Jak vyrobit troubu pro práci s vodním okruhem

Obsah
 1. Pec při zpracování rukou
 2. Praktická rozhodnutí pěstitelů
 3. Obsah
 4. Vodní kotel?
 5. Kde instalovat?
 6. Jednookruhový nebo obrysový?
 7. Video: úspěšné řešení?

Pec na zpracování rukou

Praktická rozhodnutí pěstitelů

Pece na odpadních vodách s vodním okruhem mohou být prováděny samostatně, vlastníma rukama. Existuje mnoho příkladů úspěšného navrhování. Toto svědectví je podrobné video našich řemeslníků, které si můžete přečíst níže.

Obsah

 • Vodní kotel
 • Kam instalovat
 • jednookruhový nebo dvouobvodový
 • Video: Úspěšné řešení

Kotel na vodu?

Typ pece na výfukovém oleji

\ t

Vodní vytápění v současné době již není neobvyklé. Podobné modely kotlů na vyhořelém oleji dnes vyrábějí nejen řemeslníci, „lidoví řemeslníci“, ale někdy i více či méně. I když v této věci stále existuje mnoho otázek.

Pec s vodním okruhem, který pracuje s odpadním olejem, nemůže upozornit na svůj původní záměr. Pro spotřebitele je zajímavé, přinejmenším pro to, že má při vytápění místnosti poměrně vysokou autonomii.

Jako vždy, pro ty, kteří nejsou v tuto chvíli připraveni číst velký informativní článek o tom, jakvyrobit troubu s vodním okruhem , navrhuji obrátit se na malou, ale velmi \ tzajímavé video, které vám řekne, jaký je samotný design trouby na odpadním oleji a proč je schopen pracovat efektivně.

A když informace v hlavě lehce klesnou, bude možné článek přečíst.

Kde instalovat?

Pece na zpracování mnoha řemeslníků dnes s okruhem topné vody vlastníma rukama

Kotel může být instalován v jakékoliv místnosti, kde je nutné ohřev vody pro zásobování teplou vodou. V přítomnosti kondicionálního tréninku se stává obzvláště užitečným v centrech péče o děti, garážích a dalších podobných prostorách.

Vytápění těchto pecí se stalo jakýmsi standardem pro velká servisní střediska, s opravárenskými prostory a prostory pro práci se zákazníky. Porovnáte-li možnosti vytápění prostor pomocí ohřívačů vzduchu na výfukovém oleji a ohřevu vzduchu, pak pokud je tento prostor pro práci v opravárenské zóně poměrně pohodlný, pak to představuje určité nepohodlí pro práci v kancelářských prostorách, showroomech, na recepci. V těchto případech je možnost s ohřívačem vody na odpadním oleji lepší než vzduch.
Pece s konturou na odpadním oleji jsou často instalovány společně s již existujícím kotlovým zařízením - mohou být použity v silných mrazech nebo jako záložní topení. Pece na ohřev vody se při práci zprvu proslavily v domech a domech, kde úspěšně fungovaly v plně autonomním systému.topení

Jednoobvodový nebo obrysový?

Jednookruhové ohřívače vody (pokud se ohřívaný nosič tepla používá pouze pro vytápění prostor) se také používají pro zásobování technické horké vody, například pro průmyslové nebo sanitární účely nebo ve sklenících.

Pokud jde o jednotlivé domy, je vhodnější instalovat dvouokruhový kotel pro zařízení na ohřev vody v domech a soukromých domech pro vytápění celého domu a pro příjem vody pro hygienické účely. Je-li dům vybaven takovým kotlem, pak se zpravidla kotel již nepřipojuje jako zbytečný. Výměník tepla je zabudován do tělesa kotle a topení se provádí na úkor kotlové vody.

Video: Úspěch?

Podíváme se na velmi podrobné video výrobce topného zařízení pro práci s vodním okruhem.

Zdá se, že konstrukce pece je jednoduchá: do spodní nádrže se nalije několik litrů práce. Z vrchu nalijte malé množství paliva - petrolej nebo solárium. Odpadní olej se zahřeje a horní vrstva začne vařit. Pak se páry cvičení spálí. Samotný proces je podporován. Z nádoby se plamen zvedne z děrované trubky. Tam jsou dodatečně smíchány se vzduchem, a tak dochází k druhotnému spalování plynů.

Jedná se o poměrně malou troubu, která je uzpůsobena k účinnému ohřevu až 100 metrů čtverečních. m. Při výrobě potrubí bylo použito ocelové trubky o průměru 54 m43 mm 11 baterií (otopných těles) o výkonu 2,5 kW. Horní část tohoto provedení je opatřena pečlivě promyšlenou tzv. "Bezpečnostní skupinou", která zahrnuje pecní stánek, teploměr pro regulaci teploty. Ukazuje se, že maximální režim pece je od nuly po dobu asi jedné a půl hodiny. A pak, pokud je jeho design kompetentně proveden, může fungovat několik hodin a udržovat pokoj v dobrém stavu.

Kapacita pece je 0,4-1,5 l /h, v závislosti na tom, kolik je ventil otevřen. Požadavky na pracovní model jsou asi 125 metrů krychlových. cm oleje na 1 kW užitného výkonu.