Jak vyrobit motocykl z řetězové pily

Vybavení domácnosti je vždy nezbytné v podmínkách pobytu v příměstských soukromých oblastech, vesnicích a provádění fyzické práce v zemi. Dnes je motorový člun velmi oblíbený u tzv. Transportního užitkového vozidla. Jak se ukázalo, může být postaven s rukama od zdánlivě neslučitelného nástroje s motoblockem - přátelskou motorovou pilou. Tento nástroj je velmi známý mnoha. V návrhu motorové pily může sloužit jako omluva.

Nejdůležitější věcí v práci je schopnost konstruktivně kreslit a přemýšlet, protože budoucí funkčnost montáže ve výstavbě závisí na výkresu.

Nákup moderního motocyklu je velmi nákladným potěšením, ale nezávislá práce samozřejmě vyžaduje určité náklady, ale ve srovnání s novou jednotkou bude zanedbatelná.

Pořadí operací během montáže bloku motoru je tedy následující:

- v první řadě je rám vyroben ve formě kostky z odolného kovu, lze jej použít pro tento účel roh 32 * 32;
- motor z řetězové pily se připevní k rámu rámu;
- palivová nádrž je také namontována na rámu;
- příčné rohy jsou pevné podélné a na nich je namontován mezilehlý hřídel s ložisky.

Takový elementární systém nakonec dává motocyklu vyrobenému na zakázku, jehož těžiště je umístěno nad oporou kola.
Manuální ovládání vytvořeného bloku motoru může být konstruováno z kovových trubek v podobě průřezů. Jako kolo může sloužit pogumovaný váleček.

Motoblock je vytvořen pomocíCílem je usnadnit fyzickou práci v dachogeneraci - jako je uvolnění půdy, výsadba a kopání brambor, boj s plevelem. Mít takovou agregaci v ekonomice může vykonávat práci s vysokým podílem práce s výrazně minimálními náklady sil a času.
Motor pije Přátelství s výkonem 4 koňské poskytuje rychlost jednotky při rychlosti 2,5 km /h, což je dostačující k provedení mechanizované práce na zemědělské půdě.

S pomocí nezávisle konstruovaného produktu je možné efektivně zpracovat dvacet set měst.

Při výrobě motocyklu bude zapotřebí mnoho podrobností od různých značek automobilů:

- na hlavním hřídeli je ocelové přírubové označení RU-32, to je provedeno za účelem připevnění hvězdy můstkového reduktoru, který slouží k části vozu UAZ o průměru třiceti mm;

- od můstku převodovky k zemi vzrůstá vzdálenost díky použití dvouřadého řetězu a dvou hvězd z VAZ;

- ložiskové ložisko je namontováno na hlavním můstku;

- převodovka, stejně jako převodovka současně je moped “Karpaty”, ale odstředivá spojka je řetěz a hvězdy od mopedu ”Delta čínské výroby;

- kola samonosného motorového bloku jsou zasazena na ocelové trubce o průměru 32 mm

Jednotka vytvořená vlastníma rukama není náročná na kvalitu topných olejů, samostatná verze vám umožňuje provádět nezbytnou práci na zpracování půdy v každém koutě vaší jeskyně.

Vlastní motorový blok se nebojí žádných povětrnostních podmínek v důsledku přítomnosti membránového typu karburátoru a těsného napájecího systému.
Trochu inteligence a agility a její vedlejší ekonomika mohou být poskytnuty nejpotřebnější agregáty, které občas zjednodušují práci. Všechny díly a nástroje, které částečně selhávají, můžete najít aplikaci, ale stále účinné.

Vždy v každém nástroji můžete vdechnout život druhému životu a aplikovat vytvořená zařízení s vysokou účinností.