Jak si vybrat úhlovou vířivou vanu

Pro mnoho moderních lidí není vířivá vana jen indikátorem luxusu a potvrzení stavu, ale opravdu velmi užitečným a multifunkčním zařízením. S tímto vybavením můžete poskytnout nejlepší podmínky pro relaxaci a odpočinek po celodenní práci. Pro vyzkoušení zázračného vlivu masáže se doporučuje všem, především to, že velikosti koupelen umožňují instalovat vířivku nebo obdélníkový tvar.

Charakteristiky konstrukce úhlových van

Princip zařízení je následující: voda je odebírána přímo ze samotné lázně a vstupuje do hydromasážního systému, který se mísí se vzduchem. Dále proudění vody a vzduchu pod tlakem prochází tryskami do lázně a ovlivňuje tělo osoby ponořené ve vodě.

Faktory ovlivňující kvalitu hydromasáže:

  • počet a konfigurace vstřikovačů,
  • umístění hydromasážních prvků v lázni.

Čím menší jsou rozměry zařízení, tím menší je počet trysek. V tomto případě je třeba věnovat zvláštní pozornost jejich konfiguraci a umístění.

Hydromasážní prvky by měly být nasměrovány do problémových oblastí těla: do pasu, krku a chodidel. Také musí existovat možnost přímé regulace.

V jednoduchých modelech vany s vířivkou je k dispozici pouze jeden způsob provozu. Ve více pokročilých variantách jsou k dispozici komplexní systémy, které zahrnují sinusovou a pulzující masáž, modely pro aromaterapii, osvětlení z různých barev a tak dále. Správa zařízení, pro které můžetepomocí dálkového ovládání. To vám umožní zvolit režimy provozu hydromasáže a výkonu. To vše vám umožní dosáhnout vysokého relaxačního účinku. Některé modely mají dezinfekční systém.

Materiál, z něhož se vyrábějí sladkosti s vířivkou

Při výběru zařízení je třeba věnovat zvláštní pozornost materiálu, ze kterého je vyroben. Přední výrobci používají materiály z akrylové skupiny. Poskytují příjemný dotekový povrch, ne příliš kluzký, mají dostatečné tepelně izolační vlastnosti a vysokou odolnost proti zatížení. Kvalitativní vybavení by mělo mít homogenní strukturu a jednotnou barvu (bez tmavých a žlutých skvrn). Tloušťka akrylové vany pro rohovou vířivku - ne méně než 5-7 mm

Montážakrylového zařízenímůže provádět malá osoba z důvodu jeho malé hmotnosti. Udržuje teplo ne horší než železo, ale zároveň stojí o řád nižší. Mezi nevýhody patří křehkost stran. Řešení tohoto problému je však schopno provést kvalifikovanou instalaci.

Litinové láznějsou klasickou verzí, která se již dlouho používá. Jedná se o trvanlivé, trvanlivé a trvanlivé výrobky. Životnost těchto zařízení je prakticky neomezená. Po desetiletích se tato lázeň obnovuje a může vás znovu potěšit. Důkazem toho jsou výrobky vyrobené v sovětských časech. Litina je vynikající pro udržení tepla, takže když se v lázni dostane horká voda, můžete si na hodinu vychutnat vodní procedury. Jediné slabé místo litinového zařízení je vysokénákladů.

Ocelové variantynejsou ve své oblibě nižší než u litiny. Jejich nespornou výhodou je vysoká pevnost, nízká hmotnost (3krát nižší než litina) a snadná instalace. V ceně jsou ocelové lázně nejdostupnější. Jedinou nevýhodou je vysoká tepelná vodivost. Vytočená horká voda je schopna zůstat pouze 20-25 minut.

Rozměry úhlových van pro vířivku

\ t

S ohledem na skutečnost, že většina koupelen se nemůže pochlubit velkým prostorem, výrobci našli jediné správné řešení - začali vyrábět zařízení rohového typu. S takovou vířivou vanou můžete nejen vytvořit stylový interiér, ale i vizuálně zvýšit užitnou plochu. Zároveň máte možnost zakoupit symetrický asymetrický model. V podobě asymetrické lázně se může podobat okvětnímu lístku, kapce a dokonce i ventilátoru, otevřenému v pravém úhlu.

Ideální hloubka lázeňské vany začíná na 42 cm, délka a šířka od 120 do 200 cm a více. Asymetrické modely mohou mít rozměry, například 120x140cm.

Díky bohatému výběru tvarů a velikostí hranatých koupelí s vířivkou může každý dnes pocítit příznivý účinek hydromasáže.

Rubrika: Vany