Jak si vybrat tekuté tapety, klady a zápory, jak aplikovat tekuté tapety na stěny a strop

Obsah
  1. Zvolte tekutou tapetu.
  2. Jaké je plus těchto tapet?
  3. Složení tapety.
  4. Jak umístit tekuté tapety na stěny a strop.

Zvolte tekutou tapetu.

V současné době na stavebním trhu existuje mnoho různých kvalit a struktury tapet. Pokud se chcete rozhodnout správně, musíte o nich hodně vědět, ale jsou zde multifunkční tapety, které jsou vhodné pro všechny zdi, a zejména nejsou stejné, to je vzácná tapeta.

Jaké jsou tyto tapety?

Výhody tekutých tapet. Taková tapeta se velmi snadno lepí na stěnu a zároveň vyplňuje celý prostor a praskliny. Ideálně leží na těžko přístupných místech, například v blízkosti zásuvek nebo v rozích. Švy po nich nejsou viditelné! Dokonce i látky, jako je hedvábí nebo zlaté nitě jsou přidány do jejich složení, takže dávají ohromující účinek, když je lepidlo do obývacího pokoje, například, nebo místnost. Kromě toho, v tekuté tapety je široká škála barev, to vám také pomůže dosáhnout požadovaného účinku. Pro ty, kteří milují originalitu ve všem, je žádoucí preferovat nejlikvidnější tapetu. Oni stojí, samozřejmě, také původní drahé, ale po dokončení bytu je pouze tekuté tapety, dostanete úžasný efekt! Existují i ​​další výhody tekuté tapety: tyto tapety mohou být použity na nerovných, nerovných stěnách - lepidlo v nové budově, bez čekání na jeho smrštění (tekuté tapety není smrštění smrštěním) - lze použít na kov, například na trubky - mají zvukotěsné a tepelně izolační - protipožární (oheň nepopáleniny na tapetách - je snadné se zbavit skvrn, špíny (musíte odstranit špinavou skvrnu a vložit čistou novou vrstvu) - na jejich povrchu není prach, nemůže se tam hromadit, protože tkanina, která je součástí tekuté tapety, nemá elektrický náboj .

Složení tapety.

Tekuté tapety jsou podobné běžným tapetám, ale ve svitcích si je nekupujete. Tapeta je prášková látka zabalená v krabici. Zahrnují slídu, přírodní barviva, celulózová a bavlněná vlákna, aby se dosáhlo požadovaného účinku, přidávají zlaté příze.

Jak aplikovat tekuté tapety na stěny a strop.

Nejdříve musíte vyčistit zeď ze starých tapet, omítek, lopaty, odstranit závěsy, hřebíky, zásuvky. Ošetřete stěny z houby. Nyní připravujeme tekuté tapety, pro to v čisté misce, mix prášek, je to tapeta sám, a suché přísady. Poté nalijte vodu a promíchejte. Teplota by neměla být nižší než 10 stupňů. Pokud si dáte tapetu sami, pak je třeba nechat stát v míchané formě asi 30 minut, a pokud použijete pistoli, pak lepené okamžitě. Poznámka: zbraň je v pohodě věc, samozřejmě, ale to nemůže být použit na zdi s holandskou omítkou (dekorativní). V sadě k pistoli obsahuje kompresor, tlak by měl být 3-5 atmosfér. Tento soubor lze pronajmout. Poté, co jste zvládli tapetu, budou zcela suché po 72 hodinách, musíte být opatrnější v místnosti. Můžete horní kryt tekuté tapety s lakem a jemůžete být vymazáni. Tyto tapety jsou navrženy francouzsky, a jsou vůdci na tomto trhu, a jejich produkty jsou v dobré poptávce.

Zejména pro opravu bytů.