Kompozitní dlaždice metrobond - charakteristika a instalace

Elegantní klasika, přitahuje pohled. Dokonalost stylu v souladu s úžasnými vlastnostmi střešní krytiny je kompozitní střešní taška metrobond. Na světě není nic ideálního a cena může zastavit mnoho. S ohledem na všechny kladné a záporné aspekty pokrytí společnosti Metrotail (belgický koncern Metrotile Europe NV) na střeše však zvažujte problematiku nákladů komplexně.

Obsah
 1. Charakteristika krytu metrotail
 2. Doba provozu
 3. Služba
 4. Pevnost
 5. Požární bezpečnost
 6. Hmotnost
 7. Funkční charakteristiky
 8. Montáž
 9. Zdůvodnění vlastností
 10. Volby pro střešní materiály metrotil (metrotail
 11. )
 12. Výsledek

Charakteristiky krytu metrotail

\ t

Životnost

Výrobce je jednoznačně opatrný a poskytuje záruku 30 let. Metrotail nátěry se používají v 85 zemích světa, v různých klimatických pásmech z Afriky do severní Evropy. Celková plocha střech pod touto kompozitní dlaždicí je více než 4 miliony m2. Po celou dobu existence, a to je asi půl století, nebyly žádné případy nahrazení střešní krytiny v důsledku ztráty vlastností nebo vzhledu v důsledku stárnutí. Skutečná životnost služby tak přesahuje 50 let.

Údržba

Pokuste se pojmenovat jiný střešní materiál, který je namísto pravidelného čištění vyžadován pouzelehký déšť Barva nebude matná a nevyžaduje barvení. Oxidace, typická pro kov před koncem doby provozu, je vyloučena pro řádně instalované kompozitní obklady.

Trvanlivost

Během zkoušek rázové houževnatosti střešních krytin v souladu s mezinárodní normou UL 2218 získal metrobond nejvyšší stupeň 4. To znamená záruku absence škod způsobených přírodními účinky (s výjimkou meteoritů a erupcí sopek).

Požární bezpečnost

\ t

Oheň složené dlaždice není podporován. Pro zapálení materiálu potřebujete teploty nad 1200 ° C. Přiřazena nejvyšší bezpečnostní třída - A.

Hmotnost

Od 6,0 ​​do 7,5 kg materiálu na metr čtvereční střechy není tolik, občas méně než běžné dlaždice. S vlastní montáží nebude hmotnost jednoho listu 3 až 6 kg překážkou.

Funkční charakteristiky

\ t
 • Skládaný na střeše se sklonem 12 ° nebo vyšším.
 • Žádné mezní hodnoty teplotního rozsahu.
 • Neabsorbuje vlhkost.
 • Nízký koeficient teplotních změn velikosti a deformace.
 • Vysoká zvuková izolace.
 • Montáž

  Je zcela neprofesionální. Zejména proto, že sada vždy obsahuje vybrané položky. Produktová řada společnosti Metrotail zahrnuje speciální zařízení, která usnadňují řezání a umožňují ohýbat materiál v pravém úhlu. Stack listy mohou být přes starý kryt, který vám umožní utrácet energie a demontáže finančních prostředků.

  OdůvodněníVlastnosti


  Parametry stanovené výrobcem v charakteristikách musí být potvrzeny složením materiálu. Demontujeme kompozitní dlaždici na vrstvách.

  Hlavní vrstva - vysoce kvalitní německá ocel značky ЕС3 o tloušťce půl milimetru, pružná a pevná. Charakteristiky síly jsou plně odůvodněné.

  Povlak ocelové základny z obou stran 20-mikronovými vrstvami patentované slitiny hliník /zinek /křemík v poměru 55 /43,3 /1,6 vysvětluje odolnost proti korozi, včetně konců materiálu v důsledku elektrochemické ochrany.

  Oboustranný akrylátový základní nátěr 5 mikronů zvyšuje antikorozní vlastnosti povrchu materiálu.

  Nad základním nátěrem je unikátní, patentovaná, používaná pouze Metrotylem, akrylovou vrstvou složenou z 2/3 akrylátu. Toto složení vysvětluje vysoké parametry odolnosti vůči organickým oxidačním a alkalickým vlivům a absenci redukce barev při ultrafialovém záření.

  Kulička granuluje přírodní kameny. Homogenita vrstvy a barvy je způsobena původem jednoho ložiska ve Francii, stejně jako použitím vysoce kvalitních technik pro získání granulí stejné velikosti. Přítomnost takové vrstvy rozptýlí zvukové vlny, což vysvětluje vlastnosti zvukové izolace.

  Vrchní vrstva akrylové glazury je tak nízká, že prach není prostě něco, na co by se měl držet. Zda déšť opláchne povrch prakticky novým druhem.

  Volby pro střešní materiály metrotile (metrotail

  Barevný gamutprodukty jsou nabízeny v 17 barvách a 7 meziknihách.

  Podle současného profilu a struktury vyrábí společnost 10 různých sbírek. Charakteristiky střešní krytiny pro každou kolekci jsou uvedeny v tabulce.

  CollectionDizainDlina (mm) Šířka (mm) Hmotnost m2 (kg)

  MetroBond Klasický design s vlnovým vzorem běžné dlaždice. Pro budovy s tradiční a moderní architekturou. 1330 410 6.4 MetroRoman Románský styl s půlkruhovým průběhem. Návrh architektury Španělska a Itálie XI - XII století. 1280 410 6.4 Metrotile Mistral Typický evropský design. Mělké vlny na vnější straně se neliší od keramické střechy. 1305 415 6.5 MetroShake II Vytvoření jasných linií budovy. Opakuje vrstvenou texturu přírodního břidlice používaného v minulém století v Anglii, Německu a Francii. 1330 410 6.4 MetroClassic Hi-Tech Style 1330 410 6,4 Metroto Gallo Design elitních chat a vil má kouzlo a jedinečnost. Profil "Frankfurt" s hladkými vlnami. Kopírovat dlaždice přírodní cement-písek. 1315 418 6.5 MetroViksen Ekologický styl. Nejlepší řešení pro dřevěné domy. Konstrukce staré střechy cínu, tresky, plošiny přenáší fakturu přírodního materiálu. 1330 410 6.4 Metro Romana Středomořský styl století XXI. Zaoblené velké vlnové formy střech jsou sídla Azurového pobřeží,Cannes, Nice a Monako. 1165 415 7,5 MetroCooper Třída Elite. Styl respektu. Barva mědi se v průběhu času mění na hnědou a stává se patinovou malachitovou zelení. 1330 410 6.1 Aquapan Styl jednoduchosti. Ideální pro zastřešení chat, altánů a staveb pro domácnost. 1123 890 6,0

  Výsledek

  Před rozhodnutím, zda použít metrotaily, vzpomeňte na frázi Barona Rothschilda: "Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci."