Jak udělat svatbu ve stylu Hollywoodu s vlastními rukama - Decor a interiérový design

 • Svatba je jednou z nejvýznamnějších událostí lidského života. Samozřejmě, že tento den chcete, aby se co nejvíce unikátní a nezapomenutelné, jak je to možné. Aby byla svatba zapamatována nejen pro vás, ale i pro hosty jako jedna z nejúžasnějších a exkluzivních oslav, je třeba vynaložit velké úsilí. Řekneme vám, jak uspořádat hollywoodskou svatbu bez pomoci odborníků.

  Obsah
  1. Výhradní pozvánky
  2. Červená koberec
  3. Hollywood "Ulička slávy"
  4. Kamínky, flitry, diamanty
  5. \ t

  Výhradní pozvánky

  Nejprve pošlete hostům všechny pozvánky. Mohou být vydávány ve formě vstupenek na filmy, filmové nebo filmové tleskání. Musíte zde použít vše, co souvisí s kinem. Představte si to! Takové neobvyklé pozvánky si můžete objednat v agenturách, které se zabývají registrací svateb, a materiály můžete také vyrobit z vlastních rukou.

  Červená koberec

  \ t

  Hollywood není možné si představit bez červené kobercové dráhy. To může být položeno před vchodem, a představil recepci hvězd a slušných hostů jako Oscars v Hollywoodu. Pozvaní se budou cítit jako skutečné filmové hvězdy ve světle sofistikovaných a záblesků kamer.

  Na tematické svatbě lze použít jednobarevnou červenou stopu, ale můžete si vybrat neobvyklou elegantní variantu - kobercovou stopu Kremlu. Tradičně takové povlakyjsou obrazy červených odstínů se vzory na okrajích, ale dnes snadno zjistíte, že Kreml stopu jakékoli barvy a odstínu: zelená, modrá, béžová a mnoho dalších.

  Hollywood "Alley of Glory"

  Dalším prvkem tematické svatby bude Hollywood "Alley of Glory". Pouze na rozdíl od zahraničního protějšku na vaší svatbě budou památné hvězdy zdobit jména novomanželů. Udělejte takové slavnostní doplňky, které můžete sami, vyřezávat hvězdy z lepicí pásky, a na nich napsat jasný brilantní značku jména mladých.

  kamínky, flitry, diamanty

  \ t

  Poslední věcí, kterou je třeba mít na paměti při navrhování hollywoodské svatby, je použití mnoha brilantních předmětů a doplňků. Čím více, tím lépe! Můžete ozdobit křišťálovými brýlemi, lahvemi, svíčkami, nástěnnými ozdobami z korálků a umělými diamanty (a můžete být i skutečnými). Umyjte stoly a podlahu jiskrami v místnosti, kde se bude konat oslava, a pak bude vaše dovolená skutečně brilantní a luxusní!

  Pokud se vám líbil nápad udělat svatbu v hollywoodském stylu, ale otázka vznikla s výběrem trati, pak můžete najít širokou škálu koberců pro oslavy na stránkách http: //kovrys.rf. V tomto internetovém obchodě si můžete nejen koupit, ale také si vzít stopy k pronájmu v době, kterou potřebujete.