Koupelna design fotografie, doporučení, zónování

Koupelna - nejdůležitější a nejintimnější místo v bytě nebo domě, proto stojí za to nejen s ohledem na to, jaký nábytek a instalatérství máte v koupelně, ale také design pokoje.

Design koupelny, jejíž fotografie jsou uvedeny níže, je zcela volitelný extravagantní a volací detaily, naopak - design koupelny je lépe proveden v uklidňujících, relaxačních tónech. Nezapomeňte, že koupelna není jen místem pro hygienu, ale také místem pro relaxaci a odpočinek po náročných pracovních dnech. Pokud máte malou koupelnu, získejte informace z našeho článku koupelnového designu v Chruščově, podívejte se na fotky malých koupelen.

Ve skutečnosti, kde začnete design koupelny. Fotografie prezentované na našich stránkách ukazují, že nejdůležitější roli v designu hraje dekorace na zeď. Nezáleží na tom, jaký materiál použijete pro zpracování, nezáleží na jeho hodnotě, existuje několik příkladů experimentů od designérů, když byl skvělý nápad ztělesněn s minimem výdajů ( rozpočet méně než 10 tisíc rublů. ). Nejdůležitější věcí je, aby se v projektuvytvořilo „zvýraznění“ , které lze realizovat různými způsoby.

Obsah
  1. Podívejte se na design koupelny, foto níže:
  2. Prostorové zónování
  3. Fotografie koupelnového designu 2014-2015

Podívejte se na design koupelny, foto níže:

Foto №1.V tomto případě budete pro zpracování stěn potřebovat několik písmenvlhkost odolné sádrokartonové desky a sklenice s barvou, která odpovídá barvě vašeho designu. Na fotografii je dostatečně velká koupelna, je třeba mít na paměti, že takový prostor obvykle nemáme, ale podle návrhářů, v takovém barevném schématu, jak je uvedeno na fotografii, můžete uspořádat prakticky jakoukoliv koupelnu.

Je důležité, aby šedo-béžová stěna a fialová barva, která převládá na některých stěnách a instalatérských zařízeních, byly vzájemně kontrastovány.

Fotografie koupelnového designu

Foto №2.Příklad opravy koupelny, kterou lze provést bez velkého rozpočtu. Toto ošetření stěn vás bude stát hodně a nezpůsobí potíže v práci. Pro tento design koupelny se používají PVC stěnové panely pro koupelny. Zpravidla je barva těchto panelů poměrně jednoduchá, proto, kromě úpravy stěn koupelny, je nutné použít speciální základní nátěr, můžete také přidat béžový odstín na stěny s vodotěsnou barvou.

Design koupelny v bytě foto

První nátěr by měl být aplikován tak, aby barva mohla volně padat na plastový povrch.

Pokud se rozhodnete použít tento styl, kterému dominují tmavé tóny, pak budete určitě potřebovat jasné světlo. V předstihu ji uveďte do seznamu nákladů na elektřinu.

Prostorové zónování

Pokud velikost koupelny zahrnuje rozdělení prostoru do tzv. Zón, pak by toto rozdělení mělo být provedeno v počáteční fázi návrhu.provedení vany Několik fotografií ukazuje místnosti, kde je toaleta oddělena od zbytku místnosti přepážkou.

Velmi důležitý bod - i když máte kombinovanou koupelnu, je lepší oddělit relaxační zónu (vana, sprcha). Jako pravidlo, pro tento účel dát malé příčky ze sádrokartonových desek. Zóny by měly být vypočteny tak, aby přepážky neposkytovaly vizuální „tlak“. Oddělení prostoru by mělo být zpravidla takové, aby místnost nebyla blokována od podlahy ke stropu. Dostatečné 1,5 m výšky příčky, takže koupelna je vizuálně bezpečná z koupelny. Díky tomu bude místnost pohodlnější a vizuálně se nezmenší.

Fotografie koupelnového designu 2014-2015

Většina uživatelů našich stránek se samozřejmě snaží získat inspiraci a nové nápady, nikoli prostředky k jejich dosažení. Tam jsou sekce na místě, po učení, že se naučíte, jak to udělat opravu v koupelně s vlastními rukama. Moderní design koupelny nemusí nutně přijít s poškrábáním, podívejte se na velkou sbírku fotografií předložených námi, možná vám pomohou vybrat správný styl nebo ten, který můžete odsunout.

A nakonec - myslím, že s houpačkou, i když koupelna a ne ty nejprostornější velikosti, můžete najít mnoho nápadů pro jeho realizaci. Malý rozpočet také není omluvou pro znepokojení - pokud se správně přiblížíte k designu místnosti, můžete provádět opravy bez použití drahých stavebních materiálů a dekorace. A co je nejdůležitější - myšlenka.

) 58] ] 93)