Jak si vybrat toaletu

Pokud se nemůžete rozhodnout o výběru takových, samozřejmě, důležitých pomůcek, jako je toaleta, nerozumíte značkám a nabídkám mnoha společností, přečtěte si tento článek.
Možná vám to můžeme usnadnit,jak si vybrat správnou toaletu.

V současné době není v obchodech problém kupovat toaletu pro jakoukoli chuť. Uvažujme o podrobnostech charakteristik a parametrů moderních modelů, takže když se vydáte na trh nebo do obchodu, můžete se v této věci ukázat jako opravdový odborník a nesmíte "odpařovat" výrobky s nízkou kvalitou.
Máte-li v současné době omezené finanční možnosti a potřeba vyměnit toaletu se nazývá zrání, můžete zvolit možnost rozpočtu, která je však pro vaši rodinu dobrá.

Před , jak si vybrat toaletu , stojí za to znovu věnovat pozornost velikosti místnosti, kde bude instalována. Pokud je koupelna nebo toaleta malá, má smysl přemýšlet o koupi toalety o něco méně. Jako volitelný doplněk vyberte v tomto případě rámový model zařízení. V současné době existují také modely toalet bez nádrží, jejichž splachovací zařízení je namontováno přímo do potrubí.

Předpokládejme kombinovanou koupelnu s vanou. V tomto případě je místnost větší než malá toaleta. Pak je logické koupit a nainstalovat další bidet před toaletu.

Nemusíte se stydět za to, že si vyberete toaletu, sedíte na ní a takhle zkusíte osobně. Konec konců, pohodlí je především! Při zodpovězení otázky, jak si vybrat toaletu, je to nutnézaměřit se na růst těch, kteří budou mít toto požehnání civilizace. Pokud je to strýc Styopa, pak ještě musí koupit kvalitní model založený na růstu "uživatele".
Dobrým řešením je koupit toaletní mísu z porcelánu. Porcelán je odolný, snadno se čistí, neabsorbuje nepříjemný zápach.

Dalším bodem, na který by se mělo rozhodnout pro sebe , vybrat správné toalety- design obsahuje toaletní mísy. Existují samostatné a monoblokové modely. Samostatné WC mísy jsou nám známé (nebo těm, kteří jsou starší) ze sovětské éry: zmiňuje se poměrně dlouhá šňůra, která je vtažena do otvoru a sprchuje se.
Dnes, populární, samozřejmě, toalety monobloc, strukturálně jednoduché, představují jeden celek toaletní mísy a nádrže.
Nádrže toaletních mís se liší způsobem plnění vodou. Nejobvyklejším způsobem, jak nás naplnit, je přítok vody ze strany, dovážené analogy se obvykle plní zdola, což snižuje hluk během provozu.

Existují také způsoby, jak umýt vodu na záchodě. Tam je "kaskáda" sprcha, když voda vyplachuje mísu toalety rovnoměrně. A tam je "sprcha", když nálevka je tvořen během sprchy. Je možné upozornit na zprovoznění sestupu vody z nádrže. Sprchový kout je obvyklý jeden režim a dva režimy. Je tedy možné zcela vypustit veškerou vodu (jeden razhim), ale můžete také polovinu (dva způsoby odvodnění).

Kzvolit správnou toaletu , dotkneme se otázky jeho mísy. Miska může být ve tvaru trychtýře, trubka a talíř. V prvním případě neVyhněte se, bohužel, postříkání padajícím odpadem. Pokud má mísa tvar talíře, nedojde k rozstříknutí odpadu, ale když je umýváte, nemůžete se jim vyhnout. Nejlepší je zvolit model s trubkou, umístěnou pod úhlem, který zabrání postřiku jakéhokoliv charakteru.Instalace toalety vlastníma rukama

Která značka je vhodnější zvolit? Nejznámější výrobci sanitární keramiky (zejména záchodové mísy): Gustavberg, Keramag, Caralle, Laufen, Jika, Ido, Roca, Kohler. Výhodou je lepší kvalita německé nebo skandinávské kvality. Ale domácí výrobci se také snaží, aby se do tváře nedostali nečistoty. Nejlepší domácí modely vyrábí řeka Kaluga a stará řeka Oskol.

Cena za toaletu je v současné době v rozmezí 2 - 12 tisíc rublů. Tak, dobrý model toalety lze zakoupit za 5-6 tisíc

Závěr: koupit pohodlné WC a nechodí na levné!

Doufejme, že jsme vám do jisté míry pomohli osvětlit téma , jak si vybrat správnou toaletu.