Jaké jsou balkóny?

Stále více při koupi bytu věnují jeho budoucí majitelé zvláštní pozornost přítomnosti balkonu, jeho zařízení a prostoru. Koneckonců, jmenování balkonu může být velmi odlišné od místa pro ukládání věcí, jak bylo praktikováno dříve, před uspořádáním těchto míst rekreace.

Nejčastěji je balkon využíván jako kompletní obývací pokoj, kde můžete vybavit skleník s květinami a teplé romantické večeře v letních večerech. Zde můžete mít dobrý čas na čtení své oblíbené knihy nebo noviny. Stručně řečeno, balkon ve městě je nutný.

Aby bylo možné použít balkon, je třeba jej nejprve oříznout, protože jeho nezajímavý vzhled, staré stěny, podlahy a stropy, průvleky, foukání všude, nezapadají do příjemné zábavy. Nepochybně, s cílem přeložit do vašeho života myšlenka uspořádání balkonu musí vzít v úvahu řadu parametrů, jako je typ balkonu, jeho plocha, další konstrukční prvky.

Jaké jsou balkóny v závislosti na konstrukčních prvcích

Balkóny jsou zpravidla rozděleny na tyto odrůdy:

1.Připojené balkony . Obvykle se nacházejí v apartmánech v prvním a druhém patře. Hlavním požadavkem pro výstavbu takového balkonu je přítomnost volného hřiště v blízkosti domu, které je nezbytné pro instalaci podpěr. Bodová základna a boční podpěry zajistí konstrukci balkonu mimořádnou pevnost a spolehlivost.

2.Vestavěné balkony . Tento typ balkonu je kompletníprávo uvažovat o jednom z nejpohodlnějších. Jejich rozlišovacím znakem je stejná nízká cena. Upevnění balkonu ke stěnám budovy se provádí pomocí nosné konzoly, která je součástí nákladu. Druhá část je rozdělena na bodový základ.

3.Zavěšené balkóny . Pro stavbu tohoto typu balkonů nevyžaduje přítomnost volného hřiště v blízkosti budovy. Jako upevnění balkonu k fasádě budovy stojí speciální spojovací materiál.

Bez ohledu na charakteristické rysy balkonů, každá z nich se může v případě potřeby stát útulným a pohodlným místem odpočinku, nebo být použita pro obchodní účely. Díky dobře uspořádanému balkonu se zvýší užitná plocha vašeho domova, na které se v podmínkách průměrného městského bytu dohodnete velmi důležitě.