker KR 70 LDT.Třetí místo poskytneme šokový vrtákSparky BUR 150CET,tento model může být zajímavý i pro vás s jeho funkčností. To je pravděpodobně nejlepší model nástrojů, na které byste měli upozornit. No, pojďme se podívat, kde koupit tyto nástroje. Je zde také mnoho možností a je velmi důležité, abychom se nemýlili při výběru.

Je-li model dobrý, je rozhodnuto, co dál. Kde je výhodnější a spolehlivější uskutečnit nákup, jak si vybrat nejlepší buben pro domácnost na základě potřeb? Výběr je poměrně široký, od trhu až po internetové obchody. Moderní nákupní příležitosti jsou tak široké, že je snadné se zmást a hledání šokového vrtáku se pro vás stane neprůchodným labyrintem. Pro pomoc přišel přítel - stavitel, trochu přemýšlel, zavolal jednomu příteli. Pracovalprodejních a servisních nástrojů na mnoho let, tipy, které nám dal nám pomohl vyřešit tento problém.

V uplynulých dnech se většina kupujících přiklánějí k názoru, že zboží může nakupovat pouze trh za nejnižší cenu. Přinese však tento nákup požadovaný výsledek?

Na první pohled se vrták jeví jako jednoduchý nástroj, ale je to nástroj řady sofistikovaných technik, a proto by jej měli prodávat pouze lidé, kteří znají všechny technické vlastnosti a vlastnosti výrobku. Rovněž stojí za to zvážit podmínky skladování přístroje, teplotu, vlhkost, balení, způsob přepravy na místo prodeje a mnoho dalšího. Nemyslím si, že by stálo za to připomenout, že obchodování na trhu ne vždy poskytuje nezbytné podmínky pro skladování, není třeba ani zmínit se o kvalifikované a nezávislé pomoci prodávajícího. Úplně jinou věcí jsou stacionární předměty obchodu - supermarkety, specializovanější obchody a částečně i internetové obchody.

Nákup elektrických vrtáků v supermarketech a obchodech.

Nyní, poněkud podrobněji, budeme zvažovat podmínky skladování zboží v supermarketu. Podmínky pro skladování a propagaci zboží v supermarketu jsou samozřejmě již dobře vybaveny. Podívejme se však blíže a vyvstává otázka a existuje mnoho rozdílů s trhem. Nehádejte se, supermarket přitahuje čistotu, velký výběr a uspořádání zboží na policích. Ale přítomnost nových modelů, které nelze vždy nabídnout, zpravidla na policích najdete zastaralé modely, zaprášenéskladů v obchodě není jeden rok, protože chci koupit nový moderní model.

Většina výrobců vyrábí tzv. „Zjednodušené nástroje“, jsou co nejjednodušší a jsou proto levné a tyto nástroje jsou určeny výhradně k prodeji prostřednictvím supermarketů.

Takový nástroj nikdy neuvidíte ve specializovaném obchodě. Hlavní funkcí takovýchto nástrojů je posílení poznání značky. Schopnosti těchto nástrojů jsou velmi omezené a nejsou praktické, ale o tom budete vědět pouze po zakoupení nástroje. Další velmi důležitou poznámkou, při nákupu nástroje v supermarketu, se můžete spolehnout pouze na své znalosti a intuici pro tento produkt. Vyvstává tedy otázka - a zda si můžete sami vybrat správnou volbu, stojí za to koupit podobný výrobek v supermarketech?

Blížit se k policím supermarketu s velkým výběrem technologií, bez praktických dovedností práce s tímto nástrojem, znalostí a poradenství a čekání na kvalifikovanou odbornou pomoc, není nikdo, protože je třeba zjistit, který šok je lepší. Zaměstnanci supermarketu vás budou jmenovat pouze technickými pokyny nebo specifikacemi pro balení nástroje a můžete si tyto informace přečíst sami a on vám nedá komplexní odpovědi na otázky. Také je třeba zmínit záruční list, koupit supermarket, dostanete záruční list, seznam workshopů, kde budete moci provádět záruční opravy. Pro obyvatele metropole nebojen velké město, tento problém bude problém. Ale od obyvatel malých měst a vesnic to přináší mnoho nepříjemností, protože servisní centrum v tomto městě nemusí být. Supermarket vám nic nepomůže. Ve většině případů takové služby jednoduše neposkytují a stížnosti jsou přijímány po outsourcingovém závěru servisním střediskem. No, pokud nevlastníte slevovou kartu, nebudete moci koupit slevový produkt se slevou.

