JCB 160: specifikace, postavení na trhu

JCB vyrábí širokou škálu specializovaných zařízení pro řešení problémů s různou orientací a složitostí. S takovými zařízeními začaly být nákladní a stavební práce prováděny mnohem rychleji a efektivněji. Vyrobené mini-stroje se liší svou kompaktností a mobilitou, ale nebrání tomu, aby byly co nejspolehlivější, funkční a vysoce produktivní.

Výhody mini-strojů JCB 160

Anglická společnost uvedla na trh model mini nakladače - JCB 160 v sériové výrobě, který rychle získal dobré pozice na světovém trhu. Velká poptávka po těchto strojích vyvolala vynikající technické a provozní vlastnosti, z nichž hlavní jsou:

 • Vysoká nosnost. Vynikající nosnost je zajištěna výkonným čtyřválcovým motorem o objemu 44 litrů. s a prostorný kbelík o objemu 0,29 m;
 • Dobrý výkon. Přes jeho kompaktní velikost, vysokozdvižný vozík je schopný zvládnout až 2,65 metrů na výšku;
 • Všestrannost. Rozsah mini-technologie je širší vzhledem k velkému rozsahu výběru pracovních závěsných zařízení. Lze jej úspěšně využít pro realizaci staveb, oprav a montáží, nakládacích prací a pro realizaci území, ve stavebnictví nebo v jiných oblastech činnosti. Díky unikátní konstrukci kabiny, která umožňuje její otáčení o 360 stupňů, je mini nakladač JCB 160 ideální pro provoz v omezené městské krajině, na uzavřeném prostoru.výrobní a skladová zařízení;
 • Spolehlivost konstrukce. Tato technika je vybavena jednohlavovou šipkou, rovnoměrně rozloží zátěž na celou plochu podvozku;
 • Pohodlí a bezpečnost během provozu. Prostorná kabina má vynikající pozorovací úhel, který je dále rozšířen o možnost otáčení na palubě v kruhu. Ergonomické křeslo na vzduchovém polštáři, pohodlné ovládací páky, přesná ovládací zařízení a automatický režim činí operátora bezpečným a pohodlným;
 • Nekomplikovaná údržba. Zjednodušuje se díky životnosti filtrů a vzácné výměně oleje, která je zajištěna dodatečným filtračním systémem.
 • Celosvětová popularita a silné pozice na trhu definují specifikace JCB 160, jejich funkčnost a dostupnou cenu.

  Úspěšné umístění JCB na trhu je určeno kvalitou a hodnotou

  .

  Stroje JCB se vyznačují vysokou produktivitou a vynikající kvalitou, která vytváří tuto značku vynikající pověsti v různých zemích světa.

  Společnost byla schopna dosáhnout tohoto úspěchu na úkor inovačního vývoje a technologických schopností. K úspěchu by nedocházelo bez přísné kontroly výrobních procesů a důkladného testování zařízení vstupujících na trh.

  Výrobky anglické společnosti mají nízkou hodnotu a vysokou kvalitu - což je ukazatel, který je součástí všech variant mini-technologie vyráběných koncernem JCB. Není výjimkou z JCB 160, jejíž cena je určena technickými a provozními charakteristikami,stupeň funkčnosti, dostupnost dalšího vybavení. Průměrný cenový index na úrovni 3800000 rublů.

  Výroba rypadel, nakladačů, sklápěčů, traktorů různých modifikací se neustále zlepšuje a zvyšuje objemy. Specializované stroje JCB jsou stále v poptávce a konkurenceschopné, protože jsou kompaktní, hospodárné, univerzální a mají vysoký provozní výkon. Každá jednotka zařízení je navržena pro maximální efektivitu, vysokou úroveň spolehlivosti a funkčnosti, stejně jako náročný přístup k údržbě.

  Efektivní, efektivní technologie JCB je bezpečná, snadno použitelná a snadno se udržuje. Je vybaven moderním řídicím systémem, má vysoký stupeň únosnosti, má velký provozní potenciál.