Jak si vybrat elektrické sekačky na trávu: Tipy

Jak si vybrat sekačku na trávu? Jaké jsou výhody elektrické sekačky na trávu? Jak porozumět technickým vlastnostem a vybrat si pomocníka? Dodávka návrhů na zemědělském trhu mění hlavu kupujícího a nutí ho, aby se rozhodl náhodně. Aby se tomu zabránilo, postupujte podle několika pravidel. Za prvé, odhadnout množství budoucí práce pro sekačku na trávu - velikost země spiknutí, umístění napájení, které má být postavena tráva. Podívejte se na základní parametry sekaček na trávu a splňte požadavky na letní pobyt.

Obsah
  1. Vlastnosti elektrické sekačky
  2. Co se děje
  3. Co hledat
  4. Video "Vybírání sekačky"
  5. Šířka sekání
  6. Výška trávy
  7. Výkon motoru
  8. Deca
  9. Ostatní dávky
  10. Video «Co je třeba věnovat pozornost při výběru»

Vlastnosti elektrické sekačky

Sekačka na trávu je jedním ze základních asistentů péče o zahradu nebo chatovou oblast. Je na nich, aby si vybraly, protože v létě se pálené kameny a srpky potopily. Progresivní lidstvo pokračuje v tom, že vyvíjí nové a pokročilejší modely sekaček na trávu. Existuje poměrně široký výběr? Tyto modely se od sebe liší? Co si vybrat dokonalý pomocník pro dobře upravený trávník?

Hlavní výhodou elektrické sekačky na trávu je její hodnota. Akumulátory a analogy benzínu jsou mnohem dražší než elektrické. Navícpři práci nevyužívají zdroje.

Co se děje

Pro správnou volbu elektrické sekačky na trávu musíte pochopit specifika vaší budoucí práce. Pokud máte velkou oblast vyžadující pravidelnou péči, pak je správným pomocníkem elektrická sekačka na trávu. Pokud je práce v domácnosti omezena na sekání trávy v kopcích, nížinách, malých otevřených plochách, kolem stromů a dalších míst, která nejsou tak dobře dostupná, věnujte pozornost ručnímu elektrickému vyžínači. Často se ale ukazuje, že pozemek se částečně skládá z rovných a rovných ploch a zčásti má složitý a nerovnoměrný reliéf. Pečliví majitelé často získávají obě varianty sekaček na trávu a používají je podle okolností. Tam, kde se kola snadno používají, používají elektrický asistent a trimer je ve složitějších oblastech.

Zde budeme zvažovat volbu mezi elektrickými sekačkami na trávu. Jaký je rozdíl mezi nimi a jaká je podobnost? Co hledat při výběru? Co je třeba věnovat pozornost především? Zhruba řečeno, sekačka na trávu je malý vozík s elektromotorem. Design má vestavěný nůž pro sekání trávy a kapacitu, kde poroste porostlá vegetace.

Taková struktura, i když pohyblivá, ale slabě ovladatelná. Nebudete moci sekat trávu v malých jámách, roklích a skalnatých územích. Proto je pro velké a dokonce i teritoria s nízkou vegetací dobře osvědčená, například pro poskytování.

Na co upozornit

Elektrické sekačky na trávu jsou rozděleny do dvou typů - samohybných a bez vlastního pohonu. Síla samohybného modelu je rozložena mezi oběžné kolo a nože. Sekačka se tak bude pohybovat nezávisle na území lokality a osoba se bude jednoduše ptát na její směr. Takové zařízení má značnou hmotnost, což komplikuje přepravu, přeskupení nebo mechanické přetažení z místa na místo. Existují však nepopiratelné výhody - dobrá ovladatelnost a snadná správa.

Pokud budete chtít, neuvolní sekačka s vlastním pohonem sama. Je určeno pro majitele, aby se během provozu ručně pohyboval sekačkou.Podobné modely mají relativně malou hmotnost. Záleží jen na vás, zda si jej vyberete, pokud má majitel malou plochu, protože pak může po práci snadno umístit zařízení do garáže nebo se přesunout z chaty do města pro skladování.

