Jaké jsou vlastnosti skleníků Arrow

V naší době existuje mnoho budov, které pomáhají pěstovat rostliny bezpečně po celý rok. Nic překvapivého - každý chce dostat zdravé rostliny, stejně jako bohatou sklizeň na konci sezóny. V tomto článku se podíváme na skleník ze všech stran, který je také skleníkem, Dachnaya Strilka ze společnosti Volia.

Vlastnosti

Za prvé, neobvyklý tvar střechy přitahuje pozornost - něco mezi dvoubarevným a obloukovým. Ve skutečnosti, ve formě stavby, to je střecha oblouku, který, kromě jednoduchosti montáže, je odlišný a zvýšená pevnost. Díky tomu je skleník "Dachnaya Strelka" firmy "Volia" ideálním místem pro existenci rostlin v zimním období.

Skleník má pevný rám - pozinkovaný profil o průměru 6x2 cm, dále zpevněný zesilovači. Ve výšce a šířce skleníku "Dachnaya Strelka" je 2,5 m, délka se liší, ale více 2. Taková ergonomická distribuce výšky, šířka v produktu společnosti "Will" vám umožní umístit dvě postele uvnitř. Navíc, klenutá střecha vám umožní snadno svázat rostliny se stropními trámy v různých výškách.

Povlak z pórovitého polykarbonátu poskytuje na jedné straně dobrou vodivost světla a tepla a na druhé straně spolehlivou ochranu proti prasklinám, prasklinám a korozi.

Video «Malá recenze skleníků Summerhouse Arrow»

Autor ve zkrácené podobě vypráví o návrhu nově instalovaného skleníku.