Jak vložit sklenici do okna

Vlozte rozbité sklo do jednoduchého dřevěného rámu. Pokud je fragment na nepřístupném místě, je nejlepší jej vyjmout ze závěsů před jeho umístěním a položením na vodorovný povrch. Při manipulaci se sklem buďte opatrní. Nepokládejte ho na podlahu, aby se náhodně odrazil. Přilepení skla ke zdi, položte na něj jasný hadr nebo noviny.

Pro vložení skla do okna budete potřebovat:
- okenní sklo;
- ruleta;
- šindele;
- dláto;
- kladivo;
- silikonový tmel;
- stavební pistole;
- kleště;
- ostrý nůž;
- nůž.

1 Nasaďte si silné kožené nebo vláknové rukavice. Při práci se sklem je nutné chránit ruce před náhodným řezem.

2 Obecně přilepte na prasklé skleněné povrchy lepicí pásky, nátěrové pásky nebo izolační pásky. Rozbalte několik listů novin na parapetu, aby nedošlo k poškrábání barvy.

3 Nyní musíte odstranit pastu nebo odstranit uzávěr, v závislosti na tom, které upevnění na sklo v rámu. Mash s ostrým nožem nebo jemným šroubovákem. Chcete-li ho odstranit na místech, kde vyschl a vytvrdl, poklepejte kladivem na nůž nebo šroubovák. Můžete zjemnit šmouhy horkého vzduchu pomocí vysoušeče vlasů nebo páječky. Kolíky nebo kolíky vytáhněte pomocí kleští. Odstraňte šindele, jemně je otřete šroubovákem nebo sekáčem.

4 Vyjměte rozbité sklo z rámu. Předem rozložte noviny na podlaze nebo na stoleumístěte je do skleněných třísek. Zabalte a odstraňte odpadky.

5 Vyčistěte dřevěné korálky v rámu okna tak, aby byly hladké. Nestlačte fragmenty nehtů, tvrdohlavých oblázků z tmelů nebo dřevěných odřezků. Práce se sekáčem, pilníkem a kleštěmi.

6 Odstraňte rozměry skla. Změřte vnitřní velikosti s vyčištěnými záhyby. Odebrat 3 mm od každé velikosti. To by mělo být provedeno tak, aby se sklo neprorazilo expanzí. Objednejte si řezání skla dle Vaší velikosti ve speciální dílně. Změřte, kolik baseballu potřebujete.

7 Nakupujte šindele ve stavebnictví a bílý nebo transparentní silikonový tmel. Pokud při vyjímání skla opatrně zatáhnete za sklo, můžete použít staré. Při nákupu tmelu věnujte pozornost pokynům pro balení. Okenní rám bude vystaven extrémním teplotním výkyvům, takže by měl být vhodný silikon. Při použití těsnění v trubkách budete potřebovat stavební pistoli. Nebo si koupit tmel zabalený v injekčních stříkačkách, ale není to rentabilní.

8 Míchejte svorku malým nožem s malými zuby. Naplňte tenký hřeben okna tak, aby při umístění do rámu hřebíček chodil paralelně se sklem.

9 Namažte všechny falses silikonovým tmelem. Umístěte několik zápichů na mezeru na spodní straně rámu a nainstalujte sklo. Jemně zatlačte na rám ze všech stran, vytáhněte zápalky.

10 Vytáhněte uzávěrku. Barvy musí být opatřeny nátěrem. Můžete to provést před instalací do rámečku nebo během plného zbarveníokna