Kameny pro krajinářský design jsou zdobené: příjem světelné dekorace pozemku

Zahrada na zemědělské půdě je místem, kde se každý majitel může přeměnit v útulné místo s využitím zajímavých nápadů, které nabízí moderní design krajiny. A zahrada může vypadat atraktivně a tajemně v kteroukoli denní dobu a na slunci, a to jak za soumraku, tak i ve tmě noci. Světlé kameny jako zahradní výzdoba jsme začali uplatňovat poměrně nedávno, jsou schopni oživit noční krajinu, aby bylo jasné a fantastické, ale také v odpoledních hodinách, rám úhledné zaoblené kameny bude krásnější záhon, rybník, potok nebo zahradní cestu.

Obsah
 1. Obsah
 2. Odrůdy světelných kamenů
 3. \ t
 4. Kameny plastové s katalyzátory světelnosti
 5. \ t
 6. Samonosné kameny
 7. \ t
 8. Prázdné polymerní struktury s LED diodami
 9. Příklady dekorace
 10. Tvarování objektů
 11. Ukazovací rám
 12. Jeden objekt pro osvětlení malých kompozic
 13. Vzorky lesklých kamenů
 14. Jaký je tento druh osvětlení a výzdoby?

Obsah

 • Druhy světelných kamenů
 • \ t
  • Plastové kameny s katalyzátory svítivosti
  • \ t
  • Samonosné zářící kameny
  • Prázdné polymerní struktury s LED diodami uvnitř
 • Příklady dekorace
 • \ t
  • Tvarování objektů
  • \ t
  • Rámování bodů
  • Jeden objekt pro osvětlení malých kompozic
  • Vzorky svítícíchkameny
 • Jaký druh osvětlení a výzdoby?

Kameny, které svítí ve tmě, nemají jen dekorativní funkci. Jedná se o zdroj osvětlení, který je obvykle dostačující pro navigaci v zahradě ve tmě. Nachází se podél cesty, kolem rybníka, v blízkosti laviček pro relaxaci, budou vylité měkké měkké oči na světlo, aniž by rušily soumrak harmonie v zahradě.

Druhy světelných kamenů

\ t

Plastové kameny s katalyzátory svítivosti

\ t

Takové kameny vypadají téměř stejně přirozeně, v den, kdy hromadí světlo, a v noci svítí. Váží výrazně méně přírodních kamenů, takže se snadno přepravují a umísťují na správná místa. Mají dlouhou životnost, starají se o ně jednoduše - umělé kameny můžete umýt běžnými detergenty. Fontány pro krajinářský design lze použít při zdobení zahradních jezírek - nebojí se vody a vytvářejí krásný osvětlovací rybník, fontány, bazény.

Květinové záhony s barevnými plastovými kameny. Kameny různých barev vypadají dobře jak ve dne, tak v noci

.

Samonosné zářící kameny

Musíte si vybrat kameny pro práci nezávisle. Nejlepší je použít oblázky - má krásný kulatý tvar, se kterým můžete úspěšně zařídit jakýkoliv zahradní objekt. Oblázky mohou být umístěny podél cesty, a kolem záhonu, dát spoustu kamenů do středu záhonu, zdobí jednotlivé rostliny v zahradě. Jak udělat zářikámen K tomu použijte luminiscenční barvu, která se prodává ve stavebnictví. Po nátěru, kdy nátěr zaschne, jsou kameny pokryty lakem pro vnější práci na nich.

Dostanete nádhernou zahradu a peníze budou utraceny dost. Fluorescenční pigment v této barvě je termoset, jeho kvalita určuje kvalitu samotného nátěru. Pokud si koupíte dobrou barvu, světelné kameny na místě si udrží své vlastnosti déle než deset let.


Prázdné polymerní struktury s LED diodami uvnitř

Tyto kameny nejsou příliš podobné přirozeným, během dne jsou průsvitné a podobají se spíše cizím objektům.

Tak vypadejte jako kameny s LED diodami

U LED diod, dlouhá životnost - až deset let. Výroba oslňovacích kamenů na LED je prováděna speciálními podniky. Jejich značnou výhodou je celá řada forem. Můžete si vybrat pro zahradu najednou několik odrůd - velké balvany, oblázky, nebo dokonce malé oblázky připomínající kamennou drobek. Jejich trámy jsou obzvláště krásné a neobvyklé ve tmě, připomínající hvězdnou oblohu.

