Jak si vyrobit balkon teplými vlastníma rukama?

Balkon je další prostor, který rozšíří každou místnost ve vašem bytě. Ale k tomu, aby se několik kroků, aby balkon vhodný pro použití po celý rok. Takže teď budeme mluvit o tom, jak udělat z balkónu teplo.

První věc, kterou musíte udělat, je lesk balkonu. Pro tento úkol se dobře hodí plastová okna.

Chcete-li nainstalovat, zdá se, nebude fungovat, takže musíte jít k odborníkům. Obvykle se veškerá práce provádí během jednoho dne.

Všechny následující práce mohou být provedeny v žádném spěchu dělat s vlastními rukama, jmenovitě ohřívání stěn a zařízení teplé podlahy.

Pro izolaci stěn, stropů a podlah budeme používat ohřívač "Pinolex" o tloušťce 5 cm.

Je třeba zahájit práci od stropu. Vezmeme kladivo a uděláme otvory pro hřebíky. Tak šijeme stěny a podlahu. Pásky mezi listy izolační pásky lepící páskou.

Na podlahu izolace položte "Penofol" (odráží izolaci v tloušťce 1 cm. Díky hliníkové fólii se infračervené vlny nedostanou do místnosti, což znamená, že na balkoně bude mnohem teplejší. Přilepíme "Penofol" na oboustrannou pásku.

)

Připravujeme základ pro sádrokartonové desky. K tomuto účelu na podlaze "Penofol" připevníme dřevěné kolejnice.

Sew balkon s sádrokartonem. Na podlaze navíc naskládané "Isolon", analogové "Penofol" pouze s lavsanovym povlakem a výztužnou síť, která nedá kabelteplý zřítil tváří v tvář s Isolon.

Nasadíme vodič vodiče drátu a samotný kabel je teplou podlahou.

Před naplněním potěru je třeba připojit teplou podlahu a provést zkušební provoz.

Naplňte potěr. Jeho tloušťka by měla být 4-5 sm. Ve stavebních prodejnách prodávala suchá směs, kterou stačí přidat vodu a směs cementu a písku je připravena nalít.

Nyní zbývá dokončit dokončovací práce a balkon je připraven k provozu.