Jaké jsou kolejnice a jaká je jejich výhoda?

Zavěšený strop kolejnic

\ t

Každý usiluje o to, aby byl jeho domov stylový, útulný a jedinečný. Firmy zabývající se výrobou stavebních materiálů, dokonale chápou podobné touhy a jdou směrem ke svým klientům. Právě z tohoto důvodu se na stavebním trhu neustále setkávají stále více a více nových druhů materiálů, nátěrových hmot atd.

Zavěšený strop kolejnic

Pro zpracování stropů, které nepochybně hrají obrovskou roli při vytváření interiéru místnosti, existuje prostě fantastický počet různých možností nátěrů a jedním z nejtypičtějších a nejneobvyklejších je strop zábradlí.

Jak je zřejmé z názvu, jedná se o stropní krytinu tvořenou kolejnicemi, ale právě proto jsou tyto kolejnice vyráběny a jaké jsou výhody této varianty, kterou nyní zjistíme.

Kolejnice pro tento typ stropu jsou vyrobeny z tenkého hliníkového plechu o tloušťce asi 0,5 mm. Vynikající kvalita materiálu umožňuje použití železničních stropů v místnostech s vysokou vlhkostí a speciální vlhkostí: kuchyně, koupelny, koupelny, sprchy, bazény atd., Protože nejsou zcela vystaveny korozi.

Kromě toho se hliník velmi snadno čistí, což je důležité zejména pro kuchyni. No, konečně, hliníková kolejnice, jak tvrdí výrobci nátěrů, by měla trvat asi 20 let, což je poměrně dlouhá doba ve srovnání s jinými variantami stropu.

Kolejnice stropu

Hliníkové kolejnice, které tvoří dekorativní část stropu, mohou mít libovolnou délku, avšak šířka je omezena na 25 mm.centimetrů Obecně jsou kolejnice pro tento typ stropního krytu vyrobeny v šířce 9, 15, 25 cm.

Konstrukce podhledu je souborem několika částí. Mezi nimi:

  • Dekorativní kolejnice, jejichž počet závisí na prostoru místnosti.
  • Pneumatika.
  • Pozastavení
  • Stropní deska.

V zásadě je instalace stropu kolejnice poměrně jednoduchá, můžete to udělat sami, ale je lepší svěřit tuto práci odborníkům, protože v nekvalifikovaném zařízení hrozí nebezpečí poškození hliníkových ozdobných kolejnic a upevnění prohloubení, deformací atd. je to nemožné. Poměrně jemnou prací je navíc vložení upínacích přípravků do samotných kolejnic, ve kterých je ještě snadnější poškození výrobku.

Kovová skluzavka - je moderní, praktická a trvanlivá. Proto, po instalaci tohoto nátěru ve vašem domě, můžete si být jisti, že v příštích 20 letech, žádné opravy bude muset starat o opravu stropu.

PS A na dezert doporučuji sledovat video: zábradlí stropu