Jak si vybrat kladivo pro dům


Vybíráme elektromotor pro opravu bytu.

Kladivo se stalo velmi populárním předmětem. Dříve, kladivo a jumper nahradil kladivo.

Ti mistři, kteří měli velké zkušenosti, měli mocné elektrické vrtačky a speciální vrtáky, které měly pevné špičky. Tam byli také lidé, kteří si koupili baltické perforátory a produkty světových značek. Patří mezi ně: Bosch, Metabo, Makito a mnoho dalších, ale která firma je lepší koupit, jak správně vybrat děrovačku?

V té době nebyla oprava eura široce rozložena kvůli pilotům, námořníkům, kteří byli v zahraničí a viděli životy cizinců, koupili tam určitý druh vybavení a přivezli do naší země. Tato technika byla přinesena z jiných zemí s kvalitou a spolehlivostí. Mistři tuto techniku ​​používali, nevěnovali pozornost skutečnosti, že potřebné zásoby téměř neexistovaly. Všechny tyto inovace byly prvními kroky směrem k civilizaci. Je třeba poznamenat, že zahraniční technici používali pouze pracovníky velkých průmyslových měst a hlavního města Ruska.

Je však třeba poznamenat, že doba, kdy nedošlo k žádné dobré kvalitě technologie, skončila v krátké době. Trhy začaly fungovat, kde bylo možné koupit jak běžné vrtáky, tak moderní vybavení. Také firmy, které vyvinuly nové technologie, se začaly vyvíjet rychleji a mohly bez námahy přinést do zahraničí nástroje ze zahraničí. Na konci času začaly supermarkety pracovat, jejichž zástupci byli nabídnuti, aby si koupili požehnání civilizace. A kupte si jeobjekty by mohly být naprosto jakékoli osoby. Nyní je čas si všimnout, že existuje problém se správnou volbou technologie. Dokonce i ti lidé, kteří nemají velké množství a spoustu volných peněz, si mohou koupit kladivo pro dům a práci jakékoli hodnoty.

Obsah
  1. Jaký lepší nástroj - příklepová vrtačka nebo punč?
  2. Nyní přejdeme ke správnému výběru kladiva.
  3. Kladivo Black & amp; Decker KD970KA
  4. Kladivo Makita HR2450
  5. kladiva Bosch PBH 3000-2 FRE
  6. Služba.

Jaký nástroj je lepší - vrták nebo vrtací kladivo?

Mnozí trápí otázku, proč často volí úder, ne buben? V tomto článku se pokusíme odpovědět na tuto otázku. Pokud si vyberete šok vrták, jeden nemůže pomoci, ale všimněte si, že vrták má větší sílu, zatímco vrták má malou váhu, můžete říct mnohem méně než kladivo. Také spotřební materiál pro vrták lze zakoupit mnohem levněji než pro punč a díru lze provést bez velkého úsilí. Proč si tedy vybrat spíše kladivo než vrták? K zodpovězení této otázky nemusíte myslet dlouho. Můžete jednoduše konstatovat, že hlavní funkcí příklepová vrtačka vrtá bez použití léčby šoku. Schopnost použít ránu do vrtačky může být vše, tato funkce je pomocná. Je to tato funkce, která rozšiřuje možnosti šokového vrtáku. Kladivo lze použít pro práci s cihla, beton, tvárnice a jiné typystavebních materiálů. Hlavní funkcí kladiva je nejen vrtání, ale i děrování. Mechanismus nárazu rázového vrtáku je obyčejný "náraz", ale úder není tak jednoduchý. Kladivo má jak elektropneumatický, tak elektromechanický princip. Porovnáme-li sílu nárazu vrtáku a razníku, není možné si všimnout, že kladivo v tomto značně obchází šokový vrták.

