Klasifikace střech podle typu střešní krytiny


Jaké jsou střechy, jejich hlavní typy

Jaké jsou střechy domů

Kovové střechy . Výhodou tohoto typu střechy je trvanlivost, trvanlivost, snadná instalace a možnost použití, včetně střech složitých geometrických tvarů. Cena kovové střechy závisí na vlastnostech materiálu a značky výrobce. Základem kovové střechy jsou dráhy nebo dřevěná dlažba. Pokud je instalace provedena správně, pak bude kovová střecha bez nutnosti opravy trvat několik desetiletí.

Břidlicová střecha.Deska je nejstarší přírodní materiál používaný pro střešní krytinu. Břidlicová střecha se skládá z fragmentů velké pevné desky břidlicových desek. Vzhledem ke složitosti těžby břidlic a nákladům na její zpracování jsou náklady na břidlicovou střechu poměrně vysoké, ale její vynikající výkon je plně odůvodněn finančními investicemi. Střecha břidlice je estetická, ekologicky bezpečná, ohnivzdorná, nebojí se negativních vnějších vlivů, její životnost je nepřekonatelná. Střecha, pokrytá břidlicemi, může poskytnout jakýkoliv domov s pevným vzhledem, který je uložen po velmi dlouhou dobu.

Střecha Ocheretyanaya.Pro instalaci takové střechy je použita vysoká odolnost proti pronikání vlhkosti a hnijící vody.

Podstatou střešní práce je to, že rákos, který je umístěn na střeše mimo vodu, je součástí kmene. Jedinečnost vlastností takového materiálu je takovájeho použití výrazně snižuje pravděpodobnost střechy, a také umožňuje udržovat přirozené mikroklima v místnosti. V nejteplejších letních dnech pod touto střechou bude chladno, a v silných zimních mrazech - teplé. V některých případech, například pro zachování střechy rákosu při požáru, je materiál předem ošetřen speciálními prostředky. Výhody střechy rákosu jsou dobrá tepelná izolace, ekologická bezpečnost, trvanlivost, estetika. Doporučuje se použít takový materiál pro uspořádání nekomplikovaných forem zastřešení. Trvání služby střechy může být 100 let.

Střešní krytina ze šindele.Dřevěné šindele nebo šindele jsou přírodní materiály z masivu (buk, dub, cedr, modřín). Dřevěné šindele jsou navenek umělé šupiny. Střecha pokrytá hřídelí vypadá jako lesní keř. Když mokrý, dřevo se zvětší v objemu, končit tvorbou hustého šálku dřevěných šupin. Hlavním požadavkem na surové dřevo pro šindele je úplná absence trhlin a uzlů. Dřevo by mělo být kromě zušlechtěného materiálu zralé, aby se zabránilo jeho přirozeným hnilobným prostředkům. Vysoce kvalitní odtok vydrží až 100 let ve formě střešní krytiny, přičemž si zachovává krásný vzhled přírodních materiálů.

Příkopová střecha.Konstrukce trávníkové střechy není prvním stoletím používaným ve stavebnictví. Instalace trávníkové střechy - poměrně pracný proces.Tento materiál má především značnou hmotnost, proto je pro jeho zařízení nutné vyztužovat střešní konstrukci pomocí deskových podlah a spolehlivých krokví. Za druhé, u zařízení na střešní krytinu je nutné použít přídavné materiály, zejména střešní materiál, přilepený k podlaze pomocí tmelu. Poté, z vrcholu, nalijte vrstvu oblázků, štěrku a teprve poté ve dvou vrstvách travního trávníku.

Navzdory značné váze materiálu, který vzniká při montáži, má střešní krytina několik výhod, jako je ochrana životního prostředí, původní vzhled a nízké náklady. To je téměř celá klasifikace střech. Děkuji za pozornost.

Místo opravy bytu vlastníma rukama. Zůstaňte naladěni