Jak udělat parfémy vlastníma rukama

Jak udělat parfémy vlastníma rukama

Dat.vydání: 3-09-2014, 19:52

Pokud jste se náhle chtěli stát parfémem a vyrobit si vlastní parfém, který vám poskytne exkluzivní vůni, kterou jste vytvořili, nemusíte se dlouho učit nebo si nechat práci v továrně na parfémy, zde vše není tak těžké, jak by se mohlo na první pohled zdát. Kromě toho, dobré parfémy mohou být vyrobeny z nejjednodušších složek.

Proto je v tomto případě nejdůležitější skladovat vše, co potřebujete. Nejdříve musíte koupit esenciální olej a láhev dobré vodky a udělat několik pokusných kompozic, abych tak řekl, experimentovat s vytvářením různých kompozic. Mimochodem, musíte koupit nejen jeden esenciální olej, ale najednou několik, s různými příchutěmi. Například si můžete koupit máslo s vůní levandule, jalovce, jasmínu a mnoha dalších rostlin, takže existuje spousta možností.

Je důležité poznamenat, že pokud chcete, můžete si svůj esenciální olej užívat při použití rostlin, které se vám nejvíce líbí, je to zdravý rozum, samozřejmě vůně rostlin. Make máslo docela jednoduché. Musíte si vzít rostlinu, jako je levandule, dát ji do hrnce, pak třít s gázou nebo něco jiného, ​​pak přidat trochu vody do směsi. Měli byste přidat trochu alkoholu, doslova pár kapek, a pak dát výslednou kompozici do malé láhve.

V případě, že již máte hotový esenciální olej, příprava parfémů je pro to značně zjednodušena, stačí jen smíchat olej s vodkoumusíte míchat rychlostí asi 1: 4. Výsledná kompozice by měla být dobře promíchána a poté překryta víčkem. Sledování složení by mělo být prováděno na tmavém místě a ponecháno dva dny, dokud nenarazí.

Dále přidejte trochu vody do roztoku alkoholu, po čemž musí být znovu promícháno a ponecháno jeden den.

V konečné fázi musí být výsledná kapalina filtrována, pro kterou můžete použít jemnou síťovinu.

Je důležité poznamenat, že výsledná kapalina musí být uzavřena, protože lihoviny rychle rostou.