Jaká kritéria je třeba vzít v úvahu při výběru myčky

Existuje pouze jeden účinný recept na úspěch: zapojit se do svého oblíbeného podniku, investovat do něj maximálně čas a úsilí. Zároveň je nutné být ve formě: mít dobrý odpočinek, sledovat sami, jemně se oblékat. U dveří domu není dostatek energie a domácí spotřebiče přicházejí na záchranu. Novinkou na trhu je nástěnná pračka schopná řešit problémy spojené s praním prádla. Uvidíme, jak dobrý je tento model a kdo mu to vyhovuje.

Obsah
 1. Přezkum a srovnání modelů různých typů
 2. Vlastnosti zavěšeného stroje
 3. Stěnové konstrukce: klady a zápory
 4. Kdo by měl takový model zvolit?
 5. Vlastnosti provozních a instalačních pravidel
 6. Video materiály o jedinečné novince

Přezkum a srovnání různých typů modelů

\ t

Nástěnné spotřebiče - je to pohodlné a pravděpodobně vznik těchto praček si mysleli mnozí výrobci. Pro realizaci projektu a uvolnění na trh však současný model spravoval pouze jednu společnost - Daewo.

V prodeji je miniaturní nástěnné auto DWD-CV701PC. Najdete ho ve velkých nákupních centrech a objednává se v některých internetových obchodech. Model se však vyskytuje zřídka. Ne v každém obchodě, kde je katalog vybaven myčkou nádobí DWD-CV701PC, je k dispozici.

Existuje mnoho různých modelů praček. Každý z nich je svým způsobem dobrý, ale všechny mají jednu obecnou charakteristiku - způsob instalace. Jsou namontovány na podlaze. DWD-CV701PS se zásadně liší: model je upevněn ke zdi

Ne tolik našich krajanů si koupilo unikátní pračku, ale jsou stále dost na to, aby se seznámili s výsledky testovacích jízd, recenzemi uživatelů a učinili své vlastní závěry.

Stejně jako u jiných domácích spotřebičů, i DWD-CV701P má své nevýhody, omezení a funkce provozu. Aby bylo možné střízlivě rozhodnout o vhodnosti nákupu, má smysl porovnat model s jinými typy praček.

Galerie obrázkůFoto z Stroje jsou ideální pro zabudování do nábytkových sad. Proto je tato technika často instalována v kuchyni. Pronajímatel může sledovat praní přes průhledné okno a vypnout auto, pokud je to strach. Další výhoda: modely levnější než analogové se svislým zatížením Napoleonův model s čelním zatížením Tyto modely jsou obvykle menší než stroje s čelním zatížením. To je plus. Díky rozměrům zařízení můžete ušetřit místo na koupelně a navíc nemusíte uvolňovat prostor pro otevírání dveří. Na druhé straně horní část stroje není funkční. Víko nelze použít jako polici Napoleonův model s vertikálním zatížením Modely jsou mimořádně krásné, dobře zapadají i do nejmenší koupelny. Díky ergonomickému designu mohou být použity jako druh dodatečné podpory pro police, lehké skořepiny. Příklad takového praktického použití v interiéru - na fotografiiUkrajinský model podlahy Plné rozměry jsou uvažoványpračky, ve kterých buben pojme až 12 kg prádla. Zvláště pohodlné modely s funkcí AddWash. Jedná se o dveře, které poskytují samostatné malé okno. Díky tomu můžete přidávat věci při mytí. Bezpodmínečnou výhodou je velký objem bubnu, model FullWidth s funkcí AddWash Podlahový model s čelním zatížením Vertikální ložná plocha Model úzkých podlah Model v plné velikosti s funkcí AddWash

Stěnový model poskytuje režim předního plnění prádla, stejně jako u běžných strojů. Nicméně, otevřít dveře, nemusíte uvolnit spoustu místa. Protože pračka visí na zdi, její dveře ani v otevřeném stavu prakticky nezasahují do pohybu koupelny.