Video "Sbíráme sekačku"

Přehled videa, jak si vybrat elektrickou sekačku na trávu.

Šířka sečení

Při plánování výběru zahradního asistenta, jako elektrické sekačky na trávu, pečlivě zvážit požadavky, které jsou jí nabízeny. Jedním z důležitých parametrů pro tuto technologii je šířka sečení trávy. Je logické předpokládat, že čím širší je pracovní plocha nože, tím větší bude plocha trávy schopna se sekačkou pracovat za jednotku času. To znamená, že v různých šířkách smyku, jeden a stejný prostor můžete pracovat pro různé množství času a přístupů. Čím širší je parametr šířky, tím méně času, úsilí a sílymusíte utratit za práci. Samozřejmě, tento parametr bude mít přímý vliv na hmotnost a cenu takovéto domácí pomoci.

Levné modely mají často šířku sekání asi 30 cm, výkonnější sekačky na trávu nabízejí větší výběr a mohou mít šířku až 46 cm. Proto nezapomeňte věnovat pozornost této technické funkci stroje a důkladně vypočítat kvalitu modelu, který potřebujete.

Výška trávy

\ t

Většina uživatelů sekačky na trávu upřednostňuje nastavení výšky sekání trávy jednou a ne její změnu. Nicméně také potřebujete přesné pochopení vlastností tohoto parametru. Konstrukce všech modelů umožňuje měnit pracovní úroveň zkosené vegetace. Někdy je dostačující ručně přesunout nápravu. Sekačka má někdy tlačítko nebo páčku pro změnu výšky. A póry musí nezávisle odšroubovat každé kolo vozidla a přeskupit ho na nové místo.

Při výběru modelu sekačky na trávu dbejte na změnu výšky travní trávy. Nebo k tomu dochází změnou kol nebo změnou osy, nebo pomocí tlačítka nebo páky.

Výkon motoru

Jakmile určíte šířku a výšku travní trávy, zeptejte se následujícího technického parametru sekačky na trávu - její výkon. Všechno je zde jednoduché. Čím větší je plocha určené pracovní plochy, tím výkonnější je sekačka na trávu. Optimální výkon je 600 W. A pro další rozsáhlé práce, zůstat na technologii, mocnejméně 1000 wattů.

Deca

Paluba se nazývá část sekačky na trávu, kde se nacházejí nože. Paluba je vyrobena z hliníku, oceli nebo plastu. Kvalita paluby závisí na délce životnosti samotného zařízení. Na druhé straně je paluba takovou částí, která je v poslední zatáčce opotřebovaná nebo zlomená. Sekačka na trávu má množství dalších zranitelných částí, jako jsou kola nebo motor. Proto si každý vybere pro sebe cenově dostupnou variantu. Nebo budoucí majitel přestane volit ve prospěch drahých a trvanlivých materiálů, nebo si vybere levnější variantu s plastovou palubou pro malý pozemek a malé objemy práce.

Další výhody

Stojí za to se podívat na travosbornik sekačky na trávu, které jsou zase měkké a tvrdé. Některé modely mohou mít pěkné bonusové kvality. Například, oni mohou mulčovat trávu, to je brousit to a proměnit to v druh hnojiva pro půdu.

Průměr kol hraje důležitou roli v pohybu dopravy sekačky. Čím více kol, tím více manévrovatelných technik, tím snadněji překonáte takové překážky, jako jsou kolize nebo jiné nerovnosti půdy. Dávejte pozor na šířku kol. Je vhodný pro podmínky, ve kterých bude vaše budoucí sekačka na trávu fungovat? Velký význam má výrobce elektrických sekaček na trávu. Nezapomeňte se podívat na recenze před zakoupením, klást otázky, jít do příslušných fór. A správná volba!

Video «Co by mělo být věnováno pozornostpři výběru "

Informační video, stejně jako užitečné tipy, jak si vybrat zařízení pro vaše vlastní potřeby.