Jak správně zvolit napínací strop


Vyberte si dobrý strop pro byt za přijatelné ceny.

Stropy jsou v současné době stále populárnější. Jsou různé barvy, textury, originálního designu. Myšlenka napěťových stropů se objevila v šedesátých letech. Ale široký problém a použití, které našli v 80. letech. Jejich výhodou je, že díky napínacím stropům můžete získat jakoukoliv konfiguraci pod svahem a v různých rovinách. Jsou vyrobeny z elastické fólie, která je založena na silném vinylu. Používá se při opravách bytů v kancelářích, obchodech a barech - rozsah jejich použití není omezen. Velká popularita a poptávka jsou vysvětleny kombinací estetické přitažlivosti a snadné instalace. trh je zastoupen v širokém spektru barev a materiálů, zvolit napětí strop správně nebude tvořit práci. S jejich pomocí můžete rychle změnit interiér bytu, doslova za pár dní.

Charakteristika napínacích stropů

Mají dobré zvukotěsné vlastnosti, nespalují, protože jejich antistatické vlastnosti neshromažďují prach, který je tkaný od obvyklého stropu. To je důležité zejména ve zdravotnických zařízeních, v obchodech s potravinami, kde jsou zvýšeny požadavky na hygienické požadavky a potřebná sterilita. Tyto stropy nevyžadují dodatečnou péči, což vám umožní ušetřit peníze a energii na další kosmetickou opravu - záruka na správné používání 10 let. Tyto stropy poskytují ideální plochý povrch, který vypadá jako pevný strop.

Tyto stropy jsou zvláštnírám, na kterém je film položen, který je upevněn buď na obvodu stěn, nebo na stropě, který se překrývá sám. Proto je povrch stropu dokonale jednotný a homogenní.

Instalace stropu napětí umožňuje schovat se v její komunikaci - ventilaci, plyn, instalatérství, odstranit kabeláž. Díky vzduchové mezeře mezi napětím a hlavním stropem je tepelná izolace místnosti výrazně zvýšena, vrstva dává možnost aplikovat další tepelně izolační materiály. Kromě stropních svítidel mohou být zabudovány i protipožární a poplašné systémy. Při provozování těchto stropů stačí odstranit houbou, namočeným mýdlovým roztokem a hadříkem prach a nečistoty. Pro skvrny nebo silnou kontaminaci používejte pro mytí sklenic čpavek nebo kapalinu. Stretch stropy mají odolnost proti vlhkosti a inertnost vůči chemicky aktivním látkám. Kondenzát se na nich nesráží, nedochází ke korozi, což je zvláště žádoucí pro použití těchto stropů v bazénech, laboratořích, koupelnách. Výhoda napínacích stropů spočívá v tom, že nevypálují a neztrácejí svou primární barvu, nebojí se zdvihů, neprasknou a snadno demontují, což umožňuje jejich přeinstalaci v případě potřeby. Řada barev a textur vám umožní ztělesnit celou řadu nápadů na design.

Stropní střechy instalujte pod jakýmkoliv sklonem, s libovolným uspořádáním místnosti. Umožňují jak ostré, tak hladké přechody z jedné roviny do druhé. Široce používané víceúrovňovéstropy různých barev a textury. Tato technologie a vynikající vlastnosti umožňují vytvářet stany, klenby, oblouky.

Zůstáváme naší volbou ...

Konstrukce napínacích stropů je různá, materiál je odlišný v souboru faktur.Lesklé stropymají vzhledem k vysoké odrazivosti světla naprosto hladký zrcadlový povrch. Tento typ stropu opticky zvyšuje velikost místnosti, která je relevantní pro malé byty. Kondenzace se na lesklém povrchu nehromadí, proto jsou tyto stropy vhodné pro použití v místnostech s vysokou vlhkostí.Matné napínací stropyvizuálně vytvářejí efekt, který je na rozdíl od lesklých stropů naprosto rovný běžnému stropu, tyto stropy neodrážejí světlo. Proto není možné lépe vyhovět obytným prostorám.Stropy s napínacími stehymají podobný vzhled jako matný, ale povrch je méně vzorovaný. Tento typ stropu lze použít v jakémkoliv interiéru.Struktura napínacích stropů , jak je uvedeno výše, je nejrozmanitější, jedná se o stropy, vyrobené poddřevem ,mramorové ,kovové ,stropy -Hamelon , atd. Nyní návrháři používají originální a nestandardní řešení, která vám umožní dosáhnout efektu hvězdné oblohy, populárních a uměleckých stropů.

Při práci s napínacími stropy je třeba se vyvarovat mechanického poškození pásu a kontaktu s předměty, které mohou způsobit poškození.

Montáž stropu by měl provádět odborník. Pouze v tomto případě platí záruka.

Snadná instalace a snadná péče, schopnost skrýt všechny vady, umožňují použití napínacích stropů v široké škále prostor. A gamma barvy a materiálu dodá místnosti osobitost a originální tvar. Vše, co zbývá, je jít do obchodu a vybrat správnou barvu a texturu interiéru bytu.