Jmenování parapetů: neobvyklá řešení pro parapety

V každém domě je parapet. Bez nich v bytě není nepříjemné: není místo, kde by se daly hrnce s vnitřními květinami, nespoléhat se při pohledu na okno v okně ... Funkční účel okenního parapetu je dobře znám všem, ale v posledních letech zde bylo spousta řešení, díky kterým byla možnost přeměnit parapety v estetické části interiéru.

Parapety jako stolní počítač

Praktická řešení pro parapety

\ t

Pokud se plocha kuchyňského parapetu zvýší, lze jej snadno použít jako stůl, pouze okno by mělo být zvednuto mírně nad obvyklou úroveň.

Při absenci prostoru v místnosti lze parapety použít jako pokračování stolu, nebo jako stolní polici pro papírnictví.

To je obzvláště důležité, pokud je k dispozici pouze počítač, kde není místo pouze pro složky, ale také pro skener nebo tiskárnu. Použití parapetu jako stolu nebo místa pro rostliny je natolik přirozené, že není ani předmětem diskuse.

Neobvyklá řešení pro parapety

Bude velmi zajímavé použít parapet jako pohovku. To je nejnovější módní trend moderního designu. Podle odborníků je to způsobeno módou na sedacích soupravách.

Parapety jako pohovka

V tomto případě je radiátor přenášen z okna na jiné místo, aby nezasahoval do zbytku na parapetu. Plochý povrch krytu parapetu s měkkým povlakem, po stranách a z oken mápolštáře Kromě toho je třeba poznamenat, že ne všechna okna jsou vhodná pro pohovku.

Pro tento účel se předpokládají speciální otvory s nízkými okny, takže můžete parapet otočit do pohovky.

Nejvhodnější je, když jsou dvě okna umístěna vzájemně pod úhlem. Výsledkem je originální měkký koutek, do kterého se vejde konferenční stolek.

Měkký roh lze také získat, pokud "osamělý" sofa-sloupek, budeme pohybovat židle.

Sedací souprava v ložnici

Velkým úspěchem pro milovníky okenních parapetů bude přítomnost erkerů, ve kterých jsou okna nízká. Zde můžete jednoduše vytvořit sto stop měkký roh. A pokud namísto pohovky postavíte bankety na parapetu, budeme mít skvělé místo k odpočinku, kde můžete ležet na měkkých polštářích a otočit si nový časopis.

Nádherný výhled z okna na nádhernou krajinu, široký pohodlný parapet s měkkými polštáři se určitě stane útulným místem k odpočinku. Mějte však na paměti, že optimální vzdálenost od podlahy k sedadlu na parapetu je asi 50 cm.