Závěsnou konstrukci lze kompletně namontovat na koupelnu, WC, umyvadlo nebo dokonce kuchyňský stůl. Pokud pod psacím strojem bude nábytek a instalatérské práce, dveře nebudou zasahovat do chůze a riziko klepání na hlavu je minimální. Hlavní věc je zvyknout si na technologii odpružení

.

Úzké modely jsou kompaktní a šetří místo, ale stále stojí na podlaze, což brání dokonalému čištění. Navíc problém s otevřením dveří zůstává nevyřešený. Pokud porovnáte kapacitu úzkých a nástěnných modelů, pak je prakticky stejná.

Skutečnost stěnových praček je zřejmá. Někteří "lidoví řemeslníci" jsou tak frustrovaní, že při pokusech o úsporu místa si nastavilipodlahové modely přes instalatérské práce. To není jen potenciálně nebezpečné, ale také špatné. Tento problém řeší nástěnná tkanina

V kapacitě nástěnného stroje je jednoznačně nižší než u modelů v plné velikosti. Pokud potřebujete umýt spoustu věcí najednou, závěsné zařízení se s tímto úkolem nemůže vyrovnat. V tomto případě je lepší experimentovat a koupit si tradiční model podlahy s bubnem, odhadovaný na 5-12 kg

.

Přestože nástěnný stroj v některých ohledech propůjčuje modely podlah, má své výhody: ekonomickou spotřebu energie, nízkou hmotnost, kompaktnost, stylový a ultra moderní design

.

Pokud jde o kvalitu praní, může být stroj na stěnu porovnán s modelem podlahy podle třídy Art. Je to taková technika, která stojí ve většině ruských bytů. Kloubová jednotka je nižší než u strojů třídy A podle počtu funkcí, kvality praní a mačkání.

Vlastnosti zavěšeného stroje

První a jediný model na stěnu DWD-CV701PS se objevil v roce 2012 a dosud nebyl uveden do provozu. V Rusku je těžké koupit novost, ale je to možné. Důvodem, proč model stále nenarazil na všechny záznamy popularity, je jeho nedostupnost, protože ne každý obchod jej zahrnoval do svého sortimentu. Ti, kterým se podařilo koupit DWD-CV701PC, si všimnou některých nedostatků, ale celkově jsou spokojeni.

Korejská společnost Daewoo překvapila zákazníky nejen vlastnostmi upevnění nové pračky, ale také elegantním designem v ultramoderním stylu

.

Pračka je vyrobena lesklým způsobemhranatý se zaoblenými rohy - v nejlepších futuristických tradicích. Rozměry: 55x29x60 cm Zatížení bubnu je čelní a dveře jsou vyrobeny z průhledného plastu, skrze který jsou vidět stříbrné kusy. Vzhledem se podobá okénku.

Světlé brilantní povrchy opticky rozšiřují prostor a dokonce i malá koupelna se jeví jako čistší. Design modelu je ideální pro pokoje zařízené v moderním stylu, high-tech, minimalismus.

Model sám váží 16,5 kg. Dokonce ani s ložním prádlem a vodou, není těžší než 50-60 kg, což zjednodušuje instalaci a umožňuje instalaci nástěnného stroje přes instalatérské práce. Upevnění jsou superkonceptivní, ale pokud náhle selhávají, bude ztráta zařízení minimální

.

Snadný provoz je důležitým faktorem. Pokud je stroj instalován na stěnu, s ohledem na růst majitele, je mnohem jednodušší nakládat prádlo než model podlahy. Kromě toho váha věcí nepřesahuje 3 kg, což usnadňuje úkol.

