Jak udělat krásný papírový sáček vlastníma rukama

Máte-li přání, můžete snadno použít užitečné materiály z materiálů, které používáte. Papír je často používán pro výrobu různých výrobků, pohlednic a dokonce i pytlů. Snad mnozí budou překvapeni, protože tento výrobek nemůže být jiné síly.

Papírový sáček.

Její jmenování Jsou situace, kdy je třeba zabalit lehké věci jako dárek.

V papírovém sáčku můžete přinést krabičku sladkostí nebo peněz. Hlavní věc je poskytnout výrobku originální a stylový vzhled. Pak se nestydí předat dar.

Výběr materiálu

Za prvé, musíte určit, jaký druh věci plánujete zabalit. V závislosti na tom je třeba vyzvednout materiál a velikost sáčku. Pokud například šátek slouží jako dárek, bude zapotřebí silný papír. Jemná fólie se v tomto případě nehodí. Tašky-balíček lze vyrobit z watmanu. Na to by mělo jasně vyčnívat ohyby. To je vykonáno používat umění origami. Jakmile je papír připraven, můžete začít.

Výroba

Je žádoucí nejprve kreslit výkresy budoucího výrobku. To bude vyžadovat tužku a pravítko. Řádky musí být aplikovány v přísném pořadí ohybů. Mělo by to být symetrické číslo. Pro tento účel se doporučuje materiál složit čtyřikrát. Všechny obrysy v tomto musí být shodné. Na tkaninu je možné nalepit papír. V tomto případě můžete dosáhnout větší životnosti výrobku. V pre-made sloty, které jsou poSběrné sáčky jsou stejné, musíte je zatlačit.

Obálkový výrobek

V tomto případě budete muset vlastnit umění origami. Pokud používáte barevný papír, taška najde neobvyklý, stylový vzhled. Navíc bude vypadat přesněji. Doporučuje se použít při výrobě plechů, jejichž strany se liší barvou, což dodá výrobku určitý chic. Jako ozdoba můžete použít různé ručně vyrobené předměty.

Například, háčkované květiny, prolamované pásky nebo jiné zdánlivě neslučitelné gizmos, které jsou dovedně umístěny v konkrétní kombinaci. Nejprve je třeba připravit čtvercový papír. Pokud je hustý, produkt bude silnější. Papír je složen šikmo. Pak se obrobek uloží vodorovně. Je nutné, aby ohyb papíru byl níže. Horní roh je pak navrstven na výrobek shora a rozděluje jej na stejné části. Poté se kolem horního omotají dva boční úhly.

Je nutné ji vrátit zpět. Poté se produkt složí na polovinu svisle. Pak musíte použít malé nůžky. Měly by být řezány podél úhlopříček horního trojúhelníku na tečkovaných čarách. Dříve budete muset vrátit pár centimetrů od okraje. Dva osvobozené trojúhelníky musí být obaleny kolem výrobku. Díky tomu se vak stává stabilnějším. Upevnění dílů lze provést lepidlem.

Doporučuje se použít kteroukoli z metod. Vše záleží na typudar ze situace. Samoobslužný balíček bude příjemným doplňkem prezentace. Zvláště pokud autor udělá malou inteligenci, fantazii, stejně jako částici duše, lásky a péče. V takovém sáčku je hezké nejen přijímat dary, ale také jim dávat. Kromě těchto metod existují i ​​další. Nalezení na internetových stránkách nebude obtížné. Naštěstí jsou nyní prezentovány v široké škále. Vyberte si složitou nebo jednoduchou možnost - každou z nich vyřešte sami na základě vlastních dotazů.