Jak udělat tuning vlastníma rukama s moderním příslušenstvím

Obtížné volání vozidla ladění nový jev. Četné publikace a stránky na internetu odhalují mnoho tajemství tohoto tématu. Tuning motocyklu má pouze 2 typy, které poskytují krásu a funkčnost tohoto vozidla.

Sortiment příslušenství

Výrobci nabízejí obrovský výběr funkčního příslušenství:
1. Křídla. Většinou mají ochrannou funkci. S jejich pomocí v deštivém počasí je kolo chráněno před nečistotami a vodou. Smažte křídla na rám přes kola. Celkem existuje několik typů křídel - rychle se pohybujících malých délek, stacionárních, levných plastů a prestižnějších - vyrobených z kovu.

2. Rugger. Toto příslušenství je vybaveno téměř všemi koly. Díky pevnosti konstrukce může vydržet až 15 kg hmotnosti. Kufr je namontován pod sedlem nebo zadní částí rámu.
3. Hrad. To je jeden z nejdůležitějších doplňků. Bez ní je prostě nemožné udělat, pokud plány nejsou jen jízda, ale jít do obchodu. Ve speciálně určeném místě pro parkování na kole je třeba zaparkovat kolo a připevnit ho hradem.
4. Zadní světlo. Bez ní je těžké se pohybovat ve tmě, takže je lepší si ho koupit.

5. Čerpadlo. Toto příslušenství je také nezbytnou součástí.
6. Zrcadlo pohledu zezadu. To vám umožní sledovat situaci na silnici. Je namontován vlevo s volantem.
7. Velocomputer. To neplatí pro povinné předměty.Ne všichni milovníci cyklistiky si ji mohou koupit, ale je to velmi užitečná věc. Na displeji se zobrazí rychlost, ujetá vzdálenost a další charakteristiky. Je upevněn na volantu.

8. Takzvané rohy, které pomáhají řídit vaše kolo. Když je přítomen, může řidič změnit náklon těla, což výrazně uvolní některé svaly v těle. "Rohy" pomáhají trochu odpočívat, ale dál se pohybují.
9. Štít. Najdete v nich všechna kola. Mají ochrannou funkci: zabraňují utahování oděvů v řetízku.
10. Katafoti. Během dne se zobrazují ve tmě a signalizují přítomnost jízdního kola na silnici. To pomůže vyhnout se nouzovým situacím.

11. Držitel mobilního telefonu. Můžete také vložit smartphone a dokonce i tablet. Pouzdro může být vodotěsné a odolné proti nárazům.
12. Výzva. Toto příslušenství by mělo být na všech vozidlech.
13. Taška. To může být docela most.
14. Navigátor. To je novinka. S jeho pomocí můžete najít nejkratší cestu k cíli nebo nejvhodnější variantě silnice.
15. Akustický systém. Je velmi populární. Její výlet bude zábavnější. Sloupek je připevněn k rámu.

Jako ladění je možné použít nejen důležité věci, ale i ty, které činí kolo krásným a jedinečným. Pro tyto účely se používají LED pásky, které mohou ozdobit kola a rám kola.

Můžete si vytvořit pletací kolo,to znamená, že budou umístěny neobvyklým způsobem. Barva kola může být také změněna. Někteří dávají přednost monochromatickým barvám, jiní spíše malovat v různých odstínech, aby udělali nějaké obrázky, které mají určitý význam.

Ladění motocyklu vlastníma rukama pomáhá realizovat různé nápady, ale ne utrácet spoustu peněz. Tento proces vyžaduje velkou představivost, ale i když tomu tak není, můžete najít zajímavé nápady v jakýchkoli zdrojích informací.

Jízda na kole vlastníma rukama

Vyladění oblíbeného přítele se dvěma koly není vůbec obtížné. Nejdříve musíte jít do specializovaného obchodu, kde si můžete koupit všechny potřebné materiály. Všichni majitelé vozů budou moci aktualizovat své oblíbené vozidlo. Hlavní věc - udělat maximální úsilí, a po tom určitě vyjde přesně to, co se očekává - módní, krásné a jedinečné kolo.

Jaký je začátek tohoto procesu? První fáze ladění je volba myšlenky. Musíte si nejprve představit, jak by mělo vypadat kolo. Možná stojí za to vyrobit speciální LED světla vpředu i vzadu, nastavit podsvícení kol nebo čepiček na vsuvce. Majitelé kol často kupují kompasy s hovorem. Takové příslušenství nebude zbytečné, zejména pokud jsou plánovány dlouhé procházky v neznámém terénu. Nejoblíbenější je ladění LED silikonového podsvícení.

Aby bylo možné připevnit krytku LED, musíte mít k dispozici určitý soubor nástrojů. ToZapálené LED diody, baterie musí být nainstalovány. Stará čepička bradavky se odšroubuje a nová se utáhne. To je celá náhrada.

Při instalaci pásky LED nebude docházet k potížím. Na jeho povrchu jsou stopy po 10 cm. Oni jsou měřítkem pro řezání pásu, ale dělat tak nenarušuje její práci. Ihned se postarejte o baterie nebo akumulátory, které potřebujete skrýt na zvláštním místě, jako je například sedlová brašna. LED pásy propojují dráty, kterými se přivádí LED páska. Účinek jeho upevnění bude zvláště patrný v temném denním období. Čím delší rychlost se bude vyvíjet, tím zajímavější bude podsvícení. Kromě estetického vzhledu může osvětlit silnici. Kromě toho bude informovat ostatní účastníky bludného pohybu o přítomnosti cyklisty. Tato páska je krásným doplňkem a plní ochrannou funkci.

Pokud jde o montáž předních a zadních světel, tento proces nebude mít žádný problém. Vepředu jsou upevněny na volantu a zezadu pod sedadlem. Svítilny pracují na bateriích, takže se nemusíte starat o vedení vodičů. Ve správnou chvíli bude třeba vyměnit baterie a všechno. Svítilny dokonale osvětlují silnici, takže se můžete bez obav pohybovat. Velotuning je jednoduchý, levný a krásný.