Koupit elektrické vrtačky prostřednictvím internetového obchodu

Návštěvou specializovaného obchodu nebo internetového obchodu okamžitě uvidíte zcela odlišný postoj. Zde budete vždy asistovat kvalifikovanými odborníky, získáte podrobné informace o vybraném produktu. V online obchodech můžete klást otázky tak, že je budete psát na speciálním formuláři nebo ve fóru, stejně jako většinu podpory online konzultační funkce telefonicky nebo Skype. Nakupování na specializovaných prodejních místech poskytuje svým zákazníkům mnoho privilegií. Stejná obchodní centra mají často vlastní servisní střediska. Obraťte se přímo na prodejce a pokud jste nástroj používali v souladu s pokyny, nástroj bude opraven, nemusíte sami vyhledávat v dílně.

Velmi výhodná služba „náhradního nástroje“, většina specializovaných prodejen poskytuje tento nástroj klientovi, zatímco váš nástroj opravují odborníci. Je to velmi pohodlné, neodtrháváte se od naplánované práce a včas ji nevykonávejte. Stalo se populárním u některých výrobců, aby pokračovaliZáruka na vaše produkty, ale může způsobit potíže pro některé kupující, musí mít přístup k internetu a řádně vyplnit příslušné formuláře a formuláře. Specializované obchody jsou vysoce ceněny a udržují své zákazníky, takže vám rádi pomůžeme vyřešit tento problém. Takové obchody nemají tendenci k jedinému prodeji, ale bojují o stálé zákazníky. Koneckonců, pokud jsme během nákupu pomohli vybrat, poskytli užitečné rady, odpověděli na otázky, pomohli s opravami a udělali slevu, přijdeme a koupíme zde potřebné doprovodné materiály a další techniku, nástroj.

Přehled nejoptimálnějších variant elektro vrtaček

No, přezkoumali jsme prodejny, podívejme se na naše výše uvedené značky vrtáku očima prodávajícího. Aby nedošlo k pochybnostem o správnosti vybraného nákupu, zvažte to z různých úhlů pohledu.

Vrták Skil 6005 AC

Šroubovák Skil 6005 AU. Dodávka vrtáků je provedena v plastovém kufříku. Pro větší pohodlí má přídavnou rukojeť a je vybavena rychloupínací kazetou. Výkon - 500W, v případě potřeby lze otáčky nastavit od 0 do 3000 ot /min. Průměr patrony 13mm.

Tento model stojí až 1700 rublů, záruka výrobce na 24 měsíců. Ale tady je jeden detail, produkt má tlačítko, a pokud ho potřebujete nahradit, bude to 1/3 nového produktu, porovnat náklady na výměnu brnění je mnohem nižší. No, pokud poškodíte napájecí kabel během provozu, a to se stává velmi často, budete muset zaplatit někde 350 rublů a stále platit zvlášť za jeho výměnu. NapájeníNástroj je určen pro drobnou každodenní práci a není vhodný pro intenzivní práci. V důsledku toho jsme dostali levnou vrtačku, nevhodnou pro intenzivní provoz a s velmi drahými opravami, peníze byly vynaloženy iracionálně. Možná si někdo myslí: "Kdo potřebuje cvičení?" Je to jednoduché - podívejte se na svůj byt, jak často během roku vrtáte otvory, odpověď je před očima. Takový vrták je ideální pro ty, kteří se občas potěší malým kouskem vlastních rukou, sestaví několik nábytkových skříní, provedou drobné opravy, zavěsí římsu nebo obrázek. Taková zátěž snadno drží vrták.

