Jak si vybrat plastová okna (PVC)

Vybereme-li mezi konkurenčními společnostmi jedinou, která nám poskytne instalaci plastového okna, představíme jim řadu požadavků. Například hluk a tepelná izolace oken, materiály šetrné k životnímu prostředí, vhodné pro lidi, vyrobené z plastových konstrukcí, hospodárnost, estetický vzhled, trvanlivost a snadnost použití. To je důvod, proč mnoho potenciálních kupců zastavit u podniků, které pracují se systémem slidors. Místo opravy jednopokojového bytu s vlastními rukama podrobněji prozradí, co je lepší koupit PVC okna s fotografickými příklady.

Posuvníky jsou posuvné systémy používané pro zasklení lodžií, balkonů a dalších dveří a okenních otvorů. Systém slidors, patentovaný společností Hanwha Chemical, je vyroben z vysoce kvalitních PVC plastů vyráběných touto společností od roku 1966. Tato společnost je jednou z největších na světě a má několik poboček v různých zemích, včetně Ruska. Společnost Hanwha Chemical Korean, založená v roce 1965, která vyrábí plasty pro okenní profily, slidory, se stará o své životní prostředí a lidské zdraví, díky čemuž je po mnoho desetiletí lídrem petrochemického průmyslu. V naší zemi se stala velmi populární.

Tipy, jak správně vybrat PVC okno

Jaké jsou tedy zvláštnosti profilů slidehortu?

Za prvémá tento systém posuvnou strukturu. To je zřejmá výhoda nad obyčejnými okny na území malých balkonů alodžií Hladký pohyb dveří podél okenního rámu umožňuje, aby byl nábytek umístěn na balkóně a prostor pro pohyb v tak malém prostoru. To umožňuje využít území balkonu nebo lodžie na maximum, což nelze provést s obvyklou formou oken.

Za druhé , udržení tepla uvnitř budov. Pro zajištění komfortních podmínek pobytu je systém kluzáků vyroben z trojkomorového PVC profilu, opatřeného tepelně odolnými dvojskly. Při instalaci slidorů a paralelně s dodatečnou tělesnou izolací stěn a podlah je možné použít jako plnou místnost balkony a lodžie nebo skleníky. V případě, že údržba tepla na balkóně není tak důležitá, můžete použít instalaci rámů s jedním sklem. To nezkazí jejich vzhled, ale sníží jejich náklady. Kromě toho může být takové jediné sklo kdykoliv nahrazeno standardním posuvným oknem, změnou vzhledu okna a zahřátím balkonu.

Za třetíje systém kluzáků vybaven kartáčovými těsněními, která chrání před průnikem vlhkosti a větrem z ulice. To nejen zaručuje zachování tepla, ale také vodotěsnost místnosti, což je vzduchotěsné.

Za čtvrtéje možné tato okna zasklené PVC lodžií a balkonů polykarbonátového tvaru, v zásadě systém slidorů exkluzivně svého druhu a umožňující glazurovat kulaté prostory posuvnými okny. PVC profil je navržen tak, že má schopnost ohýbat se, aniž by došlo k porušení struktury.

Za páté , speciální tvarovky speciálně navržené pro toto zasklení umožňují, aby rámy oken přilnuly těsně k sobě, což zabraňuje neoprávněnému přístupu zvenčí. Přinejmenším, bez rozbití skla, uvnitř místnosti z ulice nedostane, což znemožňuje pronikání zlodějů-vidlic. Uzamykací prvek je určen výhradně pro kluzáky, což umožňuje jeho bezpečné používání.

Šestýse používá nejen jako okenní otvory, ale také klouzačky se používají také při výrobě běžných a obloukových dveří, příček, skříní. Kromě toho se používají pro zasklení venkovských domů, chat a veřejných budov. Proto se na těchto profilech používá povrchové omítky s barevným filmem, který umožňuje kombinovat PVC konstrukce s celkovým designem prostor.

- 7. , je materiál šetrný k životnímu prostředí, systémy s profilem profilů neobsahují škodlivé nečistoty a pachy pro lidské zdraví. Kromě toho jsou poměrně trvanlivé a snadno se používají, protože po dlouhou dobu (několik desetiletí) neztrácejí tvar a barvu.

Osmávlastnost systému slidorů z PVC je nízká. To je způsobeno tím, že konstrukce konstrukcí nepoužívala drahé svařování a příslušenství, které však nemá vliv na kvalitu oken. Navíc to umožňuje snížit náklady na montáž a dopravu. Integrita konstrukce se dosahuje pomocí šroubů a rohů, které upevňují ocelový pozinkovaný profil.Vyztužený profil umožňuje, aby okna systému udržovala svou pevnost ve srovnání s běžnými hliníkovými konstrukcemi, které mohou být deformovány před prudkými výkyvy teploty.

Slidesh profil - více výhod

Kromě všech těchto pozitivních vlastností mají diapozitivy kolejnice, které v chladném období nezmrznou, což umožňuje použití tohoto designu na severních územích se sníženými teplotami. Tento systém oken je také dobře integrován s hlavními typy PVC profilů.

Posuvný systém posuvníků vám neumožňuje provádět další roční práce na instalaci a odstraňování sítí proti komárům. Kromě toho lze mřížku pohybovat po obvodu okna na samostatné kolejnici v místě, kde je potřeba.

Plastové posuvné systémy, které se používají nejen při zasklení balkonů, ale vypadají jako interiérové ​​příčky a stěny. V malých bytech dává možnost vizuálně rozšířit prostor a zároveň odstranit posuvnou stěnu. Takové manévry budou ve skutečnosti velmi důležité, když budete muset v malém bytě pravidelně přijímat velké množství hostů. Kromě toho, dveře a skříně profilů slidors dokonale vypadají v každé místnosti, vytváří pohodlí, pohodlí a zdůrazňují styl majitelů.

Nyní víte, co je lepší koupit plastová okna a při výběru plastových okenních rámů vyvinutých společností Hanwha Chemical si můžete být jisti, že tento design neuspěje a že bude trvat mnoho let, potěší pohodlí a teplo, pečuje o pohodlí a pohodlí.zdraví svých pánů.