U nástroje, jako je kladivo, je vytvořena bezpečnostní spojka, která začne pracovat, pokud budete vyvíjet určité úsilí. Například, pokud je potřeba udělat díru v monolitickém sporáku pomocí vrtačky a po chvíli se zasekla v kotvě, pak bezpečnostní spojka pomůže bez ztráty, aby se dostala z této pozice. Pokud by tedy nebyla žádná bezpečnostní spojka, pak by se v budoucnu vyskytly nepříjemné situace. Vrták má zase velkou sílu a vysokou utahovací sílu. Kladivo zaostává za těmito parametry z rázového vrtáku. Tyto ukazatele jsou hlavními ukazateli při zastavení pozornosti na vrtačce. Z výše uvedeného lze tedy vyvodit, že vrták a kladivo jsou opakem nástrojů, i když nevenujete pozornost stejné funkci. Abychom ale mohli pracovat lépe doma, používali úder. Pro práci doma je kladivo skvělou náhradou za vrtačku. Dříve měl děrovač velkou hmotnost, byl pomalý v práci, ale jak jsme se stále více a více vyvíjeli, začaly se vyrábět perforátory, které mají vysokou rychlost a různé provozní režimy. Co je lepší koupit - šokvrtačka nebo vrtací kladivo? Pokud dovolíte finanční příležitosti, pak koupit oba. Nyní můžete zvážit několik modelů, a pak se rozhodnout, že nástroj, který bude nejpohodlnější, nejjednodušší a provádět různé úkoly.

  • Proto je před započetím výběru nástroje, který je vhodnější pro práci, třeba mít na paměti, že kladivem jedomácnostadomácnost .

Profesionální a domácí perforátory se od sebe liší tím, že každý druh má svůj stupeň zatížení, který udržuje nástroj. Jako domácí kladivo a profesionální, existuje mnoho funkcí. V tomto případě můžeme říci, že pracovníci výroby provádějí stejné akce, takže si kupte nástroj, který má vysokou cenu a mnoho funkcí nedává smysl. A to vše proto, že do práce nebude zapojen velký počet nástrojů. Proto nebude zisková pro žádnou produkci. Například pro malou brigádu, která se zabývá výstavbou, je multifunkční úder vynikající volbou.

Nyní přejdeme k správnému výběru úderu.

Zkusme si vybrat kladivo, které váží dva kilogramy. Rovněž zvažte perforátory dvou a tří režimů a nástroj má dvě rychlosti a tři režimy. Výrobci, kteří vyrábějí profesionální modely a nepracují s domácími perforátory, nepřeceňují náklady na profesionální vyráběné perforátory. Tak jdeme přímo k úvaze o různých modelech úderu.

Kladivo Black & Co. Decker KD970KA

Pro tento model má kladivo dva režimy. Tento děrovač může mít docela zajímavý model, je vyráběn déle než jeden rok, zatímco toto kladivo je skvělé pro domácí opravy. Mnoho lidí si tento model pro práci vybírá.

Dodávka kladiva v plastovém pouzdře. Dodávka může obsahovat zcela jiné sady. Teď pojďme přímo k vlastnostem tohoto modelu. Hammer Hammer Black & amp; Decker KD970KA má výkon 750 W a nárazový náraz 2,2 J. To vše umožňuje domácímu pracovníkovi podniknout všechny nezbytné kroky. Obecně platí, že doba záruky na produkt je dva roky, neexistuje žádný přímý úhel, což činí děrování příliš netradiční. Neexistuje zde žádný třetí režim, takže dláto nebude většinou vyžadováno, negativním faktorem je, že nedostatek režimu může výrazně snížit životnost díla.

Kladivové kladivo Makita HR2450

Tento model používá velký počet domácích mistrů a je tak populární, že právě proto, že kladivo má spolehlivost a nízké náklady. Makita není profesionální nástroj, ale domácnost. V důsledku toho je tento model velmi rozšířený a velmi dobře známý. Model má 780 wattů. Energetický dopad výkonu a 2.7J. Průměr vrtáku je 24 mm. Pokud porovnáte výše popsaný perforátor a tento model, pak má třetí režim provozu. Kladivo Makita má vysokou nárazovou energii. Pomocí tohoto nástroje můžete bez velkého úsilí pokládat stánky a dlaždice.

Ale stále se nedoporučuje jako alternativakladivo Pokud bude po celou dobu pracovat na přímém nárazu, pak demolice nárazového mechanismu nastane v poměrně krátké době. Nelze si ale všimnout, že pokud se objeví takové nepříjemnosti, servisní personál jej vyhodnotí jako přirozený, v důsledku čehož budete muset zaplatit za opravy. Záruka je jeden rok a mohou ji používat pouze ti kupující, kteří výrobek zakoupili s vadami výrobce. Pokud byly pozorovány během provozu přístroje. Pro dům vynikající možnost, v tom samém, řeknu tajně.