Rázová vrtačka Black & Decker KR 70 LDT

Rázová vrtačka Black & Decker KR 70 LDT. Tento vrták má řadu výhod, což ho velmi odlišuje od předchozího modeluSkil. Vysoká cena je plně odůvodněna schopnostmi a funkčností tohoto modelu. Vrták stojí asi 3600 rublů. Vrták je vybaven motorem o výkonu 730 W, tělo vrtáku má speciální podložky, se kterými se vrták snadno drží v rukou, stejně jako se snižuje vibrace přenášené na ruce během provozu.

Standardní vybavení se skládá z laserového zařízení, které umožňuje vrtání dílů s maximální přesností. Záruka výrobce je 24 měsíců. Tento model lze nalézt na všech regálech obchodů, ale skutečnost, že tento model je přerušen, není zdaleka jasná, ale takové důležité informace znamenají, že opravy, nákup náhradních dílů vás budou stát hodně a náhradní díly budou velmi obtížně dostupné. Další nepříjemnostikloubová výměna kotvy a statoru bude sloužit, protože nemohou být vyměňovány jednotlivě. Pokud máte poruchu, bude nutné motor zcela vyměnit. Tato vrtačka ka a předchozí verze je skvělá pro cvičení pro domácnost. Vzhledem k tomu, že je to profesionální vrták pro velké množství robotů, nestojí za to.

Rázová vrtačka Sparky BUR 150CET

Rázová vrtačka Sparky BUR 150CET. Tento model se vztahuje na profesionální vrtáky, může být použit pro dlouhodobé intenzivní vykořisťování. To je horší než KR 70 LDT, ale funkčně výhodnější v provozu. Jednou z hlavních výhod bude speciální elektronické zařízení, pomocí něhož bude operátorem specifikovaný obrat udržován nezávislý na změnách zatížení na vrtačce.

V případě pracovního přetížení, pokud dojde k přetížení, obdrží obsluha speciální signál, který umožňuje včasnou kontrolu práce vrtáku. Možnosti vrtáku jsou navrženy tak, aby umožňovaly rychlou a kvalitní práci, stejně jako pomoc při předcházení poruchám a prodloužení životnosti výrobku. Přítomnost dvoustupňové převodovky a regulátoru utahovací síly výrazně usnadňuje práci vrtáku. Náklady na tento vrták model je asi 2600 rublů. Vzhledem k tomu, že vrták je určen pro vyšší údržbu, poskytuje výrobce záruční servis na jeden rok. Oprava bytu s takovým asistentem může být provedena úspěšně a bez námahy. Konstrukční řešení je obvykle horší než řešení Black & Decker, ale protože chceme funkční, spolehlivý vrták do práce, v tomto případě externí \ tvzhled není tak důležitý.

Závěry a přezkum cvičení.

Je velmi obtížné zjistit všechny informace o výrobku, který se vám líbí. Ve většině případů jsou internetové zdroje naplněny ne příliš přesnými informacemi a najdete pozitivní hodnocení výrobce o vašem produktu, v důsledku čehož nákup neospravedlní vaše očekávání. Jmenování kvalifikovaného prodejce nástrojů konzultantů se vás podrobně zeptá na zamýšlený účel nástroje, v našem případě, na vrták, a podrobně vám poskytne informace o vhodném nástroji, poskytne odbornou pomoc při provozu a údržbě nástroje. Profesionální úroveň dobrého prodávajícího nikdy nedovolí nabídku a prodej výrobku, pokud ví, že jeho technické vlastnosti neumožňují vyrovnat se s plánovaným objemem práce. Naopak, jemně a přesně poukazuje na to, že výrobek je nejvhodnější pro vaše požadavky.

Poslední slovo při výběru výrobku zůstává samozřejmě pro vás a který z nich je lepší zvolit si buben pro dům, o kterém se rozhodnete. Doufáme, že výše uvedený materiál na webových stránkách opravy bytu vám pomůže vyhnout se chybám a učinit správnou volbu. Postarej se o sebe a neváhej a bezmyšlenkovité nákupy.