Jak zařídit malou místnost

Jedním z nejdůležitějších pravidel při vytváření interiéru malé místnosti je racionální volba nejnutnějších objektů nábytku a dekorativních prvků.správně uspořádat malou místnost , je třeba vzít v úvahu několik okamžiků:

Univerzální nábytek

Máte-li finanční možnosti, používejte multifunkční kompaktní nábytek nejlepším možným způsobem. Zde je příklad: otomanka s pouzdry na věci lze použít jako stůl, další sedadlo, místo pro ukládání přikrývek a knih. Stůl se sklopnými bočními stěnami může vykonávat funkci jak psaný tak jídelní, a pohovka bude také postel. Takové všestranné možnosti nábytku vám pomohou ušetřit tolik místa v malé místnosti.

Vyřazení nepotřebného příslušenství

Přemýšlíte o vnitřku malé místnosti, vyhněte se velkému množství různých doplňků. Samozřejmě, že ozdobné předměty určitě dodají životnímu prostředí pohodlí, ale jejich nadměrné množství promění místnost v nedbalý a přeplněný. Bude lepší použít prvky, které, stejně jako v případě nábytku, mohou mít několik funkcí najednou a pomociuspořádat co nejúčinněji malou místnost . Například, neměli byste si koupit stolní lampu, a stolní sošku, je lepší koupit jen originální lampu pro osvětlení stolu, který se stane jak nezbytné v práci na téma, a stylové dekorace.

Experiment s barvou

Volbainteriér pro malou místnost, nebojte se použít jasnou barevnou škálu nebo tmavé tóny. Chyba v uvažování o vašemvnitřku malé místnostimůže být použití pouze světlých odstínů. Samozřejmě, že lehký tón bude vizuálně malý prostor prostornější, ale neobvyklý vzor nebo barvu tapety bude interiér místnosti zajímavější, a atmosféra - více teplé. Hlavní věcí je udržet celkovou harmonii a nepřehánět výběr barevných kombinací.

Uložit prostor

Je zajímavévybavit malou místnost , kterou pomůžeme s nábytkem. Zde je třeba respektovat také zásadu úspory prostoru, pokud chceme oblast „rozšířit“. Například namísto použití nočního stolku můžete zavěsit poličku uzavřeného nebo otevřeného typu na úroveň, kde se nachází horní část nočního stolku nebo noční stolek. Na zavěšených policích můžete umístit knihy, výklenky a jiné předměty, uvolňující na tomto místě polici pro malou hromadu. Toto pravidlo platí pro každou místnost v malé oblasti, například předpokoji, kde je často nedostatek místa. Police pro poštu a klíče umístěné vedle vstupních dveří pomohou uvolnit místo pro podlahové police pod botami.