Klobouk s vlastními rukama

Ta věc, která se provádí sama, nese vždy více tepla než obchod. Oblečení vyrobené s duší je obzvláště příjemné na pohled a ne jen. Šití vyžaduje speciální dovednosti a ne všechno pro sílu, ale je mnohem snazší svázat jakoukoliv věc s jehlami nebo háčkováním. Tak například, čepice s vlastními rukama obecně pod mocí většiny, dokonce i nováček řemesel.

Obsah
  1. Klobouk s vlastními rukama: kde začít?
  2. Klobouk s mistrovskou třídou pletacích jehel
  3. Hlavní třída háčkování
  4. Závěr

Klobouk s vlastními rukama: kde začít?

Samozřejmě je třeba začít s výběrem materiálu a výrobní metody. První čepice s vlastními rukama může souviset se vzorem, ale je snazší jej vyrobit monochromaticky.

Jsem rád!Pro přidání originality do nehmotného vzoru je možné zakoupit speciální sekčně namalované nitě. Oni sami vytvoří jedinečný barevný přechod, zatímco rukopis jednoduše hodí smyčky.

Totéž lze říci o nitech různých tlouštěk. V průběhu pletení sami vytvářejí jistý reliéf, zobrazující mimořádný vzor. Výběr nástroje pro pletení je osobní věc, ale háček v tomto případě je mnohem jednodušší, takže pokud nemáte zkušenosti v této dovednosti vůbec, můžete začít s malým. Tady je to, co potřebujete:

  • příze;
  • vázací nástroj;
  • metr;
  • papír a pero.

Poslední z nich bude zapotřebí k zaznamenání měření, aby se s nimi nezaměňovalo a nezapomnělo. ProAby bylo možné vyhodnotit výsledek práce dříve, než bude připravena, je žádoucí nejprve spojit "sondu" asi deseti smyček a několika řádků. Pak bude jasné, jak bude záhlaví vypadat. Pokud je výsledek příjemný, je čas přejít na další fázi.

Klobouk s mistrovskou třídou pletacích jehel

\ t

Počínaje výpočty. K tomu změřte obvod hlavy a výšku budoucího produktu, tj. Vzdálenost od čela k krku. Nejjednodušší způsob je použít svazek čety, ve kterém je nemožné se zmást, protože naprosto všechny smyčky jsou provedeny identicky - tváře. Jelikož svazky potřebují pravidelně připevňovat výrobek k hlavě a porovnávat velikost. Je snazší začít z přední části, postupně se pohybovat v řadách k týlní. Tato možnost je považována za tradiční. Pletené pletací jehlice mistrovské třídy, které lze nalézt na internetu.

Mistrovská třída

Takový nástroj vám umožní dělat nejen teplé zimní věci, nýbrž i letní lehké panamas nebo dokonce sundresses. Mohou vytvářet krajkové vzory pro všechny příležitosti, hlavní je správně vyzvednout materiál. Nitě pro horké léto by měly být co nejtenčí a nejlehčí, například bambus nebo bavlna.

Jsem rád!Chcete-li pohodlně pracovat, vyberte hák, který odpovídá tloušťce nitě. Typicky je jeho číslo uvedeno přímo na štítku nitě, ale můžete také použít radu prodávajícího .

Čepice magisterské třídy háčkování začíná řetězem smyček, které zcela zakryjí hlavukruh Pak je třeba jej připojit a uzavřít kruh. Poté je nutné spojit jeden řádek s obyčejnými smyčkami bez skicování, ale z dalšího může začít tvořit vzor. Jeho velikost by měla být zvolena relativně k hloubce uzávěrů, aby se vešly všechny.

Uzamkněte výrobek běžnými smyčkami a postupně snižujte jejich celkový počet na okrajích. To je nezbytné, aby čepička dobře seděla na hlavě a nevyčnívala. Protože háčkovaný klobouk je okamžitě v kruhu, švy na finálním produktu nebudou. To je velmi dobré pro citlivé děti, které jsou dodávány nepříjemností, nejrůznějším tlakem a komplikovanými předměty.

Závěr

Téměř všichni zkušení mistři začali s pletením klobouků. To je nejjednodušší prvek oblečení, ale nosí ho všichni, takže není nikdy pozdě se naučit něco nového.