Keramická dlažba Erlus: vlastnosti, typy a modely

Obsah článku

 • Keramické dlaždice Erlus: hlavní vlastnosti
 • Typy a charakteristiky dlaždic Erlus
 • Společnost Erlus je známý německý výrobce keramických obkladaček. Pro výrobu tohoto produktu se používají lokální ložiska bavorských jílů náležejících danému koncernu. S homogenní, neobsahuje žádné nečistoty z hlíny, výsledkem je kvalitativní, ohnivzdorný, ekologický výrobek.

  Deska vyrobená firmou Erlus může být použita pro zastřešení v oblastech s nejtěžšími klimatickými podmínkami.

  ?

  Specialisté bavorské společnosti neustále zavádějí do výroby inovativní vývoj, který nám umožňuje řešit nedosažitelné úkoly dříve, než:

  • Dlaždice Lotus - první model v Evropě, který má funkci samočisticí, analogie od jiných výrobců tohoto výrobku ještě není k dispozici.

   Elrus Linea

  • Tile Linea - velkoformátový ekonomický model, externě podobný břidlici, určený pro střechy zařízení, které mají významnou plochu.

  Tento výrobek, spálený při teplotě 12000S, získává jedinečnou pevnost, která zajišťuje stabilitu výrobku při sněžení, krupobití a hurikánu.

  Dlažba Erlus má řadu vlastností, které ji odlišují od analogů.

  Jednou z důležitých vlastností je kombinace odolnosti proti vodě se schopností projít vzduchem, tj. Zajistit účinnou ventilaci.Německá dlažba Erlus má vynikající tepelně izolační vlastnosti, které umožňujípoužívejte jej v regionech, jak za studena, tak za horkého klimatu.

  Keramické střešní krytiny Erlus se snadno instaluje a umožňuje výměnu jednoho nebo více dlaždic bez poškození celého koberce. Rozmanitost sortimentu umožňuje zvolit nejvhodnější variantu - matnou nebo lesklou. Vzhled dlaždice může být klasický a může odpovídat neobvyklým projektovým projektům.

  ?

  \ t

  Mnoho modelů obkladaček tohoto německého výrobce se vyznačuje mezinárodními diplomy, což svědčí o uznávání výrobků na trzích stavebních materiálů v mnoha zemích.

  Modely - keramická dlažba Erlus je známá svou rozmanitostí - reprezentovanou následujícími úpravami:

  • Nejoblíbenější je dlaždice E58, jejíž hlavní předností je zvláštní hradní systém.Vertikální a horizontální dvojité zámky zajišťují vysokou stabilitu střechy vlivem srážek.Široké drážky dlaždic E58 značně usnadňují stohování.

  Zařízení pro obkládání dlaždic E58

  • Model E58 MAX se liší od předchozího zvýšení o 20%.
  • E58 S - tento model je požadován při rekonstrukci historických budov. Charakteristickým rysem této dlaždice je posuvný zámek, který umožňuje výměnu střešního koberce bez výměny mřížky.

  Modely E58 a E58 S lze kombinovat na jedné střeše díky stejnému profilu.

  • Druh keramické dlaždice Forma - model, \ tV roce 2001 získal prestižní mezinárodní soutěž.
  • Desky Grossfalz ziegel, Grossfalz XXL a Erlus Sinterfalz - modely, které kombinují jednoduchost a eleganci.
  • Karat a Karat XXL jsou výrobky s jednoduchým, ale sofistikovaným designem, vyrobené stylově a vkusně. Modely lze použít na střechách s malým sklonem 7-100.Díky trojitému zámku lze keratiku Karat umístit na válcové povrchy.Karat XXL má dvojitý horní zámek a integrovanou stranu. Tento unikátní systém zámku spolehlivě chrání střechu před únikem.
  • Hohfalz XXL - má mimořádně krásný a harmonický profil ve tvaru písmene S, zachovává si význam ve všech věkových kategoriích. Povrch takové dlaždice se vyznačuje úžasnou hrou světla a stínů. Geometrické parametry tohoto modelu poskytují možnost jeho použití jak pro pokládání nového, tak i pro rekonstrukci staré střechy.
  • Model Biber, což znamená "bobří ocas", patří k klasickým typům dlaždic. Tato úprava je k dispozici v různých barevných řešeních a s různými možnostmi povrchu.

  Výrobci keramických obkladaček z Německa vytvářejí krásu, nedodržení času. Střecha, pokrytá přírodními keramickými dlaždicemi, vypadá hodně a krásně, aniž by ztratila své estetické a provozní vlastnosti po celá desetiletí.