Kladivové kladivo Bosch PBH 3000-2 FRE

Dalším dobře známým kladivem je Bosch PBH 3000-2 FBE. I my můžeme říci, že výrobky Bosch jsou lídrem. Také v roce 1932, tato společnost prováděla elektrický úder, který byl první na světě. V současné době společnost vyrábí vysoce kvalitní výrobky, které jsou známé a populární po celém světě.

Nedávno byl vydán model razníku, například Bocsh PBH 3000-2 FBE. Výroba tohoto kladiva je velmi zajímavým vývojem. Ve výrobě společnost použila dvě vysokorychlostní převodovky. Tento model má také vyjímatelnou patronu a je možné vyměnit žárovku za standardní vrták bez prodlení, v důsledku čehož vyšel výkonný vrták. Z výše uvedeného lze vyvodit, že když člověk získá punč této firmy, dostane cvičení. Metabo, Milwaukee také nabízejí podobné produkty. Pokračujme však o děrování Bocsh PBH 3000-2 FRE.

Kladivo má motor, jehož výkon je 780 W, nárazová síla je 2,8 J. Na rukojeti jsou vyrobeny speciální podložky,umožnit pracovníkovi snížit energii nárazu. Výrobce stanoví dvouletou záruku. Díky tomu je nástroj ještě populárnější. Takže teď zjistíme, co je přitažlivost úderu. Rychlost rotoru se pohybuje od 800 do 1500 ot /min. A mnozí to znají nejen odborníci, ale i domácí mistři. Tam je variabilní kazeta, ale ani on nemůže dělat takovou práci, která umožní práci se dřevem a kovem. Produktivita práce s těmito materiály je oproti vrtáku menší. Na základě této skutečnosti se specialisté rozhodli zvýšit počet otáček, což vedlo k instalaci speciálního reduktoru na kladivo, což pomáhá zvýšit počet otáček na 3000 tisíc za minutu. Takže můžete použít vrták k vyvrtání otvorů do zásuvky. Také lze použít děrování a kdy potřebujete připravit jakékoliv řešení. Z výše uvedeného tedy můžeme vyvodit, že tento nástroj může pomoci domácím mistrům.

  • Pojďme tedy učinit závěr, který úder je lepší koupit? Odpověď na tuto otázku je bezpochyby. Vynikající volbou je úder, který má nejen jednu rychlost a tři režimy.

Služba.

Existují také některé skryté faktory, které musí kupující nutně vědět před výběrem úderu. Kladivo má sofistikovanou výrobní technologii, která vyžaduje pečlivou manipulaci a při prevenci údržby. Tyto akce pomohou nástroj uložitdobrý pracovní stav po dlouhou dobu. Pro všechny kupující prodejci říkají, že po určité době je nutné přivést kladivo do služby a zkontrolovat jeho stav. Kupujícím se to ale vůbec nelíbí, protože polovina z nich si myslí, že profesionálové chtějí jen přilákat více peněz. Ale stále nemají pravdu, protože perforátor má speciální mazivo, které je po určité době nutné měnit. Uvnitř perforátoru jsou také sady kaučuků, které také opotřebovávají a potřebují výměnu. Ale přesto ti mistři, kteří jsou alespoň trochu obeznámeni s množstvím úderů, si ani nemyslí, že prevence tohoto nástroje je podvodem peněz.

Je také nezbytné pochopit, že bez pomoci kvalifikovaného odborníka nebude pravděpodobně správné nahrazení všech částí nástroje správné. Proto je lepší nepřijímat rizika. To může vést k poruše. Mějte také na paměti, že opotřebení všech dílů bude záviset na zatížení.

Ze všech výše uvedených skutečností lze tedy vyvodit závěr, že k výběru nástrojů je třeba přistupovat se zvláštní pozorností a péčí a vybrat si buben nebo kladivo - rozhodnout o svých vlastních cílech. Nezapomeňte však na bezpečnost a vyzvedněte si jednotlivé nástroje ochrany při práci s nástrojem.

Stává se, že nářadí je potřeba pouze jednou, k provedení práce a není účelné jej koupit a snazší pronajímat, můžete si ho pronajmout, pokud potřebujete znát důležité okamžiky, kdypronájem elektrického nářadí

\ t