Koupelna Design Photo - Fotogalerie 2014

Zdobení koupelny foto

Koupelna - to je bezpochyby nejnavštěvovanější místo v domě, takže jeho design by měl být ošetřen zvlášť pečlivě. V závislosti na vašem osobním vkusu si můžete vybrat klasický nebo retro design, hi-tech nebo moderní.

Klasický styl dekorace se vyznačuje luxusem a elegancí, které jsou vyhledávány v interiéru dekorativních prvků barvy zlata, slonoviny, stříbra a bronzu, stejně jako vzorované štuky na stěnách a stropu. Jen dávejte pozor, abyste to nepřeháněli, jinak bude interiér nepříjemný.

Elegantní retro pomůže vytvořit atmosféru pařížských domů z 19. století. Pro tento styl je třeba koupit oválné koupele, nejlépe oddělené, stejně jako míchačky z mosazi, zdobené starožitné, oválná zrcadla a dřevěný nábytek.

Hi-Tech a Art Nouveau se vyznačují minimalismem v množství instalatérství a nábytku, které jsou v koupelně, stejně jako v barevném schématu. Pouze v případě, že modernista je více zaměřen na přirozenost, a zde je vítáno použití dřeva nebo umělého kamene, pak pro Hi-Tes? Převažujícím faktorem je přítomnost moderních technologií v interiéru prvků, ať už se jedná o hydromasáž nebo vestavěnou koupelnu TV.

Zdobení koupelny foto

)