Jak správně instalovat trubky pro IPP pro zásobování vodou v zemi

Obložení vodovodních potrubí mimo město - je velmi problematické. Za prvé: je nutné zvolit poměrně dobrý a levný materiál. Zadruhé, segmenty by měly být vysoce kvalitní, aby se ujistily, že nebudou proudit po dlouhou dobu nepřítomnosti. Zatřetí, instalace jako celek by neměla být příliš komplikovaná, aby mohla být snadno prováděna sama. Nejvhodnější volba pro tento případ je popsána níže.

Obsah
  1. Správná instalace trubkových trubek pro přívod vody v chatě v domě
  2. Samotná díla budou probíhat v následujícím pořadí:
  3. Správná instalace trubkových trubek pro přívod vody v chatě na místě
  4. U prvků, které budou z hlavní stoupačky odebírat vodu do samotné budovy, je nutné použít následující možnosti připojení, jako je například difuzní svařovací kování:

Správná instalace trubek IPD pro zásobování vodou v venkovském domě v budově

Před zahájením instalace musí být proveden náčrt plánu umístění všech prvků: průchodů, otočných bodů, větví a druhého. Teprve poté můžete přistoupit k instalaci potrubí pro IPD pro zásobování vodou v venkovském domě v domě. Práce se provádí podle následujících pravidel:

  • Uvnitř areálu se zřídka používají segmenty s velkými průměry, často nepřesahuje 32 mm. To je nezbytné pro zajištění určité úrovně tlaku vody.
  • Pro nejvhodnější spojení prvků s tak malým průměremPřišroubujte je do šroubení.
  • Ve prospěch volby této možnosti je také jejich různorodý design. V takovém případě je snadné vyměnit poškozené místo.

rybník z vlnitých trubek

spojení

Samotná díla budou probíhat v následujícím pořadí:

1. Z integrálního prvku změříme segment požadované délky a označíme značku.

2. V tomto místě se přilepte na segment pásky, aby se její hrany přesně shodovaly.

3. Nejsou-li problémy s finančními prostředky, použijeme zakoupenou řezačku trubek. Pokud budete trávit další peníze, které chcete, pak použijte konvenční nůž. Přesně na okraji pásky vyrobíme klip a odstraníme pásku.

4. Dále musíte provést rovný šikmý řez na hraně řezu. Opět si můžete koupit speciální ruční řezač, který je drahý, nebo uložit a použít běžný soubor pro tyto účely. S jeho pomocí opláchneme okraj prvku pod úhlem 20 °.

5. Potom je matice navinuta na odřezávacím segmentu, poté je těsnicí kroužek dotažen. To vše se mírně posouvá na stranu, takže okraj segmentu je volný.

6. Poté je třeba vložit volný okraj prvku do armatury. Připevněte jej k dorazu, potom matici s kroužkem zavřete a začněte kroužit na šroubení.

7. Ze zadní strany kování provádíme přesně tytéž manipulace, což vede ke dvěma pevně spojeným prvkům.

armatura pro připojení

\ t

montáž armatur

Správná instalace trubek IPD pro zásobování vodou v chatě na místě

Instalace potrubí IPD pro systém zásobování vodou v venkovském domě na jeho staveništi se však poněkud liší od pokládky ve stěnách budovy. Vzhledem k tomu, že díly budou naskládané prvky různých průměrů, pak bude spojení v nich odlišné. U předmětů s velmi velkými průměry, které jsou odebírány z místa odsávání vody nebo z hlavní dálnice na místo, se přiblíží následující metoda:

1. Opatření, značka a prořezávání se provádějí přesně stejným způsobem, jak je popsáno výše.

2. Pod nimi jsou pak spojeny dva prvky.

3. Konsolidované prvky jsou mírně posunuty od sebe a páječka je vložena do mezery.

4. Zahřívejte okraj tak dlouho, dokud se materiál začne formovat. Poté se vytáhne topné těleso.

5. Pak jsou obě ohřáté okraje segmentů pevně spojeny a drženy, dokud materiál nevychladne.

PŘEČTĚTE SI TÉMATA

Vlastnosti polypropylenového kování a praktické použití.

U prvků, které z hlavní stoupačky odvádějí vodu do budovy, je nutné použít variantu spoje, jako jedifuzní svařování kování:

1. Stejným způsobem připravujeme podrobnosti pro připojení. Ujistěte se, že zkosení seřízne, jako by snížení tohoto momentu podél spoje vedlo k výrazným nerovnostem, které povedou k úniku.

2. Nejprve zahřejeme vnitřekspojovací prvek, poté zahřívejte vnější okraj jednoho ze segmentů (veškeré práce se provádějí pomocí speciální páječky).

3. Po vložení zahřátého konce řezu do drážky. A opakujte stejné akce s jiným konektorem.

Někteří řemeslníci se také snaží ušetřit na nákupu speciálního vybavení pro svařovací prvky a v tomto ohledu použít plynový hořák. Kvalita spoje je v takových případech mnohem nižší než riziko úniku. Je lepší šetřit na méně významném vybavení, které nezníží kvalitu celého vodovodu jako celku.