Jak udělat podlahové vytápění na lodžii bez jakékoli pomoci

Loggia je další oblast, která může být použita více racionálně než spíž. Pro pohodlnější použití tohoto prostoru je třeba dbát na izolaci podlahy. Izolace podlahy na lodžii vlastníma rukama nebude příliš práce, ale ušetří vám peníze. Nicméně, pokud chcete, nic vám nebrání obrátit se na profesionály, jako by je finančně znatelně dražší.

Díky dobře izolované lodžii můžete výrazně rozšířit prostor místnosti

.

Chcete-li začít, musíte se rozhodnout, která podlaha je lepší udělat na lodžii. Bude záležet na tom, jak se bude používat, tj. Na praktickém účelu a celkové konstrukci místnosti. Dnešní trh stavebních materiálů nabízí širokou škálu dekorativních podlahových krytin: dřevo, linoleum, laminát, keramická dlažba. Je třeba poznamenat, že dlaždice je dobrá, protože dokonale snáší teplotní výkyvy, vlhkost, dobře prané, trvanlivé a jednoduše esteticky přitažlivé. Ale vzhledem k tomu, že má specifický "chladný" povrch, vyžaduje dodatečné vytápění (například elektricky vyhřívanou podlahu).

Obsah
 1. Obsah
 2. Přípravné práce?
 3. Tepelná izolace?
 4. Výztuž a upevnění?
 5. Tabulka mřížek?

Obsah

 • Přípravné práce
 • \ t
 • Tepelná izolace
 • Výztuž a upevnění
 • Mřížka tyčí

Přípravné práce?

Mělo by být zahájeno odstraňování starého krytu (pokud je) na desce a čištění povrchu.Uzamkněte mezery a mezery, položte hydroizolační fólii (fólie dolů).

Tepelná izolace?

Pod hlavní podlahovou krytinu položte ohřívač

.

Pak ohřívač pokládá. Podlahu lodžie je možné izolovat pěnou, pěnou, pinolexem, minivou nebo polyuretanovou pěnou. Téměř všechny z nich jsou vyráběny ve formě desek nebo válců různé tloušťky. Tloušťka izolace podlahy závisí na požadované výšce povrchu a stupni tepelné izolace. Pro více informací o materiálech pro izolaci lodžie, jejich výhody a nevýhody, viz prodávajícího konzultant, obchod dle vašeho výběru.
Izolaci lze jednoduše utěsnit deskami (nebo rolkami), páskou prokleivaya. Nebo vytvořte mřížku s mřížkami, pokládejte izolaci a utěsněte montážní pěny možné švy. Naplňte parotěsnou zábranou (fólie nahoru).

Výztuž a potěr?

Výztuž a šroubování se provádí v případě, že podlaha je vařena pod keramickou dlažbou

.

Tato položka se provede, pokud je dlaždice dekorativní. Povrch parotěsné zábrany je potažen kovovou sítí a je naplněn šroubem z hotových suchých směsí o tloušťce 3-4 cm. V potěru, v případě potřeby, uspořádat teplou podlahu. Po upevnění potěru se na speciální lepidlo položí dlaždice. Pro pohodlné a přesné stohování můžete použít "kříže".

Mřížka tyčí?

Tento postup je vyžadován při podlahovém vytápění pod laminátem, linoleum, deskou. Lags jsou naskládány s určitým krokemjsou připevněny k podlaze a jsou pečlivě kontrolovány na úrovni. Jako přílohu můžete použít nastavitelné šrouby, které vám pomohou nastavit požadovanou úroveň. Z výše uvedených lišt jsou pokryty hrubé podlahy - desky, překližky, dřevovláknité desky nebo dřevotřískové desky. Dále je zvolen dekorativní povrch.
Několik velmi důležitých bodů týkajících se procesu řádné izolace podlahy lodžie:

 • při volbě tloušťky materiálů (izolace, bruski) nezapomeňte na celkovou výšku hotové podlahy, takže v podlažích bytu a lodžie nebyl žádný rozdíl;
 • při pokládce teplých elektrických podlah je lepší konzultovat navíc s odborníky;
 • Při pokládce rámu dodržujte mezeru mezi konstrukcemi a stěnou asi 10 cm.
 • Navrhuji vám velmi užitečný video materiál, který podrobně popíše všechny nuance a podrobnosti o této práci, po prohlédnutí se budete cítit sami schopni léčit podlahy na lodžii:

  Možná, že proces izolace podlahy na vaší lodžii na vlastní pěst a zdá se vám, že je to obtížné zaměstnání, ale jen zpočátku, dokud se na to nepřišlo. A jak lidová moudrost říká: "Oči se bojí, ale dělají své ruce", ale výsledek potěší celou rodinu a dá důvěru v jejich vlastní sílu a kvalitu vykonávané práce.