Jak správně natřít válečkový strop a stěny

Před začátkem nátěrové práce je třeba zásobit válečkem a lopatou nebo podnosem, ve kterém jsou instalovány lisovací sítě. Toto jednoduché zařízení pomůže odstranit přebytečnou barvu. Můžete také použít klasické koupele, jako na obrázku vlevo. Výkon válce je mnohem vyšší než výkon kartáče. Lze jej použít pro základní nátěry a barvení vápna a lepkavé olejové barvy. Jak to udělat, bude místo opravit byt s vlastními rukama nyní.

Pro výrobu spřádací sítě lze použít ocel, plast nebo překližku. Je nutné vyvrtat otvory ve vzdálenosti 20 mm od sebe šachy o průměru 12-15 mm

.

Nebudete moci natřít váleček s rohy stěn v blízkosti soklů, lišt, atd. Proto na těchto místech předběžně natřete nátěr štětcem.

Nástěnná malba a stropní malířská technika

\ t

Technika lakování je jednoduchá a provádí se následujícím způsobem. Ponořte se do barvy, pak přebytečný, válcováním přes mřížku. Nyní můžete začít malovat. Na stěnách je válec poháněn shora dolů a zdola nahoru na strop - ve směru paprsků světla. Pásy barvy se překrývají, navzájem se překrývají o 4-5 cm, poté, co válec po umytí v nátěru, nejprve nanese silnou vrstvu, takže je třeba několikrát sevřít na jednom místě. Potom se barva na ní spotřebuje a je nutné zvýšit tlak na nástroj.

Stěny mohou být pokryty v jednom příjmu svislými pruhy nebo ve dvou přílohách, zpočátku způsobujícími svislé pruhy, a pak vodorovně. Barvysnaží se dobře otřást.

Nĕkdy se barva nanáší štětcem, dobře roztavená a pak již válcovaný válec vyrovnává a vyrovná.

S tímto šikovným nástrojem, můžete nejen malovat stěny a strop, ale také použít základní nátěr na povrch.

Je to mnohem produktivnější nástroj než kartáče: mohou být natřeny až na 300 čtverečních stop denně. m povrchu. Má velkou životnost. Pokud je vyrobena z vysoce kvalitní kožešiny, pak stačí natřít 3000 čtverečních stop. m různé povrchy.

Na konci pracovního cyklu by měl být válec umyt mýdlem vodou nebo nejprve v rozpouštědle a pak ve vodě s mýdlem - v závislosti na tom, který nátěr byl použit. A z vápna složení, a od zbytků olejové barvy není umýt nástroj se stane nevhodným. Dělejte všechno správně a bude vám sloužit dlouho.