Jak si vybrat strop napětí?

Zpracování stropů v posledních letech stále více provádějí moderní materiály s využitím nejnovější technologie oprav. Nejmodernějším materiálem pro výzdobu stropu je dnes napínací strop, se kterým můžete výrazně urychlit a usnadnit proces opravy.

Napínací strop s 3D efektem

Obsah
  1. Jak si vybrat napínací strop
  2. Stretch stropy: vlastnosti a materiály
  3. Který výrobce zvolit napínací stropy

Jak zvolit napínací strop

Stretch stropy mají mnoho výhod:

• trvanlivost;

• odolnost proti vlhkosti;

• dobře zakryjte všechny nedokonalosti povrchu;

• materiál plátna je šetrný k životnímu prostředí;

• film (plátno) může mít jakoukoliv barvu;

• Není třeba provádět štukování stropu.

Pokusíme se pochopit a pokusit se odpovědět na hlavní otázku, jak zvolit strop napětí?

Stretch stropy: vlastnosti a materiály

\ t

Pro začátek, aby nedošlo k omylu a výběru správného stropu napětí, je nutné určit materiál. PVC fólie (polyvinylchlorid) jsou nejčastěji používány pro jejich výrobu, ale tento film má významnou nevýhodu - když se negativní teplota prostředí stává lézí a ztrácí pružnost.

Polyesterové tkaniny s tak nízkou teplotou však nejsou hrozné. Proto jsou často instalovány v nevytápěných zimních chatách a balkonech. Polyesterová tkanina, tato pletenina je impregnovaná polyesteremtermosetová polyuretanová kompozice.

Kromě toho existují baktericidní napínací stropy, impregnované speciálním složením, které se doporučuje instalovat v nemocnicích a mateřských školách.

Jak si vybrat strop napětí, aby se vešly do interiéru vašeho bytu na maximum? Při volbě napínacího stropu je třeba se mýlit s typem materiálu a jeho konstrukcí.

Lidé, kteří preferují klasiku, kteří mají rádi naprosto rovné povrchy, volí matné stropy.

U malých místností musíte zvolit lesklý povrch, který může zdánlivě způsobit, že stěny v místnosti budou vyšší.

Který výrobce zvolit stropy stropu

Francie, rodiště napětí stropů správně zaujímá vedoucí postavení. Francouzské napínací stropy jsou dobře známé po celém světě, materiál, ze kterého je tkanina vyrobena po dlouhou dobu provozu, neztrácí svůj původní vzhled.

Podle evropských výrobců, podle evropských výrobců, prakticky nepřiznávají francouzské, německé napěťové stropy, které pevně zaujímají druhé místo na trhu. Vyznačují se spolehlivostí, vysokou kvalitou a vysokým ekologickým výkonem. Na třetím místě - Belgičan. Italští a švýcarští výrobci se osvědčili.

V současné době naši domácí výrobci nabízejí širokou škálu napěťových stropů s přijatelným poměrem kvality a nákladů vzhledem ke skutečnosti, že spotřební materiál je nakupován a expedován z evropských zemí.

Při výběru stropu pro napětí se ujistěte,Ať už je na plátně certifikát společnosti, vzniká záruční doba na výrobek. Pokud firma neposkytuje záruku, nebo záruční doba není velká, naznačuje špatnou kvalitu a lepší vyhledávání jiné společnosti.

PS A na dezert Doporučuji se podívat na video: Jak si vybrat napínací strop