Krabice s vlastními rukama

Jakýkoli dar musí nést nejen funkčnost jeho vlastníka, ale také teplo osoby, která předmět vznáší. Vyjádřit své pocity v maximální možné míře může představovat pouze vlastní výrobu, ale smyslem je, že ne každý je schopen udělat něco, co stojí za to. Jak říká přísloví, "ruce nejsou pod ostřím".

V takových případech může být nákup obchodu samostatně zabalen, protože nevyžaduje mnoho úsilí a nedostatek tvůrčí představivosti může být zcela kompenzován přítomností internetu, protože je zde dostatek instrukcí, jak vytvořit krabici podobnou té, , která bude nyní uvedena níže.

Obsah
  1. Krabice s vlastními rukama: kde začít?
  2. Hlavní hustý papír, ale kromě toho bude potřebovat více:
  3. Kolonka Master Class
  4. Výzdoba

Krabice s vlastními rukama: kde začít?

Samozřejmě, s výběrem materiálu.

Hlavní hustý papír, ale kromě toho bude potřebovat další:

  • nůžky;
  • pravítko;
  • tužka;
  • dekor.

Jsem rád!Hlavním materiálem může být jakákoliv barva. Při výběru jednobarevné pozadí, může být celý design zdobí na konci s různými korálky nebo stuhy. Z jiných kusů papíru můžete položit květiny nebo nápis, obecně vše zde spočívá pouze ve fantazii. [/su_note

Tak pojďme k tomu.

Box Master Class

Jak vyrobit krabici odpovídající velikosti dárku? Jednoduše. Stačí provést správná měřenív počáteční fázi. Nejjednodušší možností je čtvercový design a my to popíšeme. List papíru by měl být změřen a odříznut, přičemž by měl být ponechán ostrý čtverec. Pak se krabička s vlastními rukama vytvoří pomocí ohybu listu. Nejprve se list složí svisle a pak vodorovně.

Jsem rád!Každý ohyb by měl fungovat dobře, aby byl rovný a dobře známý. Poté by měla být provedena stejná operace pro úhlopříčky listu, nejprve v jednom řádku a pak v opačném směru. Pro lepší viditelnost by také měly být dobře odváděny všechny ohyby. [/su_note

Po opuštění čtvercového plechu se čtyřmi protínajícími se středy ohybů by všechny rohy plechu měly být uzavřeny v centrálním bodě, ve kterém k průsečíku dochází. Bude tedy dvojitý čtverec papíru dvakrát větší než první. Dva protilehlé rohy jsou opět otevřeny do původní polohy, po které zbývající dvě strany tvoří stěnu budoucí krabice. K tomu by měly být ohnuty na požadovanou vzdálenost v rovnoměrném úhlu. Totéž by mělo být učiněno s jinými stranami. Všechny části, které se zdají zbytečné, ohýbají se uvnitř konstrukce a poskytují jí hustou přilnavost bez lepidla. V zásadě je otázka, jak krabici vyřešit, ale není uzavřena, a proto nebude dar překvapením. V tomto případě je také nutné sbírat víko. Celý proces se provádí podobně jako krabicová sestava samotná, hlavní věc je vzít si hlavní list papíru o něco více, aby zakryl volnou krabici.

Dekor

Teďzbývá jen ozdobit jeho přítomnost duší. Vzhledem k tomu, že krabička je jednoduše pokryta víčkem, může být zajištěna dobrou stuhou a víko samotné je zdobeno pozdravy nebo tematickými vzory.

Pokud se výroba takového daru nezpomalí, můžete si vyzkoušet složitější variace, například vytvořit živý box s dokonale rovnými stěnami. To znamená, že se můžete pokusit nasměrovat svou kreativitu k vytvoření interiéru ve vaší domácnosti. Nejjednodušší způsob je pomoci sádrokartonové desky. Sádrové lepenky twist s vlastními rukama není tak obtížné, nicméně, taková práce není pod vlivem slabého pohlaví v důsledku vysoké pevnosti zatížení, protože listy materiálu hodně hmotnosti. Ale tady, aby se projekt stal inspirací, nikdo nezakázal, takže nikdy není pozdě vyzkoušet si nový.