Jak si vyrobit dřevěnou podlahu na balkóně vlastníma rukama.

V průběhu let se podlaha na balkóně zastaví, všechny chyby: déšť, sníh, slunce a proměnlivá vlhkost. Částečná oprava, v takových podmínkách - to není cesta ven ze situace. Nejoptimálnější variantou je kompletní demontáž staré a instalace nové dřevěné podlahy. Není to drahé, rychlé a pohodlné, samozřejmě, pokud budete pracovat sami.

Podívejme se na příklad, jak si vyrobit dřevěnou podlahu na balkóně vlastníma rukama. Které záznamy použít, jak opravit, jak se zahřívat, jak si vybrat a naplánovat desky na podlaze balkonu.

Před začátkem práce je nutné osvobodit balkon sám od předmětů položených a začít demontovat stávající kryt. Speciální dovednosti, aby bylo možné odstranit podlahové krytiny a odstranit shnilé desky nebude třeba, budete potřebovat pouze spolehlivý nástroj: kladivo a nicks.

Hlavní věcí v tomto případě je přesnost a dodržování základních bezpečnostních pravidel.

Veškerý starý materiál by měl být odstraněn tak, aby byla ztracena pouze holá betonová deska a plot.
Po demontáži a čištění stavebního odpadu je třeba zajistit, aby betonová deska, plot ani zeď nevyžadovaly opravu. Pokud budete potřebovat někde, je nejlepší toto místo ihned omítnout a žehličku vyčistit, navařit a odstínit. Pokud je vše v pořádku a při opravách není nutné, můžete začít vlastní provoz instalovat dřevěnou podlahu na balkon.

Příprava na práci

\ t

Především je nutné změřit šířku a délku balkonu, vypočítat jeho plochu a zjistit výšku prahu. Tytodata jsou dostačující pro nákup všech potřebných materiálů. Chcete-li obkládat novou podlahu na balkóně vlastníma rukama as minimálními náklady, budete potřebovat:

  • vodotěsné obložení;
  • dřevěné trámy;
  • deska;
  • uzávěry (kovové rohy, řezby ze dřeva a hřebíky);
  • lak nebo jiný prostředek proti vlhkosti.

K správnému výpočtu je nutné potřebné množství materiálu, je žádoucí, aby byl podklad po celé délce a šířce balkonu koherentní. Výška nosníku, která bude sloužit jako zpoždění, v kombinaci s tloušťkou desky, by se měla přibližně shodovat s výškou prahu na balkóně a kovovými rohy a spojovacími prvky, které mají být zakoupeny se zásobou.

Jak udělat dřevěnou podlahu sami

Především by měl být podklad položen na betonovou desku.

Poté je rám vyložen ve tvaru krabice, ve které je umístěna další tyč. To zajistí stabilitu rámu a jeho spolehlivost. Pro novou podlahu na balkoně, vyrobenou vlastníma rukama, sloužila po dlouhou dobu, po řezání a pokovování, je vhodné pokrýt dřevo lakem nebo jiným materiálem, který chrání látku před vlhkostí a hmyzem, a nutně ji suší.

Když je celý rám znovu položen, můžete začít sešívat tyče navzájem pomocí řezů, šroubů a roviny.

Je nesmírně obtížné dosáhnout dokonalého horizontálního rámu, což je hlavní věc, která se snaží udržet rovnoběžnost a rovinu prvků rámu. Nyní může být rám připevněn k betonové desce pomocíhřebíky a rohy.

Počet montážních bodů musí být vyjasněn podle místa, ale, jak to ukazuje praxe, není dodatečná montáž.

Zkontrolujte kostru z hlediska trvanlivosti a stability na ní v různých částech. Prvky rámu by neměly chodit ani houpat, a to ani v případě, že podlahová deska s upevněním dále posílí design. Jatečně upravená těla, nebo spíše polena, jsou zcela připravena na podlahovou desku sex pásky.

Položte sexuální desku kolmo ke zpožděním, takže bude muset stříkat na úrovni šířky balkónové části. Vzhledem k tomu, že balkon nebo stěna budovy nemusí být stejná, musí být vzdálenost řezu provedena co nejčastěji.

Poslední tahy a podlaha na balkóně budou připraveny

.

Upevnění sex pásky na zaostávání není vůbec obtížné.

První deska je rovnoměrně a pevně upevněna na jedné ze stran rámu, přičemž přední strana směřuje ven. Druhá deska je pevně zasunutá do drážky, lehce zakolyachivaetsya a našroubovaná pomocí šroubů pro zpoždění. Podrobněji, jak správně upevnit desku, je popsáno v příručce připojené k obalu materiálu.

Proto je správní rada na palubě svýma rukama položena na balkon. Metoda je rychlá a není drahá. Je-li pro úsporu zakoupena prkna nízké kvality, lze ji zpracovat a povlečit.

Závěr

Pokud si zakoupíte dřevěný trám, desku, izolační materiál a spojovací materiál v požadovaném množství ihned, ales řádnou úhledností a dodržováním posloupnosti určitých úkonů můžete rychle vyrobit dřevěnou podlahu na proskleném balkónu. Tato metoda nevyžaduje vysoké finanční náklady, fyzickou sílu a čas pro dosažení vynikajícího výsledku. S úkolem instalovat dřevěnou podlahu na balkón, bude řídit osoba, která nemá speciální dovednosti ve výstavbě.