Tyto kameny jsou poměrně drahé, ale aby zahrada vypadala originálně, není nutné je kupovat ve velkém množství. Někdy malebný světelný balvan v alpských kopcích může vytvořit romantickou atmosféru.

Opeření kamenných drobků v noční zahradě. Lze použít pro malé objekty - úzkécesty mezi zelení, malé záhony

Příklady dekorace

Tvarování objektů

\ t Světelný objekt vypadá krásně, blízko nebo daleko, nebo z výšky. Pokud chcete večer vyrazit na balkon, určitě si přivezete záhon, který je lemován světlými kameny podél kontury. Konturování je také vhodné pro tratě a rybníky.

Obrysové zdobení trati pomocí zelených světelných oblázků

Efektivní tvarování záhonů a přilehlých objektů ve štěrkové zahradě. Kameny mohou být položeny s plnou čarou, takže obrys vypadá jasně, a uprostřed kameny uspořádat určitou vzdálenost od sebe

Bodové rámování

Je-li v konturovacím rámu zdivo kamene téměř spojité, pak v místě, kde se používá mnohem méně, a světlo každého kamene je viditelné odděleně. Pro mnohé je takový druh zdobení a osvětlení lepší - jednotlivé kameny vypadají efektněji a potřebují trochu. Někteří lidé jako tento tečkovaný vzor barevných kamenů podél cesty, jiní dávají přednost světelnému pásu monochromatických kamenů.

Bodové osvětlení dráhy s barevnými kameny. Takový podsvícený v zahradě může být také uspořádán, pokud sbíráte hosty na dovolenou - mohou obklopovat altány, fontánu, lavičky

Bodové světlo s kameny stejné barvy. Velké světelné polokruhové kameny - kompletní výměna svítilen, pouze výdajeosvětlení bude menší

Jeden objekt pro zvýraznění malé kompozice

Pokud je zahrada malá, jeden velký světelný balvan bude vypadat velmi dobře, zvýrazní keř, strom nebo jiný předmět. Jeho světlo bude měkčí a tajemnější než světlo lucerny.

Dosud lze velké konfigurace kamenů nalézt pouze z polyethylenu as lampou uvnitř

.

Vzorky lesklých kamenů

\ t

Kameny s LED diodami se používají k vytváření vzorů. Jejich plochý tvar a trvanlivý materiál vám umožní chodit po nich, z nich můžete vytvořit i cesty určitého tvaru, které budou vypadat obzvlášť krásně ve tmě z výšky. Tam jsou také speciální kameny, které mohou být umístěny ve vodě a vytvářet světlé stopy přes malý potok nebo malý rybník.

Polovodičové kameny s LED. S pomocí těchto kamenů, jeden může položit vzor v jednom nebo více řadách

\ t

Cesta od zářících kamenů k rybníku může být tak čistě dekorativní a tato cesta, po které můžete chodit. Pro tento účel se používají speciální silné kameny

.

Jaký druh osvětlení a výzdoby?

A tady je:

 • Kvetoucí kameny dokážou ve tmě zvýraznit všechny potřebné předměty a zároveň zmizí potřeba používat lucerny, což je úspora energie.
 • Svítící dekorativní kámen schopný jakéhokoliv objektu v zahradě, aby se vytvořil originál, vytvoří zvláštní tajemstvíromantická atmosféra obecně.
 • Schopnost vytvářet zajímavé kompozice, míchat kameny různých barev, různé stupně svítivosti.
 • S nástupem noci, lidé, kteří odpočívají v útulných zahradách, nejsou v žádném spěchu ležet v posteli. Všichni chceme chodit ve volné přírodě pod hvězdnou oblohou, poslouchat zpěv cvrčků a cikád, užívat si ticha noci. Proto krajinářský design nabízí značné množství novinek pro soumrak a noční čas. Kameny kvetou - jeden z nejlepších způsobů, jak vytvořit uklidňující klidnou náladu, protože procházky v zahradě, zářící záhadnými světly, jsou tak pěkné. Taková výzdoba může vytvořit náladu, má pozitivní vliv na psychiku.

Používáte-li v zahradních světelných kamenech, můžete si vlastními rukama vytvořit skutečnou pohádku, která vás potěší pokaždé s nástupem soumraku. A pro to nevyžaduje mnoho výdajů, je jen nutné dát vůli představivosti a představivosti, která bude výzvou, v jakých místech umísťovat kompozice světelných kamenů a které kameny je lepší použít.