Jak udělat originální novoroční dekorace vlastníma rukama

V předvečer zimních prázdnin je čas přemýšlet o novoročních věcech, které se snadno provádějí vlastníma rukama. Můžete změnit svůj dům pomocí různých technik.

Závěsná konzola

Nyní existuje mnoho variant krásných výrobků, může to být podvazek plsti.

Tento materiál je vhodný pro výrobu tkanin. Jeho hrany prakticky nemusí být zpracovány. Také se snadno čistí v případě znečištění a drží tvar.

Chcete-li udělat jehněčí, musíte si vzít několik kusů plstěné látky různých barev. Z ní jsou vyšívány prvky, které jsou na sobě šity. Na kus papíru je nakreslen vzor hlavních částí: hlava, tělo, noha, kopyto. Získané díly se nanášejí na plst a krouží podél obrysu, poté se nůžky střihnou. Šedá tkanina, na které jsou zachovány kontury těla ovce.

Hlava je na něj aplikována, je připevněna kolíky, dělá ji a pohybuje se od hrany pár milimetrů. Pak jsou oči, kopyta a nohy šity. Další kus plsti je připevněn k zadní straně, projíždí po obvodu a vyřezává hotovou postavu.

Pohlednice

Je to všestranný produkt až do nového roku. To může být vykonáno s obrazem Santa Claus. Jako materiál se používá plstěná tkanina, ubrousky, papír a tak dále. Nejprve je třeba nakreslit skicu. Například, hlava Santa Claus. Náčrt označuje barvy, detail je vyříznut z částí, z nichž každá je aplikována na materiál. Jsoujsou obnaženy na základě husté lepenky a jeden do druhého.

Za prvé, osoba Santa Claus, čepice, vous. Z výše uvedeného jsou umístěny kníry, tváře, pubertace hlavičky, úst a nosu. Aplikace je doplněna tlačítky s tlačítky nebo speciálním příslušenstvím. Pak je pohlednice doplněna hvězdičkami a sněhovými vločkami. Pokud chcete, můžete na přídi připevnit malý zvon.

Svícen

Jako materiál pro výrobky můžete použít také hrboly na vánoční stromeček. Z nich přicházejí krásné svícny. Pro základnu si vezměte krásnou čajovou konvici. Každý kužel je potažen bílou barvou a smršťuje se jiskrami. Pak je vybrána svíčka pod barvou materiálu. Kužele se umístí na talířek pomocí oboustranné lepicí pásky. Stačí držet svíčku.