Jak udělat pozemní letadlo doma

Uvažujme o takové důležité bezpečnostní otázce , jak udělat pozemní letadlo doma.Pokud žijete v soukromé budově ve starém roce výstavby, pak s největší pravděpodobností neexistují uzemňovací vodiče. Nicméně, pokud jste tu pečlivý majitel žil, pak se možná postaral o bezpečnost domova a udělal pozemní letadlo.

Uzemněníje velmi důležitá věc, která může chránit před otřesy, a tím zabránit nouzi.

k provedení práce na instalaci ochranného uzemnění, můžete bez uzemnění elektrody, které jsou výkonné kování, ocelové trubky, atd.

V každém případě by měla být délka vybraných elektrod minimálně 2 metry a přednostně o něco více. Kromě toho by neměly být natřeny nátěrem ani jinými látkami.

Při použití úhlu nebo obdélníkového profilu je třeba vzít v úvahu: plocha jeho sekce by měla být nejméně 150 metrů čtverečních. mm Při použití jako elektrody ocelových trubek je zvolte podle následujících parametrů: d & gt; Tloušťka stěny 32 mm & gt; 3,5 mm
Zemnicí elektrody musí být tři kusy.

Jak udělat pozemní letadlo doma (krok za krokem)

- vyberte malou plochu oblasti, do které chcete umístit uzemňovací zařízení,
- nakreslete trojúhelník s čepelí o délce přibližně 1,2 m na každé straně,
- vykopejte příkop v hloubce asi 0,5 m značené čáry - vezměte elektrody (profily nebo trubky) a na koncích je naostřete pomocí stacionárního stroje (nebo turbíny), abyste usnadnili usmrcení elektrodv zemi,
- každý vrchol našeho trojúhelníku musí být zabit elektrodou. To není příliš snadné, zejména v případě tvrdé půdy, takže si vezměte dobré kladivo, než bude těžší - bude snazší zvládnout úkol.
- v případě, že zem zhroutila pevnou, pak vysoká pravděpodobnost deformace elektrod, jejíž horní konec začne přilnout k foukacím kladivům. Vezměte prosím na vědomí toto, pokud je to možné, elektrody většího průměru. Pokud se elektrody ze silných nárazů zcela deformují, mohou být mírně oříznuty turbínou.
- usmrcením elektrod v zemi je spojí pomocí ocelového pásu (šířka = 40 mm, tloušťka = 4 mm) pomocí svařování, což je, jak je známo, nejspolehlivější způsob spojování kovových konstrukcí.
- Dále musíte udělat pás, abyste vstoupili do domu a přinesli ho na zem. Přivaříme k němu šroub M10, který připojí uzemnění na zemnící vodič. Průzkumník vstupuje přímo do budovy.
- přivedení uzemnění k rozvaděči připojením měděného drátu (průřez 6 m2) nebo hliníku (16 m2). Pro to vše musíte vyvrtat děr ve zdi domu.
- Rozpojte zemnicí vodič ze štítu na všechny zásuvky v prostorách vašeho domu.

Zde je celé jednoduché schéma, které odpovídá na otázku , jak vytvořit pozemní letadlo doma.