Oddíly pro mycí a klimatizační zařízení ve tvaru připomínají lžíce, což je činí velmi vhodnými pro dávkování drobivých a tekutých látek. Výrobce se postaral o bezpečnost kupujících a vymyslel systém ochrany před dětmi. Aktivuje se stisknutím tlačítek "Program Plus" "Plákání a odstřeďování" a podržením po dobu 5 sekund.

Při připojování musíte sledovat umístění odtokové hadice. V zavěšeném mini-autě není čerpadlo a voda je vyfukována gravitací. Pokud je hadice sevřena, bude provoz spotřebiče přerušen

.

Funkční poskytuje několik programů:

 • ve studené vodě;
 • dětské oděvy;
 • jemné věci;
 • bavlna 40 stupňů;
 • bavlna 60 stupňů.

Spotřebič můžete spustit bez mytí - pouze v režimu máchání a odstředění (700 ot /min). Po umytí jsou věci stále vlhké, ale voda z nich nevyteče.

Model je skvělý jako extra pračka (a to je nejlepší volba), ale v mnoha případech může být použit jako základní

.

Bonusy pro vybíravé kupující - tichý provoz invertorového motoru, téměř úplná absence vibrací a buněčného pokrytí bubnu, což šetří jemné a jemné tkaniny.

Stěnové konstrukce: klady a zápory

Pračka s podrostem má několik významných výhod oproti podlahovým protějškům:

 • Vysoká kvalita stavby . Mnoho korejských domácích spotřebičů v kvalitě je srovnatelné s evropskými protějšky. Zavěšená pračka smontovaná na svědomí.
 • Tichá práce . Jedním z hlavních požadavků na pračky je vysoký hluk při stlačování. Stěnový model produkuje zvuky při práci, ale není možné je slyšet v další místnosti. Můžete si umýt kdykoliv během dne, aniž byste riskovali probuzení rodiny.
 • Nedostatek vibrací . Dalším problémem, kterému čelí majitelé prádla, jsou vibrace. Pro model s přívěskem by to bylo opravdu nebezpečné, protože design by se mohl při odstřeďování jen vytrhnout ze zdi. Vývojáři Daewoo udělali vše pro to, aby vibrovali. Použilispeciální tmely.
 • Snadné čištění.Podlahové modely vylučují možnost čištění pod nimi. Abych umyl podlahu, musel jsem přemístit objemnou techniku. S visící konstrukcí nejsou žádné takové potíže: nic nebrání kvalitnímu čištění.
 • Snadné stahování . Chcete-li prádlo v autě nebo po mytí, nemusíte ohýbat, což je nepohodlné, a starší lidé s nemocným nebo těhotné ženy také bolí. Pokud namontujete mini auto správně, můžete načíst věci s maximálním komfortem.
 • Nákladová efektivita . Programy mytí nového modelu jsou sníženy, takže spotřeba vody a elektřiny je minimální.
 • Ergonomický design . Model je kompaktní, vypadá stylově. Konstrukce je navržena tak, aby přístroj neupustil prostor a díky zaobleným rohům je nemožné zranit.

Z nevýhod je přiděleno malé množství bubnu a ne nejvyšší kvalita praní. Model není opravdu vhodný pro velkou rodinu, a pro rozhodčí a mačká horší vozy třídy A. Ale je nezbytné, pokud potřebujete rychle přivést věci na objednávku po pracovním dni.

Obecně je hlavní nevýhodou zavěšené pračky předražená hodnota. Tento nákup může být zajištěn bohatými lidmi, kteří nemusí umýt věci ve velkém množství

.

Instalace a seřízení může být obtížné. Je těžké instalovat mini-vůz sami, i když je malý a pokyny výrobce jsou na místě. Odborníci se zkušenostmi podobné prácene moc, protože model se objevil nedávno a není nijak zvlášť populární. To automaticky vede ke zvýšení nákladů na službu.

Kdo by měl takový model zvolit?

