Jak udělat originální zahradní dekor vlastními rukama

Každý, kdo má dům nebo chalupu, se vždy snaží vyzdobit dvůr všemi druhy rostlin. Není nutné investovat spoustu peněz, abyste si sami vytvořili krásu. A pokud je osoba obdařena tvůrčí představivostí, pak k němu, stejně jako k komukoli jinému, můžete uspořádat původní scenérii na svých stránkách.

Dnes se krajina stala populární bez použití umělých materiálů. V designu - to je nový kurz, zvaný topiary. Jinými slovy, topyas se nazývají umělecké ořezávání keřů. Pomocí této metody, můžete ze zelených výsadby: koruny stromů, keře, břečťan, aby různé scenérie.

Návrhář zahradních nůžek odřízne přebytečné větve a formy z rostlin různých soch. Mohou to být báječné postavy, nebo divoká zvířata, nebo dívka, která rekrutuje vodu z vody. Každý má možnost vytvořit si vlastními rukama postavy improvizovaného materiálu připraveného k odstranění odpadků.

Například staré květináče se mohou stát originální výzdobou strašáka, která bude vyděsit hlodavce a ptáky. Je možné udělat uklidňujícího muže s rybářským prutem, který u větrů krouží "klouby" z hrnců. Pro lidské oči to bude příjemná krajina, ale pro ptáky a zvířata - děsivý prvek.

Na výzdobě zahrady se mohou podílet děti. Pro ně budou tyto třídy užitečné, protože pomohou odhalit tvůrčí schopnosti, rozvíjet imaginativní myšlení, vytrvalost, trpělivost a pocit krásy. Můžete použít různé odpady: staréPneumatiky pro automobily, plastové nádoby, rozbitý nábytek. Při stavbě nádherné scenérie s dětmi bude možné je zachránit, dokud se děti nestanou dospělými.

Pro provedení je nutné připravit plastovou hmotu z cementu nebo sádry. Pokud je to žádoucí, přidává odpadky, které mohou mít svůj tvar - železo, rozbité sklo, cihla, kameny. Poté, odlitek nebo forma rámu. Může mít tvar kužele, rovnoběžnostěnu, kostku. Pak na rámu tvoří samotná postava hlíny nebo sádry. Socha je vyzdobena v syrové podobě, přilepená na knoflíky, detaily dětského návrháře, kolo z aut, šperky.

V naší době, často zdobené umělými bazény a sázkami. Scenérie těchto vodních nádrží vyžaduje velkou pozornost, protože je nutné vzít v úvahu, že při provádění takového plánu vlastními silami musí kromě zdobení krajiny provádět určité funkce. Například, pokud postavíte sochu houby, nebo muže s obrovským deštníkem, nebo obrovského ptáka s otevřenými křídly, pak vytvoří dobrý stín.

V blízkosti nádrží vypadají altány skvěle, připomínají báječné miniaturní domy, napodobují staré litinové obchody, "čajové stoly" ze stonechů a přírodní kameny - "skály". Stačí se spoléhat na obecný směr návrhu. To bude nevhodné vedle sádrovec bílé sochy napodobující mistrovská díla starověku, dát legrační usmívající se houba.

U každého tvůrčího člověka se však vyvinulo individuální myšlení, pocit. Aje lepší vědět, jak a kde uplatnit svůj talent a schopnosti.

Každý, kdo navštívil přítele nebo souseda a viděl kreativní mistrovské dílo, chce doma dělat něco doma. "Včetně" vaší fantazie má každý příležitost udělat něco neobvyklého, což potěší vás, vaše blízké a vaše hosty.
Vyzkoušejte a všichni se dostanete ven!