Kolekce jutových lustrů

Kolekce lustrů z juty\ t

Dat.vydání: 4-01-2014, 12:18

Pokud jste unaveni starým lustrem, můžete jej vždy nahradit novým, ne pouze novým, ale lustrem vyrobeným vlastníma rukama. Mimochodem, dobrá juta bude dobrá volba. Lustr z juty je zcela originální a vedle konstrukce takového designu nebude trvat moc času a ještě více peněz.

Pro případ, že potřebujete jutu a odstín, pokud není stín, můžete to udělat sami z lepenky nebo tkaniny a drátu.

Takže pokud potřebujete udělat stín, musíte nejprve udělat drátěný rám. Všechno je zde jednoduché, je třeba udělat dva kruhy omotáním drátu o něčem kolem, například o hrnci. Výsledné kruhy musí být spojeny příčnými kabelovými příčkami a v jednom z kruhů je nutné vytvořit průsečík stejného drátu, s malým kruhovým otvorem uprostřed, bude nutné upevnit dráty a lampu.

Poté, co je rámeček připraven, můžete jej zakrýt hadříkem obvyklým odstínem nebo okamžitě začít navíjet jutu. Mimochodem, v případě samočinného stínu je lepší začít navíjení okamžitě. Motivate potřebují stejné a konzistentní prošití bez mezer. Stojí za to pochopit, že navíjení celého stínu může jít hodně juty, takže koupit je třeba zásobit.

Obecně platí, že je-li stínidlo zcela navinuto, je možné sestavit lustr a zavěsit jej na místo, s připojením k napájení.