Kočky pro kuřata vlastníma rukama: fotografie a videa

Mnoho lidí si může vzpomenout na obraz dětství, které bylo vidět na dovolené v přírodě. Jatečně upravená těla ptáků jsou opláchnuty vroucí vodou a pak buď babička nebo dědeček obratně za pár minut odstraní peří z chmýří.

Pokrok není zaveden a již dávno vynalezl speciální stroje na pera, které tento proces usnadňují. Pokud husy přestanou snášet vajíčka, nic nezůstane tak, že by je daly na maso.

Důležité informace! Největší vliv na provoz těchto kameniv je pozorován poté, co bude kostra opařena vařící vodou.

Vzhledem k velké velikosti kontejneru je možné manipulovat s jednou kostrou, ale několika najednou. Navíc samotný proces nebude trvat dlouho. Ošetření se provádí pomocí gumových prstů, představovaných kolíky a maticemi, které mají speciální tvar. Guma nese záchytné pero a pak ho vytáhne z kůže.

Obsah
  1. Nejjednodušší stroj - použijte trysku pro šroubovák
  2. Jak vyrobit samočinný stroj v ekonomickém provedení
  3. Výroba bubnu pro odstranění pera
  4. Jak převést pračku na jednotku
  5. Barrel jako možnost výroby přenosného stroje
  6. Videa. Klece pro slepice vlastníma rukama
  7. \ t

Nejjednodušší stroj - použití trysky pro šroubovák

Ke zhotovení lze použít jakoukoli konstrukci podobnou cínu. Stojí za zmínku, že pro jemný cín je charakteristické, že rychle vysychá, a tak pro tryskuje nejlepší brát přísnější položky.

Můžete použít silnostěnnou trubku ze slitin lehkých kovů. Jedna strana je upevněna ke dnu pomocí šroubů. Ve středu dna je třeba vytvořit otvor pro upevnění čepu pomocí matic. Velikost vlásenky by měla odpovídat velikosti náplně pod vrtačkou. Samotný válec musí být vybaven otvory, do kterých budou vloženy prsty. Vložení gumy je vlastně posledním krokem.

Jak vyrobit samočinný stroj v ekonomické variantě

Je nutné koupit potrubí na odpadní vody z polyethylenu, jehož přibližný průměr je 10-12 sm. Můžete vytvořit spodní část jakéhokoliv pevného materiálu. Kolík se protáhne a nehty se používají k tažení "tváří". Prsty musí být vloženy výše uvedeným způsobem. Pro zvýšení produktivity a usnadnění pracovního procesu je vrták připojen k vodorovnému povrchu.

Výroba bubnu pro odstranění pera

Zde se bude jednat o tom, jak udělat auto samo pro odstranění peří bubnem. Účinnost je podobná trysce vrtáku, ale v tomto případě bude delší. Buben bude potřebovat nosnou nápravu.

Konstrukci můžete provést pomocí nízkonapěťového elektromotoru a jednoduché převodovky. Pomocí takového agregátu se vyrábí libovolný počet jatečně upravených těl, které mohou být různých velikostí. Zbývá nainstalovat buben na rám, zavěsit pod kontejner, kde se peří shromáždí, apak přistoupit ke zpracování ptáků.

Jak převést pračku na jednotku

Je možné dát druhému životu staré auto, které má válcovou nepohyblivou nádobu, připravený pohon, pod dnem rotoru a těsnění je instalováno. Jádrem myšlenky je minimální redesign designu, vyrobený v továrně.

Stěny jsou vyvrtány tak, aby byly prsty odstraněny, aby se odstranilo peří. Můžete použít spodní část nechtěných pánví, hrnce. Náprava je upevněna základnou v další fázi výroby. Dno bude také nutné vybavit otvory, které budou instalovány gumové prsty. Průměr rotující části je menší než nádrž, jinak mohou být končetiny ptáků příjemné pro velkou mezeru. Je důležité nezapomenout na sprchové peří s vodou. Rotační osa musí být co nejvíce utěsněna, aby se zabránilo vniknutí vody do elektromotoru. V takovém perovém stroji je vhodný pro ošetření jatečně upravených těl jakékoli velikosti (od křepelek po husa).

Sud jako volitelná možnost pro výrobu přenosného stroje

Princip činnosti je stejný jako jednotka, pro kterou je pračka používána. Je nutné najít kulatou tyč z plastu nebo kovu o výšce asi metr a šířku asi 70 cm. Materiál se doporučuje zvolit robustní, takže se neohýbá od nárazu jatečně upravených těl během zpracování. Spodní část hlavně a dna jsou opatřeny otvory, takže můžete vložit gumové prsty. Poté se zhotoví rám a dřevorohy kovu. Pokud je použití dřeva považováno za jednodušší, ale rohy jsou spolehlivější. A pak je sud umístěn do rámu.

K první vrstvě dna se přidá další vrstva, se kterou se bude provádět další fixace s rotujícím mechanismem. Pro automatizaci procesu musíte získat elektromotor, jehož výkon je 1,5 kW. Pro ochranu motoru se doporučuje pod ní postavit stojan a postavit ho na stranu.

Jak je patrné z článku, neměly by vzniknout potíže s výrobou přenosného stroje, popsaly se také metody. Ve všech těchto metodách je nesporné plus - minimum peněžních výdajů, protože práce bude potřebovat pouze pomocné materiály. Ale nákup auta pro odstranění peří nebude stát levně.

Videa. Klece pro slepice vlastníma rukama

\ t