Jak vyzdobit koupelnu?

Koupelna je místem v domě, ze kterého začíná a končí den. Naše nálada zde vzniká. To je důvod, proč je koupelna dekor neméně důležité než obývací pokoj, chodba nebo kuchyně. Myšlenka na obecný styl a směr, ve kterém si vyzdobíte svou koupelnu, je lepší zvolit si předem, před zpracováním. Takže si můžete vybrat správné barvy a materiály. Pokud je vaše koupelna již zpracována, bude zdobena speciálními triky a dekoračními prvky. Nejoblíbenější styly koupelnové dekorace jsou: lázeňský styl, výhled na moře a venkovský styl.Jak správně nainstalovat vanu.

Lázeňský styl.

Hlavní barva prvků - bílá: závěs do koupelny, velký počet ručníků. Koupelnový nábytek ve stylu SPA je to nejlepší ze dřeva nebo proutí. Pokud to velikost vaší koupelny dovolí, můžete do ní umístit dřevěnou židli nebo proutěné křeslo.
Vana je vhodná i pro dřevěné nebo můžete použít masáž, která simuluje oblázky.
Prvky výzdoby, které pomohou obnovit SPA styl: vázy s květinami, hladkými kameny, svíčky, proutěné nádoby a koše, nádoby se solí pro koupele, dřevěné soupravy a příslušenství .

Námořní styl.

Může se jednat o napodobení tropické pláže nebo mořského dna. Pro námořní styl je charakteristické použít ve výzdobě velké množství mušlí a mořských hvězd, jako samostatných prvků, a pro konstrukci rámu zrcadla, majitelů, polic atd.stejný styl moře. Záclona, ​​která napodobuje rybářskou síť vypadá zajímavě. Pro extra výzdobu použijte plážové doplňky přinesené na dovolenou. Dlaň ve vaně nebo jednoduchá dracaena přidají vaši koupel do "mořské" barvy.

Styl země.

Aby vaše vana odpovídala zemi nebo venkovskému stylu, musíte znovu vytvořit atmosféru venkovské lázně. Chcete-li obnovit tento doprovod, můžete zavřít prostor pod koupelnou s deskami. Nezapomeňte s nimi zacházet s ochranou proti vysoké vlhkosti.
Použití velkého množství textilií s malými květinovými ornamenty také pomůže obnovit atmosféru vesnice. Žaluzie do koupelny, záclony pod dřezem jsou vynikajícím řešením.

Dřevěné nebo plastové výrobky napodobující strom, police a háčky, proutěné košíky, dřevěné koupací vany do koupelnových doplňků, kované stoličky, pseudo-barvená zrcadla, retro-mixéry z bronzu nebo mosazi (nebo imitující je) ) - to jsou prvky výzdoby, které pomohou vaší koupelně ve venkovském stylu.

Pokud chcete svou koupelnu trochu vyzdobit, aniž byste se uchýlili k určitému stylu, malé prvky výzdoby vám to pomohou. Kytice nebo pokojové rostliny, koše nebo krabice, tkané nebo z tkaniny, různé postavy roztomilé ručně vyráběné, krásné a stylové doplňky: police, věšáky, šálky, mýdla, majitelé a další.