Koupelna: jak udělat opravu sami - dekor a interiérový design

 • Opravy v domě jsou poměrně komplikované a nákladné, zejména pokud jde o pronájem stavební brigády. Dnešní služby stavebních brigád jsou poměrně drahé, což mnohé nutí k opravě vlastních rukou. Pokud si koupíte potřebný materiál a naučíte se základní principy opravy, můžete to udělat sami, což vám umožní spoustu ušetřit. Ale stojí za to připomenout projektový projekt, který bude označovat účel opravy.

  Oprava koupelny. Přípravná fáze

  Ze všech místností ve šrotu je třeba věnovat zvláštní pozornost koupelně. Oprava koupelny je poměrně náročný úkol, zejména pokud jde o pokládku keramických obkladů a dlažeb. Při stohování tohoto materiálu musíte být opatrní. Ale než začnete opravit, musíte přemýšlet o designu koupelny. Bude záležet na řešení tohoto problému, které materiály budou použity během procesu opravy.

  S přihlédnutím k projekčnímu projektu je nutné zakoupit materiál pro opravu. Pokud chcete ušetřit na opravách, pak musíte jít rovnou k výběru materiálů. Například cena keramické dlaždice se může lišit. V podstatě cena materiálu závisí na kvalitě a výrobci firmy. Nicméně, aby se ušetřily peníze, stojí za to věnovat pozornost zboží z internetového obchodu. Existuje velké množství míst na síti, kde si můžete koupit materiály pro koupelnu za přijatelnou cenu. Ale bohužel ne všechnynabízet kvalitní produkty. Proto je nutné přijít na mysl s volbou.

  Aby nic nenarušovalo proces opravy, je nutné uvolnit místnost z nábytku, pokud existuje, a instalatérství, které se změní. Pokud není při opravě vany k dispozici náhrada, pak by měla být pokryta filmem, který bude chránit před poškozením.

  Od teorie k praxi

  Oprava v koupelně by měla být zahájena ze stropu. Je zde několik možností zpracování. Nejjednodušší metoda je malovat strop. Pokud má strop vady a nerovnosti, je lepší odmítnout malování, což vám ušetří čas a nervy. Místo toho můžete namontovat PVC panely nebo vytvořit závěsný strop. Takové varianty jsou dobré v tom, že není potřeba předběžná příprava stropu. Stačí jen namontovat rám a upevnit materiál.

  Oprava dále pokračuje shora dolů. Nejprve se ošetří stěny a pak podlaha. Za pozornost stojí také keramická dlažba, která je považována za nejvhodnější materiál.