Kompaktní výkonná helma je ideální pro jednopokojový apartmán. Osamělí lidé sledující pořádek v domě, jen zřídka hromadí hory plátna. Obvykle raději umývají věci se stupněm znečištění. Objem bubnu je dostačující pro sadu ležérního oblečení nebo ložního prádla.

V malých bytech někdy není žádný čtvereční centimetr a pračka se nikde nenastavuje. Model kabiny může být skutečnou spásou

Model závěsů je nenahraditelný pro rodiny s malými dětmi, kde matky musí po každé procházce plýtvat oděvy. Je však nepravděpodobné, že by bylo možné počítat výhradně na kloubové kůře. Je také žádoucí mít standardní objemový model pro mytí záclon, ložního prádla, přikrývek.

Vlastnosti provozních a instalačních pravidel

Závěsná pračka funguje stejně jako standardní podlaha. Rozdíl je pro uživatele pouze v místě zařízení. Výrobce dodal podrobné pokyny pro provoz a instalaci. Je napsána v korejštině, ale je navíc ilustrována, takže je možné ji pochopit.

Daewoo se postaral, aby kupující DWD-CV701PC auto používali správně. Instrukce obsahuje podrobný seznam příslušenství s obrázkem. Není možné se zmást

Při instalaci by měla býtdodržovat několik pravidel:

 • Zkontrolujte konfiguraci modelu. Technická dokumentace popisuje a zobrazuje potřebné detaily. Všechny z nich, včetně upevňovacích kotevních šroubů, by měly být součástí dodávky. Používejte pouze ty a nesnažte se je nahradit analogy jiných výrobců.
 • Namontujte závěsný vzor na hlavní stěnu. Přestože samotný stroj váží trochu, může být upevněn na příčky ze sádrokartonu. Během práce se může zlomit.
 • Při připojování k přívodu vody postupujte podle pokynů. Ujistěte se, že systém přívodu vody funguje dokonale a připojte stroj teprve poté. Použijte hadice, hadice.
 • Vezměte v úvahu zvláštnosti. Pro připojení k kanalizaci je k dispozici krátká hadice, proto by měla být vzdálenost malá.
 • Postarejte se o pohodlí. Namontujte odtokové koleno ve tvaru písmene U. To zabraňuje nepříjemným pachům při mytí.

Video DWD-CV701PC je zveřejněno na internetu. Podrobně popisuje, jak se ujistit, že je stěna vhodná pro instalaci modelu a popisuje pořadí práce.

Přestože se jedná o korejské pokyny, předpokládají se ruské titulky. Toto video jsme zahrnuli do naší sbírky a doporučujeme vám, abyste se s ním seznámili.

Video materiály o jedinečné novince

Výběr nástěnných praček je malý, protože ve volném prodeji existuje pouze jeden takový jedinečný model. Sestavili jsme zkušební jízdy a video odpovědi od skutečných uživatelů, abyste mohli určit přiměřenost nákupu.zařízení pro sebe. Porovnejte výhody a nevýhody, vezměte v úvahu funkce provozu a proveďte výběr na základě maximálního množství informací.

Hlavní výhodou stroje je možnost jeho umístění na jakémkoliv vhodném místě. Nabízíme video, které pojednává o vlastnostech práce a umístění zařízení v interiéru koupelny:

Sekce balení a vybavení závodu:

Pokyny pro instalaci videa s ruskými tituly:

Video kupujícího, který používal auto po dobu 3 let:

Unikátní kůra může být instalována nejen doma nebo v zemi. Jachta je ideálním místem, protože jeden z kupujících věří:

Pro pohodlí musíte vždy přeplatit - je to axiom. Přenosná pračka DWD-CV701PC - první polknutí. Je však nepravděpodobné, že by přední výrobci byli daleko za jihokorejskou společností a brzy budou levnější analogie jiných značek. Znáte-li nevýhody prvního modelu, můžete sledovat, jak s nimi konkurují konkurenti, a vybrat si pro vaši domácnost dokonalou výklopnou pračku.